Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 18. december 2017 - Sláva, Slávka | zajtra Judita

PIS.sk

Vieme podchytiť nadanie a talent! Prihláste dieťa do Klubu nadaných detí Prešov

Zábavná a herná činnosť, rozvoj intelektových predpokladov u detí, čitateľská i finančná gramotnosť, výtvarné aktivity, experimentovanie a bádanie sú náplňou Klubu nadaných detí Prešov.

S príchodom nového školského roka ponúka súkromný Klub nadaných detí možnosť prihlásiť rodičom svoje deti do aktivít organizovaných celoslovenskou iniciatívou Rozumieme nadaným.

Klub nadaných detí Prešov združuje deti so všeobecným intelektovým nadaním, deti nadané matematicky, lingvisticky, deti s bystrou úvahou, deti hravé a ochotné rozširovať si obzory všetkými smermi. Členmi klubu sa môžu stať žiaci 1. a 2. stupňa základných škôl. Stretnutia prebiehajú jedenkrát v týždni (piatok od 14.00 do 15.00) v prenajatých priestoroch základnej školy na Šmeralovej ulici v Prešove. Stretnutia nadaných detí nenudia, čo dokumentujú stovky aktivít, ktoré už uskutočnili organizátori jedinečného klubu šikovných školákov. Klub nadaných detí Prešov vznikol v roku 2013 a po troch rokoch organizovania aktivít pre nadaných a talentovaných zaznamenávajú organizátori každoročne vyšší počet prihlásených detí. Bohatú ponuku mimoškolského vzdelávania a práce v Klube nadaných detí dokumentuje webová stránka www.knd.sk.

Účelom Klubu nadaných detí Prešov je podchytiť skupinku nadaných detí už v rannom veku a poskytnúť im nadštandardný rozvoj a rozširovanie obzorov. Piatkové stretnutia nadaných detí sú zdarma a deťom budú na prácu v jednotlivých aktivitách zapožičané rôzne školské pomôcky, taktiež zdarma. V novom školskom roku nebudú chýbať rôzne poznávacie výlety i logické sústredenie. Keďže záujem o členstvo v Klube nadaných detí každoročne stúpa, organizátori sa rozhodli v tomto školskom roku ponúknuť päťdesiat miest pre nových členov. Prvé stretnutie prešovských nadaných detí sa uskutoční ôsmeho septembra (dieťa je potrebné prihlásiť do KND Prešov čo najskôr).

Prešovský Klub nadaných detí je historicky prvým klubom združujúcim nadané deti na Slovensku!

Súkromný projekt vzdelávania nadaných a talentovaných detí organizačne vedú učitelia a špeciálni pedagógovia z Prešova: Mgr. Juliána Sedláková, Mgr. Ingrid Storinská a Mgr. Ľuboš Lukáč, ktorí sa výchove a vzdelávaniu nadaných žiakov venujú už roky. Okrem bohatého pedagogického vzdelania majú všetci za sebou aj odborné vzdelávanie zamerané na intelektovo nadaných žiakov vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie v Bratislave. Učitelia, ktorým nie je ľahostajný osud prešovských intelektovo nadaných detí.

 
  6.9.2017 | Autor: Ľuboš Lukáč | Vzdelávanie a ško... | zobrazené: 404 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (71928)

jednopodlažná murovaná chata pozostavajúca z 2 miestností (2 x 25 m2), podpivničená, v chate sú plastové okná, oplotený pozemok, elektrina - možné napojenie, studňa - možné vykopanie priamo na pozemku

0907030661 | ico | cena: 21.900,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (71983)

Dáme do prenájmu viaceré nebytové priestory o celkovej výmere až 180 m2 (od 8 m2 až po 67 m2) a skladovacie priestory o výmere 2x30 m2. Parkovanie priamo pri budove. Ulica Tarasa Ševčenka.

0903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (71929)

2-izbový byt s rozlohou 54m2 s balkónom a pivnicou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, nové rozvody elektriny, nové podlahy, stierky, plastové okná. Kúpou je hneď voľný. Pri rýchlom rozhodovaní možná dohoda na cene.

0907030693 | ico | cena: 65.000,-€
ico

Reality: Predám (71874)

Rodinný dom na 20-á pozemku, Miklušovce, okr. Prešov. Dom je riešený na dvoch podlažiach s dvoma oddelenými vstupmi. Na prízemí sa nachádza dvojizbový byt s kuchyňou, predsieňou. Na prvom poschodí je 3 - izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou s WC. Pôvodný stav.

0907030623 | ico | cena: 58.000,-€
ico

Reality: Predám (72063)

2 izbový rodinný dom, pôvodný stav, stavebný materiál nepálená hlina, zastavaná plocha domu cca 83 m2, strecha sedlová, vykurovanie plynovou gamatkou, pivnica cca 6 m2, hospodárska budova v zadnej časti pozemku. IS: elektrina, voda, plyn, kanalizácia.

0907030622 | ico | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS