Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Utorok - 19. jún 2018 - Alfréd | zajtra Valéria

PIS.sk

Tím P18 sa stretol so zástupcami záchranných zložiek a mestských spoločností

Tím P18 začal tento týždeň ďalšie kolo rokovaní, ktoré súvisia s prípravou letného Národného stretnutia mládeže v Prešove.

Na prešovskej radnici sa v utorok časť centrálneho tímu stretla s viacerými predstaviteľmi záchranných zložiek a mestských spoločností, aby spolu prerokovali ďalšie kroky prípravy a spolupráce. Cieľom ich prvého koordinačného stretnutia bolo nájsť spoločné prieniky pri príprave celoštátneho podujatia. Tím P18 inicioval stretnutie v spolupráci s mestom Prešov.

"Predstaviteľom záchranných zložiek a mestských spoločností sme predstavili kompletnú ideu a časový harmonogram návrhu programu P18. Po vypočutí sme diskutovali o jednotlivých bodoch, ktoré prezentovala jedna i druhá strana. Ďakujeme a oceňujeme všetky konštruktívne námety, ktoré prediskutujeme na sérii ďalších stretnutí, " hovorí o stretnutí hlavný zodpovedný za P18 Ondrej Chrvala, ktorý prítomných zoznámil s myšlienkou Národného stretnutia mládeže P18 v Prešove.

"Dohodli sme sa napríklad, že všetkým zložkám, ktoré boli prítomné, náš tím poskytne kontakty na kľúčových ľudí v tímoch, zároveň im poskytne priestor pre ich rôzne upozornenia v brožúre pre pútnika, na webe a sociálnych sieťach. V ďalších mesiacoch nás s týmito partnermi čakajú ďalšie spoločné i samostatné diskusie o celkovej logistike, presunoch či bezpečnosti celej akcie, ale aj problematike ich prepravy či zabezpečení vývozu odpadu, " dodal Ondrej Chrvala.

Tím Národného stretnutia mládeže P18 zastupovali členovia centrálneho tímu a kaplán vo farnosti Prešov Martin Šimko. Za mesto sa stretnutí zúčastnila primátorka Prešova Andrea Turčanová a prednostka Mestského úradu v Prešove Marta Dolhá.

Medzi zástupcami záchranných zložiek a mestských spoločnosti bol riaditeľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru Marián Leško, náčelník mestskej polície v Prešove Ján Andrejko, riaditeľ Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove Ľubomír Toďor, predseda predstavenstva Dopravného podniku mesta Prešov Peter Janus, predseda predstavenstva Technických služieb mesta Prešov Milan Toth, vedúci odboru dopravy a životného prostredia na Mestskom úrade v Prešove Stanislav Ondirko a Vasiľ Feckanič, zástupca Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov.

 
  17.3.2018 | Autor: Komunikačný tím P18 | Spoločnosť | zobrazené: 297 krát |  diskusia (0) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (72914)

V Kanaši ponúkame na predaj novostavbu 4.izbového rodinného domu o podlahovej ploche 9,3 x 13,5 m + garáž, terasa a hospodárska miestnosť. Inžinierske siete vlastná studňa, elektrina a kanál. Pozemok o výmere 691 m2. Viac info aj na www.igreality.sk

0903670564 | ico | cena: 129.999,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (72920)

Dám do prenájmu pekný, dvojizbový, kompletne zariadený byt na Sídlisku duklianskych hrdinov v Prešove. Slnečný byt s loggiou a pivnicou na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Parkovanie pred domom.

+421903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (72762)

Dáme do prenájmu variabilné kancelárske priestory o výmere 67m2 a 52 m2 samostatne, ale aj vcelku 119 m2, situované v krásnej záhrade v blízkosti centra Prešova s parkovaním.

0903602897 | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (72682)

pozemok č. 1 - šírka: cca 26 m - dĺžka: cca 33 m, orientácia: J/V pozemok č. 2 - šírka: cca 29 m - dĺžka: cca 28 m, orientácia: J/V elektrina cca 50 m od pozemku, plyn cca 50 m od pozemku, verejný vodovod cca 50 m od pozemku, kanalizácia cca 50 m od pozemku

0907030661 | ico | cena: 46.990,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS