Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Streda - 20. september 2017 - Ľuboslav, Ľuboslava | zajtra Matúš

PIS.sk

Historický úspech prešovských hasičiek

Prešovské hasičky dominovali v súťaži O pohár starostu obce Vyšná Šebastová. Muži skončili na piatom mieste. Darilo sa však aj žiakom.

„Víťazstvo našich dievčat vnímame ako historický úspech, keďže prešovskí dobrovoľní hasiči obnovili svoju športovú činnosť len v minulom roku, “ teší sa Branislav Obal, šéf DHZ Prešov, z úspechu, ktorý dobrovoľníci dosiahli v súťaži O pohár starostu obce Vyšná Šebastová. Súťažilo sa v požiarnom útoku. Hasičky súťaž vyhrali, keď časom 27,01 s porazili aj svojich tímových kolegov. Tí dosiahli čas 21,73 s a vo svojej kategórii obsadili konečné 5.miesto. Pohár starostu susednej obce tak minimálne na rok putoval do Prešova.

Zároveň sa uskutočnilo aj prvé kolo Šarišskej hasičskej ligy. Prešovskí hasiči obsadili v lige časom 19:21 7. miesto a dievčatá 3. miesto, keď dosiahli čas 29,56.

Činili sa však aj prešovské hasičské nádeje. Pred niekoľkými dňami totiž družstvo mladých hasičov DHZ Presov, pôsobiacich na ZS Sibírska, zúčastnilo súťaže v SOŠ Technickej v Prešove. V kategórii žiakov dosiahlo v disciplíne "Požiarna štafeta" krásne 3. miesto.

28.6.2017 | Pridal: Redakcia PIS | Šport | zobrazené: 539 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (71582)

5 izbový rodinný dom na predaj 130m2 obytná plocha. Dom prešiel čiastočnou rek. Za domom pozemok vhodný na realizáciu dalšieho domu. Všetky inžinierske siete. Výborné napojenie na dialnicu D1 Prešov Poprad. Cena 89 000, - EUR + DOHODA

0907030676 | ico | cena: 89.000,-€
ico

Reality: Predám (71576)

3 izbový byt, 78 m2, murovaná pivnica cca 8 m2, Prešov, ul. Vajanského. Orientácia: východ/západ. Pôvodný stav, byt vyprataný a pripravený na rekonštrukciu. Vhodné aj ako investícia na prenájom.

0907030622 | ico | cena: 79.900,-€
ico

Voľný čas / hobby: Predám (68783)

Predám objektív Nikon Nikorr AF-S 18-55mm f/3.5-5.6 G II ED. Objektív je v 100% stave ako po mechanickej tak aj optickej stránke. Celý Čas bol nasadený filter. V cene je predná aj zadná krytka, dôvodom predaja je prechod na vyšší model.

0907768239 | cena: 80,-€