Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 18. december 2017 - Sláva, Slávka | zajtra Judita

PIS.sk

Slávnostný štart DeutschMann® Rallye Trebišov spojený s exkluzívnym programom IMT SMILE!

Už 1. a 2. septembra 2017 ožije mesto Trebišov a jeho okolie rachotom pretekárskych špeciálov a veľkolepou šou kapely IMT SMILE a jej exkluzívnych hostí !

Premiérová DeutschMann® Rallye Trebišov prinesie do tohto okresného mesta v juhovýchodnom cípe východného Slovenska skutočne bohatý program. Počas prvého septembrového víkendu sa mesto Trebišov stane centrom diania automobilovej súťaže. Jeho ulice i okolie zaplnia pretekárske špeciály, ale aj skvelá hudba v podaní kapely IMT SMILE a jej hostí.

Program pre verejnosť začne už v piatok 1. septembra o 18:30 slávnostným štartom v centre mesta Trebišov na Námestí Boleslava Romana. Všetci diváci, nielen fanúšikovia automobilových súťaží si budú môcť zblízka prezrieť súťažné autá, porozprávať sa s posádkami alebo získať ich autogramy na podpisové karty, ktoré budú k dispozícii u organizátorov. Od 20:00 hod. si fanúšikovia budú môcť vychutnať jedinečnú šou a to najlepšie z repertoáru kapely IMT SMILE.

IMT SMILE so svojim projektom hiSTORY minulý rok oslávilo 20 rokov svojej existencie štyrmi vypredanými veľkolepými koncertmi, ktoré videlo takmer tridsaťtisíc návštevníkov. Na DeutschMann® Rallye Trebišov si na tieto špeciálne koncerty takmer po roku tak trochu zaspomíname. Fanúšikovia budú mať jedinečnú príležitosť opäť vidieť IMT SMILE v pôvodnej zostave, v ktorej nahrala svoj prvý album Klik-klak, keďže pozvanie prijali aj jej bývalí členovia Katarína Knechtová, Martin Migaš a Peter Bič. Okrem toho prídu aj ďalší hostia, ktorí boli s kapelou spätí v ďalších obdobiach jej pôsobenia. Tešiť sa môžete na Martina Valihoru, Dana Šoltisa, Viktora Špaka a Tomáša Okresa.

Vstupné pre návštevníkov podujatia je zdarma, pre parkovanie odporúčame využiť parkoviská pred nákupnými centrami Lidl a Kaufland, podrobný program podujatia je zverejnený na webovej stránke organizátora http://trebisov.rallye.sk.

Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

 
  30.8.2017 | Pridal: Ľuboš Anguš | Kultúra a voľný čas | zobrazené: 678 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (71928)

jednopodlažná murovaná chata pozostavajúca z 2 miestností (2 x 25 m2), podpivničená, v chate sú plastové okná, oplotený pozemok, elektrina - možné napojenie, studňa - možné vykopanie priamo na pozemku

0907030661 | ico | cena: 21.900,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (71983)

Dáme do prenájmu viaceré nebytové priestory o celkovej výmere až 180 m2 (od 8 m2 až po 67 m2) a skladovacie priestory o výmere 2x30 m2. Parkovanie priamo pri budove. Ulica Tarasa Ševčenka.

0903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (72073)

Ponúkame na predaj, 4-izbový byt s loggiou osobnom vlastníctve, v Prešove, na ulici Záhradná, o výmere 96 m2 + pivnica 5 m2 + garáž, prízemie, čiastočná rekonštrukcia, tiché bývanie blízko centra

907030758 | ico | cena: 120.500,-€
ico

Reality: Predám (71874)

Rodinný dom na 20-á pozemku, Miklušovce, okr. Prešov. Dom je riešený na dvoch podlažiach s dvoma oddelenými vstupmi. Na prízemí sa nachádza dvojizbový byt s kuchyňou, predsieňou. Na prvom poschodí je 3 - izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou s WC. Pôvodný stav.

0907030623 | ico | cena: 58.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS