Sobota, 20. apríl 2024
Meniny má Marcel | zajtra Ervín
Diskusná téma:

Sialenec chcel zub rat most

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#51876
Sialenec chcel zub rat most 51876
adrian85 (ID: 4653) | 100% Začiatočník
adrian85 | 19.3.2015 22:52
Je tu niekto kompetentny kto by sa vedel vyjadrit k sialencovi ktory dnes s traktorom chcel zburat most na s pristupom na pole na Visnovej ulici (cca 17:00) len preto aby majitelia psov nechodili so psami na pole? Vraj mal pri sebe pistol a bola nanho privolana policia, ktora s nim jednala ako s kamaratom a nic mu nespravili...
#51884
RE: Sialenec chcel zub rat most 51884
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 20.3.2015 11:24
Napis mi aspon jeden dôvod, preco by som mala s tebou o tom diskutovat? Za to ja platena nie som... a môj cas je drahy...
#51886
RE: RE: Sialenec chcel zub rat most 51886
hOVADo (ID: 895) | 5% Praktikant
hOVADo | 20.3.2015 11:43
ta tu nevišadavaj a ic robitc!
#51894
zub rat most 51894
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 20.3.2015 13:22
Tragediou je, ze to nevedia ani ludia prevadzkujuci web ako tento. Nechapu to sami a nechapu to ani ked im to niekto povie...
#51986
RE: Sialenec chcel zub rat most 51986
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 26.3.2015 00:08

Tento príspevok bol diskutujúcimi označený ako zlý - dosiahol skóre -5, a preto nie je zobrazený.

Smola chlapče, že sa vyjadruješ ku veciam, o ktorých nemáš ani šajnu. Trošku ťa opravím aby si v hlave nemal zmätok. Tak po 1, ten kus betónu, ktorý honosne nazývaš mostom je len obyčajný panel /ak sa chceš vyjadriť k stavbe tak si naštuduj stavebný zákon/...
po 2, ukáž mi jedného kto tú pištoľ videl /ako aj mohol keď som ju u seba nemal a aj keby som mal tak akože čo? ak ju mám legálne a dodržiavam všetky zákony tak nechápem čo sa sťažuješ...to mi akože závidíš ten kus kovu? :)/ navyše ak by niečo nebolo s tou zbraňou ok tak by asi policajti zasiahli nie?!
po 3, ten tvoj "most" má byť a bude odstránený nakoľko sa jedná o nariadenie štátnych orgánov, ty truľo
po4, to pole je niečím súkromným majetkom a nie verejné priestranstvo alebo nebodaj venčovisko, navyše nikto nerešpektuje ústavou dané právo na nedotknuteľnosť súkromného majetku, a že si majitelia neprajú aby tam iný chodili? to takých ako ty asi nie veľmi trápi pokiaľ nejde o ich majetok a taktiež je to banské územie, na ktoré je prísny zákaz vstupu /mimochodom ak ťa tam vymáknem tak pokuta je do výšky 1660 EUR...tak začni šetriť/
po 5, ak si v nejakom vzťahu s nejakou firmou a dostaneš zákazku tak ju urobíš a nepýtaš sa v opačnom prípade budú sankcie /avšak ty asi nikde nepracuješ alebo máš bohatých rodičov tak tomu rozumieť nemôžeš/
po 6, tých policajtov som volal ja nakoľko som nemohol riadne vykonať to čo som dostal za úlohu a potrebuješ v takom prípade hodnoverný dôkaz
po 7, špeciálny bod: začni čítať noviny a najsampr si zisti skutočnosti a fakty a na nete rob aj niečo iné ako vypisovať drísty do diskusií
len a jedine kôli tebe som sa musel zaregistrovať a míňať svoj drahocenný čas aj keď silne pochybujem, že to bude mať nejaký efekt
ak máš nejaké otázky tak sem s nimi...len ťa poprosím smerodajné, faktické a hlavne k veci
veľké Ď
#51988
RE: RE: Sialenec chcel zub rat most 51988
sekcovcan333 (ID: 4657) | 51% Pokročilý
sekcovcan333 | 26.3.2015 09:04
Pane. Ste vulgarny. Policia by Vam mala zobrat strelnu zbran, ste nebezpecny clovek , psychicky nesposobily pre nosenie zbrane.. takymto ludom taka vec do ruk nepatri. Len taka otazka. Kolko rokov je tam ten panel na potoku, ktore patri povodiu? a po druhe, Aka statna firma, mozete ju menovat? a po tretie, mate objednavku na prace? Ako daleko je od potoka banske uzemie? Kto ste , ze mozete dat pokutu, niekomu kto ide cez potok , po luke?? Zatial som nevidel neaku normalnu statnu tabulku, ak tam bude, budete moct vyberat aj parkovne. Je dost smutne, ze ziju medzi nami chlapi, ktori chcu pouzit pistol a este im to policia toleruje. Uz je v mode strielat zo samopalu, ako to dokazal syn podnikatela.
#51989
RE: RE: RE: Sialenec chcel zub rat most 51989
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 26.3.2015 12:28

Tento príspevok bol diskutujúcimi označený ako zlý - dosiahol skóre -5, a preto nie je zobrazený.

Čím som vulgárny? Pokiaľ som neporušil žiaden zákon alebo predpis prečo by som mal byť nespôsobilý? Navyše tabuľa aj výstražné pásky tam boli...ja nemôžem za to, že ich "normálne vychovaný" ľudia odstránili. A zase tam nebudeme dávať každý deň novú, nakoľko životnosť v niektorých prípadoch sa rátala na minúty. Tých tabuliek tam už bolo hodne a niečo stoja. Navyše kto odstránil zameriavacie a nivelizačné stĺpy? Nieje náhodou na nich napísané, že poškodenie sa trestá? Pre informáciu banské územie ako aj súkromné pozemky hraničia s vodným tokom. Ten je v majetku a správe povodia. To už rozhodnutie dalo.
Ako niekto môže tvrdiť, že som nebezpečný keď som nikdy po nikom a ničom nestrieľal? To, že ju mám a nosím má svoje opodstatnenie. Mimochodom kto ju videl v ten deň? Nikto. Ani policajti. A viete prečo? Lebo som ju u seba nemal. Mohli ste vidieť maximálne púzdro na opasku. Aj ja môžem tvrdiť, že nie ste normálny ani spôsobilý pretože púšťate na voľno psa na súkromnom pozemku. Položme si otázku kedy som ju začal permanentne nosiť? Odpoveď je jednoduchá: od doby od kedy ma napadol pes jedného pána a od kedy na náš zaútočil jeden slušný človek mačetou. Ja nemám právo sa brániť? Pokiaľ mi je známo tak ja som zatiaľ na nikoho tú zbraň nevytiahol. Stačí keď ju mám a vidieť ju. Ono to samotné postačuje k tomu aby si to každý rozmyslel. Budem sa opakovať, ale koľko ľudí sa tam hore správa v medziach slušnosti. Veľa. No hold nájdu sa aj taký, ktorý na pozdrav "Dobrý deň" odpovedia hodeným kameňom a nadávkami :( Keď sa to tam "hore" rozkrádalo, ničilo, keď sa tam pestovala tráva a mládež tam chodila žúrovať, keď z toho miesta vznikla skládka aj z nebezpečným odpadom... Zaujímalo to vtedy niekoho? Nie. Zťalo to až vtedy keď sa tam začalo niečo robiť. Už pri prvých výkopových prácach boli privolaný policajti. To je normálne? A zase sa budem opakovať: Nemám problém s tými, ktorí sa správajú normálne. A to mnohý dosvedčia. Treba sa pozerať na vec z každej strany a nie len tvrdiť si tvrdohlavo svoje. Súhlasím, že nemáte kde venčiť psov. Mohol by som povedať, že to nieje môj problém. Každý oponuje tým, že za psa platí. Otázka znie: Komu? Mne? Majiteľom tých pozemkov? Odpoveď: NIE! Platíte mestu. Máte svojich zvolených poslancov, mestský magistrát...tak prečo sa sťažujete mne? Prečo nevyviniete tlak inde? Obráťte sa na kompetentných, berú za to plat. Ja nie. A z tou pokutou? Možno sme sa nerozumeli a možno som sa ja zle vyjadril. Ak áno tak sa ospravedlňujem a tu je náprava: Áno pokuta za neoprávnený vstup na banské územie môže dosiahnuť výšku 1660 EUR. A verte neverte kompetentným už dochádza trpezlivosť, no a nejaká tá pokuta padne.
V neposlednom rade tu nejde o nejakú buzeráciu ľudí. Uvedomte si však, že sa mnohí správajú ako malé deti. Príklad? Jednoduchý: Nechoď tam, môže sa ti niečo stať...a just...výsledok? Mladá holka topiaca sa v nádrži. Mám pokračovať? Keby som bol taký ako tvrdíte, tak ju tam nechám nech sa utopí a máme tu ukážkový prípad ako vyšitý. Nemusel by som nikomu nič vysvetľovať, robiť osvetu a podobne. Po takejto tragédii by ste videli tie fukoty. Budeme čakať na to kým sa to naozaj stane? Jednoducho vstup na toto územie je zakázaný, sú to súkromné pozemky...tak to prosím rešpektujte. Navyše ešte k tým tabuliam. Po prvých krádežiach sme nainštalovali fotopasce. Taktiež máme celkom slúšnú zbierku fotiek a videí ľudí, ktorí to tam niečia. A čudovali by ste sa, mládežníci to nie sú. Ide prevažne o starších ľudí.
Každý kričí o tom ako im upieram ich práva. A znova sa budem opakovať /mimochodom nebaví ma to, ale budem to robiť kým to nepochopíte/... Ústava SR o súkromnom majetku hovorí jasnou rečou. Ja nikomu neleziem do záhrady, do domu alebo bytu. Tak nech nikto nepozvaný nelezie ku mne. Ja nikomu neničím jeho prácu, majetok ani na nikoho neútočím. Tak nech to nikto nerobí mne.
Myslím, že som vašu zvedavosť uspokojil. Ak nie treba sa pýtať. Nemám problém s diskusiou. Kým je v medziach slušnosti a k veci.
#51991
nie si vulgarny, si dobry 51991
jankakor (ID: 2715) | 4% Majster
jankakor | 26.3.2015 13:02

Tento príspevok bol diskutujúcimi označený ako zlý - dosiahol skóre -6, a preto nie je zobrazený.

No nie si vulgarny. Ak by si bol, porusil by si kodex diskusneho fora a prispevky by si mal odstranene... Dokonca tvoje prispevky su aj dobre, lebo su zobrazene, nie su skryte, aspon zatial vyminuskovane to vies (palec dolu).
#51994
RE: nie si vulgarny, si dobry 51994
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 26.3.2015 13:56
Ja chápem, že sa nedá vyhovieť každému. Aj ja vidím veci, ktoré sa mi nepáčia. To je normálne. Avšak som presvedčený, že normálny dialóg, výmena faktov a informácií niekam stále povedie. A palec dolu? No hold musím sa s tým nejako zmieriť. Treba prísť hore, opýtať sa na mňa a môžeme diskutovať. Osobne v tom nevidím žiaden problém. Avšak na urážky, ohováranie, tvrdohlavé videnie veci len zo svojho uhla pohľadu a lži reagovať nemienim.
#51879
Mišľim,že 51879
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 20.3.2015 08:00
aňi MOST-HÍD, ňemože bic pre psa kec še chce prebehnuc, prekažka. Považuje to za spestreňe.
#51990
Niečo oficiálne 51990
#52228
Mostík? 52228
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 01:21
Čerstvá správa ... mostík buď "pôjde" alebo bude blokovaný plotom...dnes sa o tom rozhodlo...možno ho využijeme na vlastný prechod cez potok nakoľko je na našej parcele :) ... plot plus brána na kľúč...vďaka za jeho výstavbu...ušetríme za nový :)
#52259
52259
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 14:29
samozrejme ukážka debility :) mňa nemôžte naštvať...to môže len inteligentný človek
#52264
52264
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 2.4.2015 18:06
Veď si ohraďte pozemok a nik Vám tam nebude chodiť. Nemôžete od ľudí chcieť, aby si pred vychádzkou študovali kataster.
#52270
RE: 52270
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 19:39
Prepáč avšak to nie je také jednoduché. Po 1, nikto ti nikdy nedá súhlasné stanovisko so stavbou...po 2, plot tam na niektorých miestach bol a ak mi povieš kde je dnes tak ti dám 1000 eur... po 3, ak niekoho slušne upozorním, že je na súkromnom pozemku tak by to mal rešpektovať a nie poštvať na mňa psa... po týchto zásahoch som bol nútený siahnuť po istých dosť nepekných opatreniach, ktoré stáli peniaze a nie malé...fotopasce a tak...ale hlavne nákup ostnatého drátu, ktorým bude obohnaný celý pozemok...prvotne tam mal byť vysadený živý plot z tují...ešte dobre, že som to neurobil..
#52265
52265
ucitel7 (ID: 4621) | 51% Profesionál
ucitel7 | 2.4.2015 18:31
potreboval by 9 mil ...a pozornost policie.ak je to aspon SBS-kar. Inak je zaujimave, vobec komu to tazobne pole dnes patri od ukoncenia tazby? a nech si dava pan Roland pozor, aby nevstupil na pozemok jedneho zo 400 majitelov. Inak je EKOFARMA Presov pravnicka, alebo fyzicka osoba a ma opravnenie na bansku cinnost? Rozhodne bude zaujimava fotka Rolanda, ako mieri so zbranou na chodca a este zaujimave pohryznutie maleho cokla, ktoreho asi cvici na tento ucel.
#52268
RE: 52268
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 19:34
odpoviem ti aj keď by som nemusel... Ekofarma má licenciu na ťažbu avšak firma nefachčí...pozemky boli, sú a možno do budúcna aj budú súkromné...nieje to verejný priestor tak ako si niekto z vás myslí...po ďalšie ... nikto z tých čo sa sťažujú ma nevidel na nikoho mieriť...prečo nikde nieje taká fotka keď dne už aj zápalková škatuľka má foťák??? po ďalšie: nemám rád ľudí čo prídu domov zapnú komp a drístajú p...y...odkiaľ berieš, že nejakého "čokla" cvičím? vieš čí je to pes? vieš koľko psíčkarov chodí k nám? nemáš ani potuchy o čom točíš, ale hlavne nech sa to dobre číta...si trápny...najprv si zisti fakty a ak sa ti nechce tak si zapni TV a čum na zbešneté kone
#52269
RE: 52269
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 19:34
nemusím byť SBS aby som strážil svoje ty dilino
#52274
RE: RE: 52274
akoze (ID: 152) | 3% Pokročilý
akoze | 2.4.2015 21:14
dobyvaci priestor je "svoje" ?
#52279
RE: RE: RE: 52279
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 22:07
dobývací priestor je na súkromných pozemkoch...len pre ozrejmenie: to čo je "hore" je súkromné a to čo je "dole" je štátne...takže ak máš nejaké otázky tohto typu tak si treba naštudovať danú problematiku a nie strieľať od pása ...lebo iný tomu uveria...
#52273
52273
ucitel7 (ID: 4621) | 51% Profesionál
ucitel7 | 2.4.2015 20:09
daj si pozor co pises, si zrely na psychiatriu. Pochopil som, ze tu na tazobnom poli vycina a hrozi so zbranou psychicky chory Roland. Ono strasiak patri do zahrady a ty si tam taky strasiak. Uz sa tesim sa tvoje konanie.
#52277
RE: 52277
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 22:05
nič si nepochopil...len sedíš za pc a píšeš nezmysli...prečo sa nepresvedčíš na vlastné oči? prečo nečítaš noviny? chápem, že pre duchom chudobných je ľahšie uveriť správe jedna pani povedala...ostať v svojej plytčine alebo ak sa chceš baviť normálne tak si najprv zisti fakty
#52275
v skratke 52275
ucitel7 (ID: 4621) | 51% Profesionál
ucitel7 | 2.4.2015 21:30
najlepsie by sa vyjadril Peter Krajnak
vid komisia mestkeho zastupitelstva č.413/2013 zo dna 25.6.2013
majitelia po likvidacii Solivary
1.majitel Kolifaktor , Lamacska Bratislava
2.majitel Terex, Lamacska Bratislava
3.majitel Ekofarma, Presov...nie je fyzicka, ani pravnicka osoba, nevykonava bansku cinnost
Hlavny bansky urad zveril starost a zodpovednost za dobijaci priestor š.podnik Rudne Bane B. Bystrica, ktory sa odvolal.
ide o 86 ha pody, 157 vrtov, 400 majitelov pody .
na oplotenie by trebalo, vid Hagyari-ministerstvo hospodarstva 120 tis e, asanacne prace 9 mil e.
Davam na pozornost tuto ekologicku katastrofu pani primatorke aj poslancom.
A tiez konanie psychicky labilneho obcana Rolanda, pokial nepride k spachaniu trestneho cinu so zbranou, alebo utociacim psom.
#52276
RE: v skratke 52276
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 2.4.2015 22:03
odpoviem aj keď nemusím...o mojom psychickom stave sa môže vyjadriť len a jedine lekár k tomu spôsobilý /nie nejaký ... je to len tvoj názor a ja ti ho brať nebudem/, ak mám pozemky v správe alebo prenájme od majiteľa tak ty sa môžeš aj roz... ť a ísť tam nesmieš...ak ešte raz budem čítať alebo počuť, že niekoho ohrozujem so zbraňou tak na neho podám trestné oznámenie... /ohováranie/ ... prečo? lebo nieje žiaden dôkaz po 2,5 roku o takejto skutočnosti... žiaden z vás tam nebol a nevidel to...prídete domov zo školy alebo práce a drístat hlúposti na diskusiách... .prečo do teraz nieje žiadna fotka alebo video o takejto veci? prečo do teraz žiadna policajná hliadka nevidela v tom, že mám zbraň nejaký problém? chcete tým povedať, že sú nekompetentný alebo nebodaj totálne blbý??? !!! vraj som tam strieľal zo samopalu...debili tupý spamätajte sa!!!
čo sa týka pozemkov...budem vám robiť to isté ako robíte mne...budem vám chodiť do záhrad /potom čo vám rozbijem plot/ potom vám zničím všetko čo nájdem... .ak nemáš záhradu aebo chatu tak prídem k tebe domov...nakreslím ti sprejom veľkú...na dvere a na balkóne si z tvojich kvietkov urobím ohník a opečiem si klobásku... A prečo nie?! mne to môže robiť každý jeden z vás? Ja nesmiem nikomu? Uvedomte si vi magori, že ničíte cudzí majetok, ktorý stál nie málo peňazí!!! Uvedomte si, že ak sa to bytostne netýka vás, vášho majetku tak vtedy je to ok??? !!! Z cudzieho krv netečie??? !!! Divíte sa prečo ten tón? Jednoducho preto lebo po dvoch rokov mi došla trpezlivosť.
A navyše ... strieľať sa tam naďalej bude...kým sa nezačnete správať normálne a nebudete rešpektovať nedotknuteľnosť súkromného majetku tak budete j... ý v jednom kuse. Mám vás a vašej arogancie plné zuby!
#52283
RE: RE: v skratke 52283
droid (ID: 40) | -67% Profesionál
droid | 3.4.2015 08:57
je to tu samy pristahovalecky gadzo, ktory si mysli, ze ked si kupi byt, tak aj pozemok v okruhu 5km je jeho!!! dalsia kategoria su inteligenti, ktori ziju stale za ery socializmu, kde bolo vsetko "spolocne"
#52306
RE: RE: RE: v skratke 52306
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 3.4.2015 22:12
áno s tým s tebou pne súhlasím...viď príklad... ľudia si kúpili byty v bytovkách...pred nimi majú záhradky...avšak tento kus zeme nieje ich majetkom...mne osobne to nevadí keď okolie vchodu nejako pekne a vkusne vyzerá...lenže aj títo ľudia potom idú na iný pozemok, ale to ich už netrápi pretože to nieje ich...
#52307
RE: v skratke 52307
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 3.4.2015 22:21
čo to tu stále trepeš o zbraniach? si ty normálny? koho som kedy ohrozoval? ty nie si evidentne kompletný... či sa vyžívaš v tom ako sa to dobre číta? tiež máš agentúru jedna pani povedala? navyše informácie, ktorými sa tu oháňaš sú už pekne staré...navyše asanačné práce nebudú stáť 9 mil. eur...neviem odkiaľ máš takú informáciu...bude to stáť niekoľko desiatok milionov eur...ešte k tým tvojím výmyslom so zbraňami...ako je možné, že žiadna policajná hliadka nezistila ničotného nič čo sa toho týka? chceš tým povedať, že sú nekompetentný? chodia tam "hore" ako na klavír a nejako do dnešnej doby nikto nič nezistil? nebude to preto lebo je všetko v súlade so zákonom? poprosím ťa aby si prestal šíriť takéto nezmysli a lži... /vraj sa tam strieľa so samopalu, už som niekoho aj postrelil...o tých zabitých psoch ani nehovoriac/ prosím ťa spamätaj sa...o akom psovi to hovoríš? ja osobne žiadneho už nemám /umrel mi v náručí na starobu/...podľa tvojej logiky je každá domácnosť potenciálnymi vrahmi lebo každý má doma sekáč a kuchynský nôž, každý vodič je potencionálny vrah lebo šoféruje auto, každý muž je potencionálny násilník lebo p...s má...nechápem takých ako si ty...ja sa tomuto venujem už nejakú dobu kým čo si preto urobil ty? nič...len sedíš za pc a píšeš nezmysly
#52308
??? 52308
Rony (ID: 4825) | -70% Začiatočník
Rony | 3.4.2015 22:33
Dnes som sa bavil s ľuďmi /mimochodom odborníkmi/, ktorí majú čo do toho povedať. Ja osobne som dosť sklamaný z hlúposti a tuposti niektorých ľudí. Rozmýšľam o tom, že sa vykašlem na celý banský priestor a budem sa starať len o svoje súkromné aktivity. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Nemá význam bojovať z ľudskou hlúposťou. Ja si len tam hore sadnem a počkám kým to niekoho nezabije. Potom som zvedavý ako sa podaktorí "múdri" budú sťažovať a diviť prečo sa to stalo... A ono sa stane. Dnes som monitoroval niektoré vrty a boli by ste prekvapený ako sa to tam hore správa. Myslíte, že zákaz vstupu bol vydaný zo srandy? Nie nebol. Avšak ruku na srdce. Slováci sú už raz taký...nič nerešpektovať, vidieť len seba. Samozrejme častokrát som sa stretol s ľuďmi ktorí medzi týchto "slovákov" nepatria. Len nemajú čas ani chuť vypisovať litánie a reagovať na choré výplody. Ja už tiež nebudem reagovať na kadejaké drísty. Ak chce niekto normálne diskutovať tak nemám problém. Ale fakticky, ľudsky, k veci a bez nejakých "zaručených" správ od babky z Vyšnej Nižnej, ktorá síc nevidela, ale počula. Chápem, že je ľahšie drístať hlúposti na diskusných fórach alebo v krčme búchať do stola, ako vstať a niečo preto vec urobiť. Takže ak niekto má niečo normálne tak sem s tým. Pretože hovoriť o tom treba.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK