Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 18. december 2017 - Sláva, Slávka | zajtra Judita

PIS.sk

Výročie Prešova oslávime s významnými prešovskými rodákmi

Súčasťou osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove bude aj veľkolepá hudobná prehliadka prešovských rodákov. Prešovčania, nenechajte si ujsť známych gratulantov, ktorí sa vrátia do rodného mesta a vystúpia v galaprograme na Prešovskom amfiteátri v rámci podujatia "Koncert rodákov". Vstup na podujatie je zdarma.

Mesto Prešov v spolupráci s partnermi podujatia pozýva všetkých fanúšikov známych mien a skupín, ktorých umelecké začiatky sa viažu práve s metropolou Šariša, na KONCERT RODÁKOV. Ten sa uskutoční už 12. septembra na Prešovskom amfiteátri.

Gratulantmi budú rodáci z tzv. slovenského Liverpoolu známi z rôznych oblastí kultúrnospoločenského života, divadla, hudby alebo filmu. Program sa začne o 18:00 h vystúpením Márie Macoškovej, jednej z najvýznamnejších osobností kultúrneho života Rusínov na Slovensku. V bohatom programe vystúpia Mloci, Michaella Papp, Edo Klena, Andy Belej a kapela Hrdza.

Od 20:00 h sa následne začne galaprogram, ktorý svojim vystúpením otvorí legenda slovenského jazzu – Peter Lipa. Medzi gratulantmi nebude chýbať ani Katka Koščová, Poddukelský umelecký ľudový súbor – PUĽS, AMC Trio, Chikiliki tu-a, Heľenine oči, Gapa a Groovin Heads, Komajota a Šarišan. Slávnostný večer uzatvorí svojim vystúpením jedna z najúspešnejších kapiel na Slovensku - IMTSMILE.

Galaprogramom bude sprevádzať jeden z najpopulárnejších slovenských moderátorov Michal Hudák a tešiť sa môžete aj na Juraja Kukuru, Borisa Farkaša, Annu Servickú, Milku Zimkovú, Marcela Merčiaka, Katku Knechtovú, Petra Nagya, Gabiku Marcinkovú, manželov Stražanovcov a Igora Drotára. Mediálnym partnerom je TV JOJ, ktorá záznam z galaprogramu následne odvysiela, a tak si atmosféru tohto výnimočného programu budú môcť vychutnať aj diváci pri televíznych obrazovkách.

Vstup je voľný do naplnenia kapacity amfiteátra. Podrobný program bude čoskoro zverejnený na stránkach mesta Prešov a Prešovského amfiteátra.

Koncert rodákov, veľkolepý galaprogram vystúpení, koncertov a exkluzívnej spolupráce viacerých hudobných telies, je súčasťou podujatí, ktoré Mesto Prešov organizuje v roku 2017 pri príležitosti jedného z najvýznamnejších dátumov v histórii metropoly Šariša, 7. novembra 1247, z ktorého pochádza prvá písomná zmienka o Prešove.

 
  22.8.2017 | Pridal: Ľuboš Anguš | Mesto Prešov | zobrazené: 1378 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (72073)

Ponúkame na predaj, 4-izbový byt s loggiou osobnom vlastníctve, v Prešove, na ulici Záhradná, o výmere 96 m2 + pivnica 5 m2 + garáž, prízemie, čiastočná rekonštrukcia, tiché bývanie blízko centra

907030758 | ico | cena: 120.500,-€
ico

Reality: Predám (71922)

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v Sabinove. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - vymenené okna , plávajúce podlahy, sadrokartonové jadro. Byt sa nachádza na 6 poschodí. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. čísle 0907 030 373

0907030676 | ico
ico

Reality: Predám (72063)

2 izbový rodinný dom, pôvodný stav, stavebný materiál nepálená hlina, zastavaná plocha domu cca 83 m2, strecha sedlová, vykurovanie plynovou gamatkou, pivnica cca 6 m2, hospodárska budova v zadnej časti pozemku. IS: elektrina, voda, plyn, kanalizácia.

0907030622 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (71983)

Dáme do prenájmu viaceré nebytové priestory o celkovej výmere až 180 m2 (od 8 m2 až po 67 m2) a skladovacie priestory o výmere 2x30 m2. Parkovanie priamo pri budove. Ulica Tarasa Ševčenka.

0903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (71929)

2-izbový byt s rozlohou 54m2 s balkónom a pivnicou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, nové rozvody elektriny, nové podlahy, stierky, plastové okná. Kúpou je hneď voľný. Pri rýchlom rozhodovaní možná dohoda na cene.

0907030693 | ico | cena: 65.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS