Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Piatok - 22. september 2017 - Móric | zajtra Zdenka

PIS.sk

Výročie Prešova oslávime s významnými prešovskými rodákmi

Súčasťou osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove bude aj veľkolepá hudobná prehliadka prešovských rodákov. Prešovčania, nenechajte si ujsť známych gratulantov, ktorí sa vrátia do rodného mesta a vystúpia v galaprograme na Prešovskom amfiteátri v rámci podujatia "Koncert rodákov". Vstup na podujatie je zdarma.

Mesto Prešov v spolupráci s partnermi podujatia pozýva všetkých fanúšikov známych mien a skupín, ktorých umelecké začiatky sa viažu práve s metropolou Šariša, na KONCERT RODÁKOV. Ten sa uskutoční už 12. septembra na Prešovskom amfiteátri.

Gratulantmi budú rodáci z tzv. slovenského Liverpoolu známi z rôznych oblastí kultúrnospoločenského života, divadla, hudby alebo filmu. Program sa začne o 18:00 h vystúpením Márie Macoškovej, jednej z najvýznamnejších osobností kultúrneho života Rusínov na Slovensku. V bohatom programe vystúpia Mloci, Michaella Papp, Edo Klena, Andy Belej a kapela Hrdza.

Od 20:00 h sa následne začne galaprogram, ktorý svojim vystúpením otvorí legenda slovenského jazzu – Peter Lipa. Medzi gratulantmi nebude chýbať ani Katka Koščová, Poddukelský umelecký ľudový súbor – PUĽS, AMC Trio, Chikiliki tu-a, Heľenine oči, Gapa a Groovin Heads, Komajota a Šarišan. Slávnostný večer uzatvorí svojim vystúpením jedna z najúspešnejších kapiel na Slovensku - IMTSMILE.

Galaprogramom bude sprevádzať jeden z najpopulárnejších slovenských moderátorov Michal Hudák a tešiť sa môžete aj na Juraja Kukuru, Borisa Farkaša, Annu Servickú, Milku Zimkovú, Marcela Merčiaka, Katku Knechtovú, Petra Nagya, Gabiku Marcinkovú, manželov Stražanovcov a Igora Drotára. Mediálnym partnerom je TV JOJ, ktorá záznam z galaprogramu následne odvysiela, a tak si atmosféru tohto výnimočného programu budú môcť vychutnať aj diváci pri televíznych obrazovkách.

Vstup je voľný do naplnenia kapacity amfiteátra. Podrobný program bude čoskoro zverejnený na stránkach mesta Prešov a Prešovského amfiteátra.

Koncert rodákov, veľkolepý galaprogram vystúpení, koncertov a exkluzívnej spolupráce viacerých hudobných telies, je súčasťou podujatí, ktoré Mesto Prešov organizuje v roku 2017 pri príležitosti jedného z najvýznamnejších dátumov v histórii metropoly Šariša, 7. novembra 1247, z ktorého pochádza prvá písomná zmienka o Prešove.

 
  22.8.2017 | Pridal: Ľuboš Anguš | Mesto Prešov | zobrazené: 1164 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (71575)

2 izbový byt, 53 m2, v osobnom vlastníctve, Prešov, ul. Matice Slovenskej. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy v dvoch izbách, dlažba v kuchyni, vymenené radiátory. Poschodie: 7 zo 7. Žiadaná lokalita.

0907030622 | ico | cena: 54.990,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
ico

Voľný čas / hobby: Predám (68783)

Predám objektív Nikon Nikorr AF-S 18-55mm f/3.5-5.6 G II ED. Objektív je v 100% stave ako po mechanickej tak aj optickej stránke. Celý Čas bol nasadený filter. V cene je predná aj zadná krytka, dôvodom predaja je prechod na vyšší model.

0907768239 | cena: 80,-€
ico

Reality: Predám (71582)

5 izbový rodinný dom na predaj 130m2 obytná plocha. Dom prešiel čiastočnou rek. Za domom pozemok vhodný na realizáciu dalšieho domu. Všetky inžinierske siete. Výborné napojenie na dialnicu D1 Prešov Poprad. Cena 89 000, - EUR + DOHODA

0907030676 | ico | cena: 89.000,-€
ico

Reality: Predám (71614)

V centre Prešova ponúkame na prenájom slušné administratívne priestory pozostávajúce z dvoch miestnosti, výmera 49 m2 sa nachádzajú na 1. poschodí budovy s kuchyňkou a sociálnym zariadením. Požadovaná cena 6,13 Eur/m2. Bližšie info na www.igreality.sk

0903670564 | ico | cena: 6,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS