Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 19. marec 2018 - Jozef | zajtra Víťazoslav, Klaudius

PIS.sk

Cena pre prešovskú spoločnosť za dynamiku v oblasti SMART

Ocenenie najdynamickejšie rastúcej firmy v oblasti SMART systémov a technológií v osvetlení za rok 2017 v regióne strednej a východnej Európy putuje na Slovensko, do spoločnosti O. S. V. O. comp, a.s. , Cenu prebral jej konateľ Ing. Peter Bindas aj za účasti prešovskej primátorky Andrey Turčanovej.

„Aktuálne v Prešove máme 9374 svietidiel, z nich je 2650 LEDkových. Až 93 percent svietidiel kontrolujeme prostredníctvom inteligentného systému riadenia. Predvlani sme za modernizáciu nášho osvetlenia získali cenu GPP Award 2016. Teraz do Prešova prichádza ďalšie ocenenie pre spoločnosť, ktorá sa nám o osvetlenie stará, ” vyslovila primátorka Andrea Turčanová počas odovzdávania ocenenia „Fastest growing SMART Lighting Company in CEE in 2017“ (Najrýchlejšie sa rozvíjajúca SMART Lighting firma v regióne CEE v roku 2017) v priestoroch Veľvyslanectva Holandského kráľovstva v Slovenskej republike v Bratislave.

Philips Lighting odovzdáva podobné ocenenia Cena pre prešovskú spoločnosť za dynamiku v oblasti SMARTiba v prípadoch, keď ide o inovatívne či technologicky výnimočné riešenia alebo projekty, ktoré nastavujú novú kvalitatívnu laťku.

„Slovensko sa s viac ako 25 000 pripojených svetelných bodov vo viac ako 50 mestách radí k európskej špičke v oblasti osvetlenia s konektivitou. Nie je preto prekvapením, že sa stretávame práve tu a teraz, “ povedal k tomu pán Bedřich Quadrát zo spoločnosti Philips Lighting.

„Ďakujem hlavne samosprávam, kde naša spoločnosť pôsobí, za dôveru, že môžeme naše idey realizovať. Hľadíme stále dopredu a tým, že sme pripravení vieme modernizovať, “ zdôraznil konateľ Ing. Peter Bindas. Cena pre prešovskú spoločnosť za dynamiku v oblasti SMART

Udelenie ocenenia pre najdynamickejšie sa rozvíjajúcu firmu v oblasti SMART systémov a technológií v osvetlení od Philips Lighting je míľnikom poukazujúcim nielen na úspech, ale najmä na tempo, s ktorým sa darí implementovať tzv. inteligentnú infraštruktúru v oblasti osvetlenia do miest.

„Za symbolické pre túto udalosť považujem, že sa stretávame v priestoroch holandského veľvyslanectva v Bratislave. Sme nielen podporovateľmi inovatívnych programov holandských spoločností na Slovensku, ale my sami sme ambasádormi moderných a šetrných technológií. Sme radi, že sme vás mohli privítať v našich priestoroch s konceptom nulového odpadu, pre ktorý sme získali 2.miesto v súťaži medzi ostatnými holandskými ambasádami po celom svete, “ doplnil pán Henk Cor van der Kwast, veľvyslanec Holandského kráľovstva na Slovensku.

Ocenenie „Fastest growing SMART Lighting Company in CEE in 2017”putuje na Slovensko. Philips Lighting je globálnou firmou a fakt, že v regióne strednej a východnej Európy pôsobí celkom v 16 krajinách ešte viac podtrhuje význam ocenenia.

Neustály vývoj v oblasti „osvetlenia s konektivitou“ ako súčasti siete Informačných technológií (IoT – Internet vecí) je trendom posledných rokov. Očakáva sa, že do roku 2020 sa súčasné verejné osvetlenie stane základnou infraštruktrnou sieťou pre 80 % „SMART“ miest.

 
  9.3.2018 | Pridal: Redakcia PIS | Mesto Prešov | zobrazené: 228 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (72491)

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou, v osobnom vlastníctve, v Prešove na ulici Matice Slovenskej, výmera: 66 m2 + pivnica 3 m2 + loggia 4 m2, poschodie: 10 z 12, čiastočne zrekonštruovaný, výborná lokalita

0907030758 | ico | cena: 76.990,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (72450)

Dáme do prenájmu viaceré nebytové priestory na ulici T. Ševčenka v Prešove s voliteľbou výmerou 50 az 150 m2 vhodné ako ateliér, kancelárie, prevádzky služieb. Objekt s možnosťou parkovania sa nachádza vo veľkej záhrade v tichej štvrti v blízkosti centra.

0903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (72497)

Dom je dvojpodlažný, podpivničený, je prepojený s garážou, kde je možné parkovať 3 autá. Je riešený ako 2 byty s dvoma kuchyňami, kúpeľňou, vhodný na dvojgeneračné bývanie. Prenajíma sa ako nezariadený. V cene sú zahrnuté energie .

0907030623 | ico | cena: 700,-€
ico

Reality: Predám (72470)

stavebný pozemok 588 m2, Veľký Šariš, okr. Prešov. Pozemok je rovinatý, slnečný, nachádza sa v zastavanom území obce v blízkosti existujúcich rodinných domov. Prístup na pozemok je po asfaltovej ceste, ktorá pri pozemku prechádza do nespevnenej cesty.

0907030623 | ico | cena: 25.200,-€
ico

Reality: Predám (72240)

centrum mesta, priestory na prízemí so vstupom priamo z chodníka, celková výmera: 25 m2, cena 8.499, - EUR+DOHODA, prevádzka plne funkčná, odstúpenie so všetkým(tovar, regály, stojany, police), mesačný nájom 500, - Eur/mesiac s energiami, voľný po dohode, WC v pries

0907030661 | ico | cena: 8.499,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS