Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Sobota - 16. december 2017 - Albína | zajtra Kornélia

PIS.sk

ARCHEUS sieť realitných kancelárií

Názov / Meno:
ARCHEUS sieť realitných kancelárií
Právna forma:
akciová spoločnosť
Predmet činnosti:
Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností.
Sídlo (adresa):
Konštantínova 12, 080 01 Prešov
IČO:
47531398
Kontaktná osoba:
Ing. Rastislav Štalmach
GSM (mobil):
+421 948 881 128, +421 905 665 538
E-mail:
WEB:
http://www.archeus.sk


ARCHEUS sieť realitných kancelárií


ARCHEUS  je úspešná celoslovenská sieť realitných kancelárií, ktorá pomáha svojim klientom plniť sny o ich ideálnom bývaní. Našou prácou i potešením je poskytovanie profesionálnych realitných služieb v mestách Bratislava, Prešov, Košice, Bardejov, Poprad, Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves, Trebišov, Zvolen a Pezinok.


 Už od nášho "narodenia" sú pre nás životné udalosti spojené s plnením snov našou hybnou silou, ktorá z nás robí tým, kým sme dnes. Práve preto sa naša sieť volá ARCHEUS, ktorá v preklade znamená "Životná sila".Prečo sa oplatí spolupracovať s ARCHEUS-om?

Sme "Anjelskou firmou", ktorá prostredníctvom Dobrého anjela pomáha tým, ktorí nemajú toľko šťastia ako my. Preto aj naši klienti vďaka spolupráci s nami nepriamo pomáhajú rodinám, ktoré každodenne bojujú s ťažkým osudom...

V našich pobočkách nájde klient "VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU" - od širokej ponuky nehnuteľností, cez databázu vyše 2000 kupujúcich, hypotekárne služby, rôzne benefity až po komplexný servis po odovzdanie nehnuteľnosti do užívania.Svoju prácu vykonávame s maximálnym nasadením, zodpovedne a ústretovo. Výsledkom sú stovky referencií od našich spokojných klientov, ktorí sa k nám vracajú a o ktorých sa staráme aj po ukončení predaja.

S nami je klient v bezpečí! Vďaka riadnemu členstvu v NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) poskytujeme klientom garancie v súlade s Garančným fondom. Klient je v rukách ozajstných profesionálov, pretože naše pobočky a realitní makléri sú certifikovaní asociáciou NARKS, pracujú na plný úväzok a dodržiavajú etický kódex NARKS.Spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami a rôznymi realitnými a informačnými portálmi.

Sme tu aj pre tých, ktorí nie sú našimi klientmi, avšak téma "reality" je pre nich zaujímavá z pohľadu podnikania alebo kariéry. Vďaka prepracovanému systému franšízy ponúkame možnosť otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu pod hlavičkou ARCHEUS, a to so všetkými výhodami, ktoré toto podnikanie na zelenej lúke ponúka. Ktokoľvek, kto chce "podnikať vo vlastnom, ale nie sám" má u nás dvere otvorené.

Rovnako sme otvorení novým ponukám zo strany tých, ktorí chcú  u nás rozbehnúť kariéru realitného makléra, a to dokonca aj pre absolventov stredných a vysokých škôl.


Zverte sa do rúk ARCHEUS-u!

Lebo s nami sa oplatí predávať a kupovať. A plniť svoje sny...
 
  aktualizované: 28.7.2016 | čítané: 6744 krát | diskusia () |  

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS