obsah:

dnes je Sobota - 23. august 2014 - Filip | zajtra Bartolomej

PIS.sk

Diskusia k článku: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikácii o skupinovú fázu Ligy majstrov

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť
  • Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikácii o sku... 39374

Reaguj

f___f (ID: 157)
    f___f | 2.9.2013 13:20
    Ďalšia akcia, ktorú polícia nezvládla.

• RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikácii o... 39378

Reaguj

samyx (ID: 3110)
      samyx | 2.9.2013 15:51
      Pod za policajta a ukaz ako sa take akcie zvladaju. Ked je niekde vela policajtov a je klud tak je tu policajny stat policajny teror za vase dane. Ak je na podujati malo policajtov a strhne sa bitka medzi fanusikmi a bitke sa zamedzi az po minute napadania tak je to nezvladnuty zakrok. Tak ked si tak mudry sasko tak pod za policajta dostanes nastupny plat 530 eur po dobu dvoch rokov v cistom a pod do takej akcie radi sa niecomu novemu priucime. Je mi do placu z takych ludi ako si ty pis tu o verejnych obstaravaniach, DPHckaroch, Romoch ktori zneuzivaju davky na alkoholicke orgie to su problemy v tomto state a nie o 35 Grekoch a 25 Bielorusoch ktori sa medzi sebou pobili dostali od zandarov bitku a isli po svojom. A mozte sa teraz do mna ako vzdy vsetci pustit lebo sa zastavam policajtov ktori nesedia v kancli ale su robotnikmi dennodenne na ulici a riesia Vase problemy.

• RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikác... 39391

Reaguj

borec (ID: 3376)
        borec | 2.9.2013 20:02
        Samyx, toto si fakt prestrelil. Môžme sa sťažovať na všetko, len nie na policajtoch, lebo oni sú obeťami nakoľko sú nedocenení a majú nízke mzdy..
        Dobre poďme plakať ďalej. Učitelia sa vykašlú na deti, nakoľko majú nízke mzdy. Lekári a zdravotné sestry sa vykašlú na pacientov, nakoľko majú nízke mzdy... . mám pokračovať?
        Ja ako podnikateľ si platím dane, odvody, rôzne poplatky... a nie malé. A ver že štátu nič nedlhujem. Za svoje peniaze si zaslúžim aj nejakú protihodnotu. Jednou z nich je aj to, aby som sa tu cítil bezpečne. Áno, aj za to som si zaplatil a nie málo.
        Tak napríklad včera som dostal od policajtov pokutu iba za to, že som prekročil rýchlosť o 11 km. Nikoho som neobmedzil ani neohrozil. Iba som nevidel na ťachometer, lebo mi svietilo slnko do očí. A správali sa ku mne, ako by som práve niekoho zabil. Áno aj toto je polícia.
        A keď niekto robí výtržnosti, ohrozuje iných, vyprovokuje bitku a ešte aj napáda policajtov je to podľa teba OK. Skutočne to polícia nezvládla. Nikto za výtržnosti nebol obvinený ani potrestaný ako by sa nič nestalo. Vieš mi to vysvetliť?

• RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalif... 39402

Reaguj

Anaj (ID: 3509)
          Anaj | 3.9.2013 08:11
          No ak si nevidel na tachometer, lebo ti svietilo slnko do očí, na cestu si videl dobre?

• RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalif... 39410

Reaguj

samyx | 3.9.2013 13:03
          Ja som v svojej reakcii nevyplakaval ze mame male mzdy len som spomenul nastupny plat policajta aby si ludia spravili obraz lebo kazdy si mysli ze policajt v dnesnej dobe zarobi 1000 evri v cistom, ano zarobi ale ten ktory robi na inych miestach nie na ulici. Nepovedal som ze kasleme na ludi tak neviem preco take veci pises. Ucitel ma v dnesnej dobe taky plat ako policajt na ulici plus minus 50 eur zalezi od skoly kde pracuje. Lekarov by som s policajtmi neporovnaval vobec lebo to je neporovnatelne ich mozes porovnavat so sudcami a nie s nami. A tvoja stupidna vyhovorka ze si prekrocil rychlost lebo ti svietilo slnko na tahometer je ako ked ziak v skole povie ze nenapisal domacu ulohu lebo nevidel riadky v zosite ( podla toho posudzujem ze ak si z niekoho robil doslova hlupaka tak aj on podla toho riesil aj tvoj priestupok). Ja som nepovedal ze vytznost je OK vytrznosti boli potlacene boldo piatich minut zabezpeceny poriadok Greci boli do jedneho v autobuse a Bielorusi taktiez bohuzial za kratsi cas sa nepodarilo zjednat napravu pri bitke 75 ludi. Nikto z okoloiducich ludi nebol zraneny. Zranenych bolo zopar policajtov ale su zato plateni takze s takymi vecami pocitaju a nie vzdy sa podari predist zraneniu policajta pri zakroku. a co sa tyka toho ze za vytrznost nebol nikto obvineny ani potrestany to ti davam za pravdu to by aj mna zaujimalo pretoze podla mna doslo tam k trestnemu cinu vytrznictva a utoku na verejneho cinitela min. u troch osob. Ja som na tuto vec aj ked som sa pytal odpoved este nedostal tak ak si taky borec ako to mas v nicku tak tuto otazku adresuj krajskemu riaditelovi na adresu KR PZ v Presove ul. Sturova a potom tu daj odpoved budem ti vdacny. Len prosim ta nedavaj tam ten tvoj velkyvlhky zazitok s prekrocenim rychlosti a oslepovanim tachometra lebo tvoju predchadzajucu otazku nebudu brat vazne a odkazu ta na psych.odd, ul. Holleho, Presov. Pekny den :)

• RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kv... 39421

Reaguj

Seal79 (ID: 101)
            Seal79 | 3.9.2013 20:01
            Samyx, dik za objasnenie. Toto je jeden z mala normalnych prispevkov, kde niekto kto sa v danej problematike orientuje napise, ako to v skutocnosti je. Skoda, ze sa tu neda klikat na karmu. ...moze to byt tip pre admina, take njeco zaviest. Myslim, ze by to diskusie na PISku urobilo este zaujimavejsimi.

• RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikác... 39411

Reaguj

f___f | 3.9.2013 13:23
        Neviem prečo spomínaš DPH-čkárov, cigánov, verejné obstarávania, plat policajta a pod.. To priamo nesúvisí so situáciou, ktorá sa vyskytla počas kvalifikačného turnaja. Som rád, že Ty ako policajt a priamy účastník tejto akcie si napísal svoj pohľad na danú vec. Skôr by som prijal informácie, ktoré by vyjasnili aj mne danú situáciu.
        A nie som žiadny múdry šaško.

• RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalif... 39414

Reaguj

samyx | 3.9.2013 15:10
          A ake informacie chces? Ved si sa na nic nepytal len si svojim odbornym mozockom zhodnotil ze policia nezvladla akciu. A tie veci som spomenul preto ze tieto veci vyskytujuce sa v nasom state by mali trapit tvoj odborny mozocek a nie to ze sa pobili Greci s Bielorusmi, to niesu veci ktore trapia beznych ludi a ani ludi ktori v tom case sedeli v hale na tribune a cakali na zapas.

• RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kv... 39439

Reaguj

f___f | 4.9.2013 13:57
            Stačilo málo a k žiadnemu stretu fanúšikov by nedošlo. Práca polície patrí do oblasti verejnej, takže mňa ako občana SR zaujíma aj ich práca. Dnes to bol stret fanúšikov a zajtra to bude niečo podobné na inom mieste od iných typov. Možno to už ľudí bude zaujímať. Podľa Teba sú DPH, verejné obstarávania a pod. , veci, ktoré ľudí zaujímajú resp. by ich mali zaujímať. Podľa mňa ich tieto veci zaujímajú (alebo nezaujímajú) rovnako ako nedeľňajší incident. Ja som vo svojom prvom príspevku stručne napísal svoj subjektívny názor na konkrétnu udalosť. Udalosť, ktorej takmer celý priebeh som sledoval.

• RE: RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma ... 39442

Reaguj

oki30 (ID: 254)
              oki30 | 4.9.2013 17:24
              svoj subjektivny nazor si mal adresovat na organizatorov, policia len hasila to, co oni nezabezpecili.

• RE: RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma ... 39450

Reaguj

samyx | 4.9.2013 21:03
              Teraz ta nechapem si v nedelu isiel pozerat na hadzanu? Alebo na ciganov z Grecka co sa natahovali s Bielorusmi a zandarmi. Ked idem na sportove podujatie tak idem do haly sadnem a kukam ne? a to co vonku vymlete hlavy robia to ma nezaujima to nech zaujima policiu.

• RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova d... 39469

Reaguj

f___f | 5.9.2013 12:18
                Bolo to medzi zápasmi.

• RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešo... 39493

Reaguj

samyx | 5.9.2013 19:45
                  Medzi zapasmi sa chodi do bufetu nie na parkovisko, no mozno si mal v aute domacu :D

• RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hádzaná: Muži P... 39503

Reaguj

f___f | 6.9.2013 07:12
                    Pre spresnenie. Po skončený prvého zápasu som išiel do bufetu, kúpil som pivko a išiel von na balkón do fajčiarskej zóny. Neskôr som sa presunul do vnútra štadióna.

• RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikácii o... 39403

Reaguj

oki30 | 3.9.2013 08:30
      nemal si na mysli skor organizatorov, ze to nezvladli?

• RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalifikác... 39405

Reaguj

ššimon (ID: 272)
        ššimon | 3.9.2013 09:47
        čo majú organizátori spoločné s ľuďmi mimo Haly ? ty keby si mal doma párty a tvoji hostia by sa von na ulici pobili bola by to tvoja vina ? logika je kde ? :)

• RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalif... 39409

Reaguj

samyx | 3.9.2013 12:45
          A parkovisko je preco oplotene? Komu patri? Ani jeden usporiadatel tam nebol

• RE: RE: RE: Hádzaná: Muži Prešova doma v kvalif... 39413

Reaguj

oki30 | 3.9.2013 14:52
          ked sa na tvojom dvore pobiju ucastnici party, koho to bude vina? policajtov? mas zvlastnu logiku.

• 39425

Reaguj

sorg (ID: 146)
    sorg | 4.9.2013 08:48
    No co, dali si do tlamy, chlpatym sa tiez trosku uslo, gadzovina sa pokukala a ma o com debatovat par dni..kde je problem? pohoda, klidek, tabacek ;)

• 39426

Reaguj

aktiv7 (ID: 809)
    aktiv7 | 4.9.2013 10:19
    tak tak suhlas. Vela humbuku pre nic.

• RE: 39434

Reaguj

samyx | 4.9.2013 12:33
      Presne tak ale je zopar ludi ktorym vadi vsetko len nie to co by im vadit malo a budu tu hned vypisovat a vylievat si srdiecka. :)

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Dám do prenájmu (60044)

Dáme do prenájmu 2 nesúvisiace kancelárske priestory ( 21 m2 na prízemí ihneď a 21 m2 na poschodí od 1.7.2014)vo vile na ulici Tarasa Ševčenka, v záhrade s parkovaním. Krásne prostredie, výborná poloha. Spolunájomníci- úspešné projekčné a stavebné firmy.

0905890506 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (56786)

Stolnotenisovú halu v Prešove na sídlisku III. o výmere 1060 m2 na Mukačevskej ulici. Jedná sa o podnikateľsko-športový objekt s lukratívnou polohou v strede sídliska III. v Prešove v bezprostrednom susedstve cyklistického chodníka. www.halanapredaj.pis.sk

0905324336 | ico | cena: 350.000,-€
ico

Reality: Predám (61574)

Ponúkame na predaj 3 izbový byt 68 m2 s veľkou loggiou 6 m2 v tichej lokalite sídl. III. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v 7 posch byt. dome na ul A. Prídavku. Byt je v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, jadro je panelové.

0917879833 | ico | cena: 51.000,-€
ico

Reality: Predám (61766)

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v centre mesta Prešov-Masarykova ul. s rozlohou 72 m2, 3. poschodie/ 3, loggia 5 m2, balkón 8 m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. K bytu patrí aj pivnica s oknom cca 8 m2.

0907030623 | ico | cena: 79.900,-€
ico

Reality: Predám (61786)

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 53 m2 na sídlisku III, ulica Antona Prídavka. Byt sa nachádza na 8. poschodí z 12, je čiastočne rekonštruovaný. Medzi výhody bytu patria dve loggie, zväčšená vstupná chodba, nízke nájomné.

0907030622 | ico | cena: 42.900,-€

© Copyright 2000 - 2014 Vádium s.r.o., Prešov