Hokej: HC Prešov 07 - HC 46 Bardejov 0:2 v 2. kole I. ligy 45350
velmi dobry zapas so vsetkym ako ma byt, skoda vysledku ale je to este len zaciatok ;)
#45504
Prešov-Považská Bystrica 5:0 45504
borec (ID: 3376) | 23% Profesionál
borec | 21.9.2014 21:12
Je smutné, že keď Prešovský hokejisti prehrajú s Bardejovom aj keď po dobrom výkone, článok sa tu objaví. Ale keď deklasujú Považskú akosi je tu ticho? Žeby náhoda?
#45618
PHK Prešov - Liptovský Mikuláš 2:0 45618
borec | 24.9.2014 23:29
PHK Prešov dnes po dobrom výkone vyhral nad Liptovským Mikulášom 2:0. Iba škoda, že to videlo tak málo divákov.
Prvá tretina trochu rozpačitá z našej strany, ale s ukážkovým gólom pred koncom tretiny. V druhej tretine obrovský tlak našich ale dobre chytajúci brankár hostí pustil za seba iba jeden puk. V tretej tretine obojstranne výborný hokej, ale brankári na oboch stranách doslova čarovali. A to čo vychytal náš brankár bolo nevídané.
#45637
45637
offroadik (ID: 574) | 18% Praktikant
offroadik | 25.9.2014 14:41
Borec, pamataš ešte na zapas , keď Prešov hral niekedy okolo roku 1988 v 1. SNHL o 1.miesto s Dubnicou? vtedy tušim bolo okolo 6000 divakov, to bolo všade , všade kopec ludi , sice sme prehrali tušim 2:6 alebo 2:8 , nepamatam presne , ale nezabudnuteľny zažitok:) V branke Jurčenko a na lade mena ako Jabcon, Ringer, Haluška, Roman, Kardoheli, Kremen ...joooj to boli časy :)
#45638
RE: 45638
peko (ID: 92) | 12% Majster
peko | 25.9.2014 15:10
Franc, Čerevka, Tomko-gypsova hlava... .
#45639
RE: 45639
borec | 25.9.2014 15:30
Jasne že pamätám, to ešte neboli plexisklá ale za bránami siete, nie sedadlá ale lavice, sedelo sa aj na schodoch. Všetko plné až pod strechu. Ak by sme vyhrali nad Dubnicou boli by sme prvý v tabuľke /ale ešte nie konečnej/. Ale nevyšlo to. Ale nevadilo to. A koľko ľudí sa ešte ani dnu vtedy nedostalo.
Jaj... túto atmosféru by som chcel ešte aspoň raz zažiť.
#45640
RE: 45640
mikki24 | 25.9.2014 16:46
to ja si prvy zapas pamatam az niekedy okolo 98meho proti Slovanu, to prislo tiez 6 tisic. vtedy sa na aj hokej chodilo v hojnom pocte.
teraz je nove vedenie pri acku 2 mesiace, nikdy predtym nemalo s dospelym hokejom skusenosti ale s mladezou uz nejake uspechy dosiahli. ked si to porovname s futbalom kde je tiez novy akcionar dva mesiace, tak postavenie klubov je diametralne odlisne (futbalisti posledny, hokejisti druhi). navstevy pojdu casom hore ked sa marketingovo spravne pojde na ludi, ktorych z futbalu bolia oci. bolo by priskoro mat postupove ambicie s takym mladym kadrom, no ludia v klube hokej robit chcu a to je hlavne !

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.