Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Piatok - 22. september 2017 - Móric | zajtra Zdenka

PIS.sk

Slávnostný štart DeutschMann® Rallye Trebišov spojený s exkluzívnym programom IMT SMILE!

Už 1. a 2. septembra 2017 ožije mesto Trebišov a jeho okolie rachotom pretekárskych špeciálov a veľkolepou šou kapely IMT SMILE a jej exkluzívnych hostí !

Premiérová DeutschMann® Rallye Trebišov prinesie do tohto okresného mesta v juhovýchodnom cípe východného Slovenska skutočne bohatý program. Počas prvého septembrového víkendu sa mesto Trebišov stane centrom diania automobilovej súťaže. Jeho ulice i okolie zaplnia pretekárske špeciály, ale aj skvelá hudba v podaní kapely IMT SMILE a jej hostí.

Program pre verejnosť začne už v piatok 1. septembra o 18:30 slávnostným štartom v centre mesta Trebišov na Námestí Boleslava Romana. Všetci diváci, nielen fanúšikovia automobilových súťaží si budú môcť zblízka prezrieť súťažné autá, porozprávať sa s posádkami alebo získať ich autogramy na podpisové karty, ktoré budú k dispozícii u organizátorov. Od 20:00 hod. si fanúšikovia budú môcť vychutnať jedinečnú šou a to najlepšie z repertoáru kapely IMT SMILE.

IMT SMILE so svojim projektom hiSTORY minulý rok oslávilo 20 rokov svojej existencie štyrmi vypredanými veľkolepými koncertmi, ktoré videlo takmer tridsaťtisíc návštevníkov. Na DeutschMann® Rallye Trebišov si na tieto špeciálne koncerty takmer po roku tak trochu zaspomíname. Fanúšikovia budú mať jedinečnú príležitosť opäť vidieť IMT SMILE v pôvodnej zostave, v ktorej nahrala svoj prvý album Klik-klak, keďže pozvanie prijali aj jej bývalí členovia Katarína Knechtová, Martin Migaš a Peter Bič. Okrem toho prídu aj ďalší hostia, ktorí boli s kapelou spätí v ďalších obdobiach jej pôsobenia. Tešiť sa môžete na Martina Valihoru, Dana Šoltisa, Viktora Špaka a Tomáša Okresa.

Vstupné pre návštevníkov podujatia je zdarma, pre parkovanie odporúčame využiť parkoviská pred nákupnými centrami Lidl a Kaufland, podrobný program podujatia je zverejnený na webovej stránke organizátora http://trebisov.rallye.sk.

Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

 
  30.8.2017 | Pridal: Ľuboš Anguš | Kultúra a voľný čas | zobrazené: 503 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (71614)

V centre Prešova ponúkame na prenájom slušné administratívne priestory pozostávajúce z dvoch miestnosti, výmera 49 m2 sa nachádzajú na 1. poschodí budovy s kuchyňkou a sociálnym zariadením. Požadovaná cena 6,13 Eur/m2. Bližšie info na www.igreality.sk

0903670564 | ico | cena: 6,-€
ico

Reality: Predám (71582)

5 izbový rodinný dom na predaj 130m2 obytná plocha. Dom prešiel čiastočnou rek. Za domom pozemok vhodný na realizáciu dalšieho domu. Všetky inžinierske siete. Výborné napojenie na dialnicu D1 Prešov Poprad. Cena 89 000, - EUR + DOHODA

0907030676 | ico | cena: 89.000,-€
ico

Voľný čas / hobby: Predám (68783)

Predám objektív Nikon Nikorr AF-S 18-55mm f/3.5-5.6 G II ED. Objektív je v 100% stave ako po mechanickej tak aj optickej stránke. Celý Čas bol nasadený filter. V cene je predná aj zadná krytka, dôvodom predaja je prechod na vyšší model.

0907768239 | cena: 80,-€
ico

Reality: Predám (71581)

2 izbový byt na predaj, 47m2. Pôvodný stav, byt pripravený na rekonštrukciu. Vhodný aj ako investícia naprenájom. Bytový dom prešiel kompletnou rek. zateplený, vchodové dvere, schránky.

GARANTREAL | ico | cena: 55.000,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (69770)

Prenajmeme priestory vhodné pre štúdio/ateliér v suteréne na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Priestory sú zabezpečené SBS, k dispozícii vzduchotechnika, internet, dokonalé zatemnenie, nie je tam prístup denného svetla.

905324336 | ico | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS