Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Piatok - 22. september 2017 - Móric | zajtra Zdenka

PIS.sk

Vieme podchytiť nadanie a talent! Prihláste dieťa do Klubu nadaných detí Prešov

Zábavná a herná činnosť, rozvoj intelektových predpokladov u detí, čitateľská i finančná gramotnosť, výtvarné aktivity, experimentovanie a bádanie sú náplňou Klubu nadaných detí Prešov.

S príchodom nového školského roka ponúka súkromný Klub nadaných detí možnosť prihlásiť rodičom svoje deti do aktivít organizovaných celoslovenskou iniciatívou Rozumieme nadaným.

Klub nadaných detí Prešov združuje deti so všeobecným intelektovým nadaním, deti nadané matematicky, lingvisticky, deti s bystrou úvahou, deti hravé a ochotné rozširovať si obzory všetkými smermi. Členmi klubu sa môžu stať žiaci 1. a 2. stupňa základných škôl. Stretnutia prebiehajú jedenkrát v týždni (piatok od 14.00 do 15.00) v prenajatých priestoroch základnej školy na Šmeralovej ulici v Prešove. Stretnutia nadaných detí nenudia, čo dokumentujú stovky aktivít, ktoré už uskutočnili organizátori jedinečného klubu šikovných školákov. Klub nadaných detí Prešov vznikol v roku 2013 a po troch rokoch organizovania aktivít pre nadaných a talentovaných zaznamenávajú organizátori každoročne vyšší počet prihlásených detí. Bohatú ponuku mimoškolského vzdelávania a práce v Klube nadaných detí dokumentuje webová stránka www.knd.sk.

Účelom Klubu nadaných detí Prešov je podchytiť skupinku nadaných detí už v rannom veku a poskytnúť im nadštandardný rozvoj a rozširovanie obzorov. Piatkové stretnutia nadaných detí sú zdarma a deťom budú na prácu v jednotlivých aktivitách zapožičané rôzne školské pomôcky, taktiež zdarma. V novom školskom roku nebudú chýbať rôzne poznávacie výlety i logické sústredenie. Keďže záujem o členstvo v Klube nadaných detí každoročne stúpa, organizátori sa rozhodli v tomto školskom roku ponúknuť päťdesiat miest pre nových členov. Prvé stretnutie prešovských nadaných detí sa uskutoční ôsmeho septembra (dieťa je potrebné prihlásiť do KND Prešov čo najskôr).

Prešovský Klub nadaných detí je historicky prvým klubom združujúcim nadané deti na Slovensku!

Súkromný projekt vzdelávania nadaných a talentovaných detí organizačne vedú učitelia a špeciálni pedagógovia z Prešova: Mgr. Juliána Sedláková, Mgr. Ingrid Storinská a Mgr. Ľuboš Lukáč, ktorí sa výchove a vzdelávaniu nadaných žiakov venujú už roky. Okrem bohatého pedagogického vzdelania majú všetci za sebou aj odborné vzdelávanie zamerané na intelektovo nadaných žiakov vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie v Bratislave. Učitelia, ktorým nie je ľahostajný osud prešovských intelektovo nadaných detí.

 
  6.9.2017 | Autor: Ľuboš Lukáč | Vzdelávanie a ško... | zobrazené: 268 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (71582)

5 izbový rodinný dom na predaj 130m2 obytná plocha. Dom prešiel čiastočnou rek. Za domom pozemok vhodný na realizáciu dalšieho domu. Všetky inžinierske siete. Výborné napojenie na dialnicu D1 Prešov Poprad. Cena 89 000, - EUR + DOHODA

0907030676 | ico | cena: 89.000,-€
ico

Reality: Predám (71614)

V centre Prešova ponúkame na prenájom slušné administratívne priestory pozostávajúce z dvoch miestnosti, výmera 49 m2 sa nachádzajú na 1. poschodí budovy s kuchyňkou a sociálnym zariadením. Požadovaná cena 6,13 Eur/m2. Bližšie info na www.igreality.sk

0903670564 | ico | cena: 6,-€
ico

Reality: Predám (71581)

2 izbový byt na predaj, 47m2. Pôvodný stav, byt pripravený na rekonštrukciu. Vhodný aj ako investícia naprenájom. Bytový dom prešiel kompletnou rek. zateplený, vchodové dvere, schránky.

GARANTREAL | ico | cena: 55.000,-€
ico

Reality: Predám (71576)

3 izbový byt, 78 m2, murovaná pivnica cca 8 m2, Prešov, ul. Vajanského. Orientácia: východ/západ. Pôvodný stav, byt vyprataný a pripravený na rekonštrukciu. Vhodné aj ako investícia na prenájom.

0907030622 | ico | cena: 79.900,-€
ico

Voľný čas / hobby: Predám (68783)

Predám objektív Nikon Nikorr AF-S 18-55mm f/3.5-5.6 G II ED. Objektív je v 100% stave ako po mechanickej tak aj optickej stránke. Celý Čas bol nasadený filter. V cene je predná aj zadná krytka, dôvodom predaja je prechod na vyšší model.

0907768239 | cena: 80,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS