Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Piatok - 20. júl 2018 - Iľja, Eliáš | zajtra Daniel

PIS.sk

Vieme podchytiť nadanie a talent! Prihláste dieťa do Klubu nadaných detí Prešov

Zábavná a herná činnosť, rozvoj intelektových predpokladov u detí, čitateľská i finančná gramotnosť, výtvarné aktivity, experimentovanie a bádanie sú náplňou Klubu nadaných detí Prešov.

S príchodom nového školského roka ponúka súkromný Klub nadaných detí možnosť prihlásiť rodičom svoje deti do aktivít organizovaných celoslovenskou iniciatívou Rozumieme nadaným.

Klub nadaných detí Prešov združuje deti so všeobecným intelektovým nadaním, deti nadané matematicky, lingvisticky, deti s bystrou úvahou, deti hravé a ochotné rozširovať si obzory všetkými smermi. Členmi klubu sa môžu stať žiaci 1. a 2. stupňa základných škôl. Stretnutia prebiehajú jedenkrát v týždni (piatok od 14.00 do 15.00) v prenajatých priestoroch základnej školy na Šmeralovej ulici v Prešove. Stretnutia nadaných detí nenudia, čo dokumentujú stovky aktivít, ktoré už uskutočnili organizátori jedinečného klubu šikovných školákov. Klub nadaných detí Prešov vznikol v roku 2013 a po troch rokoch organizovania aktivít pre nadaných a talentovaných zaznamenávajú organizátori každoročne vyšší počet prihlásených detí. Bohatú ponuku mimoškolského vzdelávania a práce v Klube nadaných detí dokumentuje webová stránka www.knd.sk.

Účelom Klubu nadaných detí Prešov je podchytiť skupinku nadaných detí už v rannom veku a poskytnúť im nadštandardný rozvoj a rozširovanie obzorov. Piatkové stretnutia nadaných detí sú zdarma a deťom budú na prácu v jednotlivých aktivitách zapožičané rôzne školské pomôcky, taktiež zdarma. V novom školskom roku nebudú chýbať rôzne poznávacie výlety i logické sústredenie. Keďže záujem o členstvo v Klube nadaných detí každoročne stúpa, organizátori sa rozhodli v tomto školskom roku ponúknuť päťdesiat miest pre nových členov. Prvé stretnutie prešovských nadaných detí sa uskutoční ôsmeho septembra (dieťa je potrebné prihlásiť do KND Prešov čo najskôr).

Prešovský Klub nadaných detí je historicky prvým klubom združujúcim nadané deti na Slovensku!

Súkromný projekt vzdelávania nadaných a talentovaných detí organizačne vedú učitelia a špeciálni pedagógovia z Prešova: Mgr. Juliána Sedláková, Mgr. Ingrid Storinská a Mgr. Ľuboš Lukáč, ktorí sa výchove a vzdelávaniu nadaných žiakov venujú už roky. Okrem bohatého pedagogického vzdelania majú všetci za sebou aj odborné vzdelávanie zamerané na intelektovo nadaných žiakov vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie v Bratislave. Učitelia, ktorým nie je ľahostajný osud prešovských intelektovo nadaných detí.

 
  6.9.2017 | Autor: Ľuboš Lukáč | Vzdelávanie a ško... | zobrazené: 669 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (72925)

Ponúkame na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadavanej lokalite. V byte ostáva kompletné zariadenie. Byt sa nachádza na 1 poschodí (nie prízemie). Bytový dom zateplený. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 676.

0907030676 | ico | cena: 53.000,-€
ico

Reality: Predám (72927)

2 -izbový byt 58 m2, loggia 3 m2, Prešov - Šváby. 2. nadzemné podlažie/7, orientácia bytu V/Z. Kompletná rekonštrukcia - plastové okná, plávajúce podlahy. K bytu patrí priestranná pivnica.

0907030623 | ico | cena: 77.500,-€
ico

Reality: Predám (72926)

Na predaj 4 -izbový byt, 98 m2, balkón 2 m2, loggia 3 m2, Prešov - centrum. 3. poschodie/3, orientácia bytu V/Z. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, riešený ako bezbariérový. Zmenená dispozícia - nová kúpeľňa, premiestnená kuchynská linka.

0907030623 | ico | cena: 123.500,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (72920)

Dám do prenájmu pekný, dvojizbový, kompletne zariadený byt na Sídlisku duklianskych hrdinov v Prešove. Slnečný byt s loggiou a pivnicou na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Parkovanie pred domom.

+421903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (72681)

Ponúkame na predaj záhradku v osobnom vlastníctve o výmere 506 m2 s drevenou chatkou a altánkom, lokalita mimo obce

0907030661 | ico | cena: 8.990,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS