Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Štvrtok - 22. marec 2018 - Beňadik | zajtra Adrián

PIS.sk

Výročie Prešova oslávime s významnými prešovskými rodákmi

Súčasťou osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove bude aj veľkolepá hudobná prehliadka prešovských rodákov. Prešovčania, nenechajte si ujsť známych gratulantov, ktorí sa vrátia do rodného mesta a vystúpia v galaprograme na Prešovskom amfiteátri v rámci podujatia "Koncert rodákov". Vstup na podujatie je zdarma.

Mesto Prešov v spolupráci s partnermi podujatia pozýva všetkých fanúšikov známych mien a skupín, ktorých umelecké začiatky sa viažu práve s metropolou Šariša, na KONCERT RODÁKOV. Ten sa uskutoční už 12. septembra na Prešovskom amfiteátri.

Gratulantmi budú rodáci z tzv. slovenského Liverpoolu známi z rôznych oblastí kultúrnospoločenského života, divadla, hudby alebo filmu. Program sa začne o 18:00 h vystúpením Márie Macoškovej, jednej z najvýznamnejších osobností kultúrneho života Rusínov na Slovensku. V bohatom programe vystúpia Mloci, Michaella Papp, Edo Klena, Andy Belej a kapela Hrdza.

Od 20:00 h sa následne začne galaprogram, ktorý svojim vystúpením otvorí legenda slovenského jazzu – Peter Lipa. Medzi gratulantmi nebude chýbať ani Katka Koščová, Poddukelský umelecký ľudový súbor – PUĽS, AMC Trio, Chikiliki tu-a, Heľenine oči, Gapa a Groovin Heads, Komajota a Šarišan. Slávnostný večer uzatvorí svojim vystúpením jedna z najúspešnejších kapiel na Slovensku - IMTSMILE.

Galaprogramom bude sprevádzať jeden z najpopulárnejších slovenských moderátorov Michal Hudák a tešiť sa môžete aj na Juraja Kukuru, Borisa Farkaša, Annu Servickú, Milku Zimkovú, Marcela Merčiaka, Katku Knechtovú, Petra Nagya, Gabiku Marcinkovú, manželov Stražanovcov a Igora Drotára. Mediálnym partnerom je TV JOJ, ktorá záznam z galaprogramu následne odvysiela, a tak si atmosféru tohto výnimočného programu budú môcť vychutnať aj diváci pri televíznych obrazovkách.

Vstup je voľný do naplnenia kapacity amfiteátra. Podrobný program bude čoskoro zverejnený na stránkach mesta Prešov a Prešovského amfiteátra.

Koncert rodákov, veľkolepý galaprogram vystúpení, koncertov a exkluzívnej spolupráce viacerých hudobných telies, je súčasťou podujatí, ktoré Mesto Prešov organizuje v roku 2017 pri príležitosti jedného z najvýznamnejších dátumov v histórii metropoly Šariša, 7. novembra 1247, z ktorého pochádza prvá písomná zmienka o Prešove.

 
  22.8.2017 | Pridal: Ľuboš Anguš | Mesto Prešov | zobrazené: 1602 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Dám do prenájmu (72497)

Dom je dvojpodlažný, podpivničený, je prepojený s garážou, kde je možné parkovať 3 autá. Je riešený ako 2 byty s dvoma kuchyňami, kúpeľňou, vhodný na dvojgeneračné bývanie. Prenajíma sa ako nezariadený. V cene sú zahrnuté energie .

0907030623 | ico | cena: 700,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (72504)

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výkladom v Prešove, na ulici Hlavná o výmere 30 m2, jedná sa o jednu miestnosť, priestor je vhodný na kanceláriu alebo obchod, cena: 600, - Eur/mesiac bez DPH, v cene je vykurovanie a voda bez elektrickej energie

0907030758 | ico | cena: 600,-€
ico

Reality: Predám (72505)

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Podhoranoch o výmere 5056 m2, prístup z asfaltovej cesty, rozmery pozemku, šírka: cca od 21 m do 25 m, dĺžka: cca od 184 m do 205 m, elektrina na pozemku, plyn cez cestu, možnosť osadiť čističku OV, krásne prostredie.

0907030758 | ico | cena: 88.950,-€
ico

Reality: Predám (72265)

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v Prešove, na ulici Levočská, výmera:60 m2 + pivnica, vyvýšené prízemie, kompletná rekonštrukcia.

907030758 | ico | cena: 73.900,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (72450)

Dáme do prenájmu viaceré nebytové priestory na ulici T. Ševčenka v Prešove s voliteľbou výmerou 50 az 150 m2 vhodné ako ateliér, kancelárie, prevádzky služieb. Objekt s možnosťou parkovania sa nachádza vo veľkej záhrade v tichej štvrti v blízkosti centra.

0903602897 | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS