Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Sobota - 21. júl 2018 - Daniel | zajtra Magdaléna

PIS.sk

Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove!

Iskru pivu dávajú ľudia! Práve v duchu hesla, ktoré už niekoľko rokov sprevádza pivo Šariš, vznikla v Prešove aj prvá prevádzka ŠARIŠ PUB, kde sa toto spojenie dokonale pretavilo.

Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove Okrem neopakovateľného pivného zážitku svojim návštevníkom ponúka aj príjemné moderné prostredie a gastronomický súlad domácej šarišskej, slovenskej a českej kuchyne. Hudobným hosťom počas krstu bol Marián Čekovský.

Pivovar Šariš v minulom roku oslávil 50. výročie od svojho vzniku. Do nového roka vstupuje s unikátnym konceptom prvej originálnej Šariš Prevádzky – ŠARIŠ PUB, ktorý bol oficiálne pokrstený 17. januára 2018. Jeho cieľom je poskytnúť návštevníkovi unikátne prostredie a čo najvhodnejšie podmienky, na dosiahnutie čo najlepšieho pivného zážitku z pitia piva Šariš.

Formát konceptovej prevádzky prináša nielen moderný štandardizovaný priestor, ale pre lepšiu spokojnosť zákazníka čerpá z know-how pivných majstrov a zdieľa bohaté skúsenosti a dobrú prax kvalitného personálu.

Na prevádzke, v ktorej je na ploche 300 m2 pre zákazníkov k dispozícii 168 miest, sa čapuje nepasterizovaný Šariš tankovou technológiou, pre čo najviac autentický a čo najčerstvejší pivný zážitok – skoro ako keby ste ho pili priamo z ležiackej pivnice priamo v pivovare.

Návštevníci PREŠOVSKÉHO ŠARIŠ PUB-u sa môžu tešiť na Šariš Zlatú 12, Šariš 10, Tmavý Šariš alebo na aktuálny pivný špeciál z edície Sládkových pokladov - Šariš Rubín. „Z celej ponuky značky Šariš by sme najviac vyzdvihli Šariš Zlatú 12-tku, ktorú sme špeciálne priniesli v roku 2017 pri príležitosti osláv 50. výročia značky, “ hovorí Ján Čerkala, manažér závodu.

Do novej Zlatej 12-tky šarišskí sladovnícki majstri pridali viac druhov sladov a tiež štipku karamelového sladu. To všetko jej dodáva intenzívnu zlatú farbu a plnú bohatšiu chuť. Trojité chmelenie dáva Zlatej 12-tke intenzívnu chmeľovú arómu a príjemnú horkosť, ktorá balansuje karamelové tóny.

„Ľudia, ktorí naše pivo Šariš v pivovare varia, do neho vkladajú nielen kus zo svojej povestnej východniarskej srdečnosti a temperamentu, ale aj svoje dlhoročné skúsenosti a zručnosť, “ to je podľa Jána Čerkalu, manažéra závodu, dôvodom, že pivo Šariš opúšťa brány pivovaru v tej najlepšej možnej kvalite.

O tom aký bude zážitok z pitia piva na prevádzke, však už rozhodujú externé faktory. Kľúčovým prvkom je samotné prostredie, v ktorom si zákazník má možnosť pivo vychutnať. Okrem toho sú dôležité podmienky, ktoré panujú na prevádzke - umenie majstrovsky načapovať pivo a servírovať ho zákazníkovi, starostlivosť o výčapné zariadenie na prevádzke a pivná kultúra ako taká. „Práve to bolo jedným z dôvodov na vytvorenie unikátneho konceptu originálnej Šariš prevádzky – ŠARIŠ PUB, “ hovorí Čerkala. O návštevníkov prevádzky sa v prípade potreby stará až 10-členný tím kuchárov, pričom väčšina ponúkaných jedál je uspôsobená špeciálne pre tento podnik.

Celý koncept prevádzky je navrhnutý v modernom duchu, no veľký dôraz bol kladený aj na to, aby na návštevníka pôsobil srdečne a príjemne. Dizajnové grafiky v priestore komunikujú hrdosť na hodnoty, ktoré sú typické pre ľudí z východu – hrdosť, otvorenosť, dobrosrdečnosť, živelnosť a v neposlednom rade pohostinnosť.

Prvý ŠARIŠ PUB vznikol práve v Prešove, domovskom regióne značky, len pár kilometrov od pivovaru. „Do budúcnosti však plánujeme rozšíriť túto sieť aj do iných miest na východe, aby si čo najviac ľudí mohlo vychutnať Šariš v tej najlepšej možnej kvalite v čo najpríjemnejšom prostredí, “ netají plány Ján Čerkala.

 
  • Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove
  • Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove
  • Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove
  • Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove
  • Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove
  • Prvý konceptový ŠARIŠ PUB sa otvára v Prešove
  18.1.2018 | Autor: Ján Chudík | Kultúra a voľný čas | zobrazené: 1547 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (72945)

Rodinný dom s pozemkom o celkovej výmere 2353 m2, obec Hubošovce, okr. Sabinov. Tichá lokalita, novostavba kolaudovaná v roku 2013, 3 izbový rodinný dom, vínna pivnica o výmere 79 m2, všetky IS, prístup na pozemok z obecnej komunikácie panelovou cestou.

0907030622 | ico | cena: 209.000,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (72762)

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory o výmere 67m2 a 52 m2 samostatne, ale aj vcelku 119 m2, situované v krásnej záhrade v blízkosti centra Prešova s parkovaním.

0903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (72954)

Dobrá dispozičné riešenie, veľká kuchyňa a samostatná izba. Vlastné plynové kúrenie, nízke mesačné náklady, dostatok parkovacích miest pri bytovom dome. Tichá lokalita obce Veľký Šariš, zastávka MHD 150 m.

0907030693 | ico | cena: 45.000,-€
ico

Reality: Predám (72682)

pozemok č. 1 - šírka: cca 26 m - dĺžka: cca 33 m, orientácia: J/V pozemok č. 2 - šírka: cca 29 m - dĺžka: cca 28 m, orientácia: J/V elektrina cca 50 m od pozemku, plyn cca 50 m od pozemku, verejný vodovod cca 50 m od pozemku, kanalizácia cca 50 m od pozemku

0907030661 | ico | cena: 46.990,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS