Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Sobota - 21. júl 2018 - Daniel | zajtra Magdaléna

PIS.sk

BRAHAMA

novelogo
Názov / Meno:
BRAHAMA
Právna forma:
spoločnosť s ručením obmedzeným
Predmet činnosti:
Penzión
Sídlo (adresa):
Záhradná 33, 080 01 Prešov
IČO:
36483125
Telefón:
051/7496982
GSM (mobil):
0911 904 024
E-mail:
WEB:
http://www.brahama.sk

SERVICES

brahama_4.jpgBRAHAMA guest-house is situated near the historical centre. However, it is a quiet place with a car park. We provide comfortable accommodation and excelent cuisine. You can choose out of twelve double rooms with a possibility of an extra bed or You can stay in a large apartment.
Every room is equipped with a bathroom and a shower, TV set, satellite channels and a phone.
Come and enjoy exquisitive meals or delicious coffee in our airconditioned snack-bar. We also offer access to the internet.

SLUŽBY

Penzión BRAHAMA sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra, ale pritom je situovaný v tichom prostredí s vlastným parkoviskom. Je to penzión s útulným ubytovaním a výbormou kuchyňou.

V jeho priestoroch Vám ponúkame ubytovanie v dvanástich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky alebo v priestrannom apartmáne. K výbave izieb patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom, televízny prijímač so satelitnými kanálmi a telefónom.

Posedenie pri dobrom jedle alebo výbornej káve Vám spríjemní prostredie klimatizovaného snack-baru s možnosťou využitia internetu.


brahama_5.jpg

 
  aktualizované: 16.7.2002 | čítané: 22771 krát | diskusia () |  

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS