Štvrtok, 18. apríl 2024
Meniny má Valér | zajtra Jela
Diskusná téma:

EÚ je na tom extremne plano

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
strana 1 / 2
#60820
EÚ je na tom extremne plano 60820
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 24.6.2016 14:41
Zakaz šickich referendoch. U. S. A. ambasada v Londiňe vitlačela malo hlasovacich ľistkoch za zotrimaňe U. K. v EU. Dze urobeľi soudruzi v Bruxelu chibu, že začal rozpad?
#60822
RE: EÚ je na tom extremne plano 60822
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 24.6.2016 15:30
Británia bola v EU vždy na to, aby ju strážila a podkladala Európe nohy. Vstúpila do nej oneskorene, až po tom ako sa ukázalo, že spolok Nemecko-Francúzsko naberá veľmi silu. Britom sa do nej nikdy nechcelo, lebo sú politicky vychovávaní v tom, že oni - na rozdiel od Nemecka- vojnu neprehrali. Ale museli, lebo nie oni rozhodujú, ale veľký brat spoza mláky
-Podnik EU sa dostal do slepej uličky. Ovládli ho blázni ako Merkelka, Juncker a Schulz,
-je nad slnko jasne , že súdruhovia neomarxisti urobili niekde chybu. Kyvadlo sa vychýlilo príliš a teraz sa začalo hýbať na druhú stranu.
-Brusel je definitívne mŕtvy, je z neho len latrína plná neomarxistických a islamistických hlíst. Nemá už žiadnu autoritu a žiadnu moc. Eurokomisári sú to isté, čo boľševickí komisári spred sto rokov - banda najťažších zločincov, skúšajúca fatálne sociálne experimenty na živých ľuďoch.
-Samozrejme, že žiadna demokracia, láska a pravda nezvíťazili. Proste ako vždy, víťazia prírodné sily alebo TEN- nad nami
--Pre prípad konšpiratívneho myslenia mám otázku:
--je možné, že v najbližších prezidentských voľbách vyhrá vo Francúzsku prezidentúru LePennová?
Alebo
- je možné, že v Nemecku dôjde k výnimočným udalostiam a budú ich riešiť prudkou "apolitickou" zmenou?.. .next
#60823
60823
obcan111 (ID: 4575) | 56% Majster
obcan111 | 24.6.2016 15:33
prezili sme komunizmus, prezijeme aj odchod Britov z unie, ale ci Fica prezijeme, i byrokratov z Bruselu, nevieme.
#60829
60829
konik (ID: 4873) | 16% Začiatočník
konik | 24.6.2016 18:59
len dufam ze nezabudnu na kapurkovu do Presova...
#60830
Čekam na vijadreňa 60830
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 24.6.2016 19:35
vošinktonskich ľudovich milicii, tipu Wienk, Šebej, Mesežňikov, Vašariová, Hvorecki, ... .. Mišľim, že brexit može Putin a Kotleba, toto budze ich vijadreňe. Angličaňe sluchaľi rusku propagandu, ... Šebej. Toten Šebej cobi poslaňec povedzel, že kec vidzi slovenski štatni znak, chce še mu grcať... . Zname za keho kope, isce ňe za slovensko.
#60831
RE: Čekam na vijadreňa 60831
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 24.6.2016 19:36
... britske mimovladki už chcu nove referendum, že toto je zmanipulovane! Oňi su manipulovani spoza oceanu.
#60832
60832
santamental (ID: 288) | 5% Pokročilý
santamental | 24.6.2016 20:35
treba zacat odchadzat. domino efekt zaruceny. brusel sa rozoziera zvnutra sam. vsetky velke rise tak dopadli, aj unia tak dopadne. zalezi za aky dlhy cas.
#60837
60837
ucitel7 (ID: 4621) | 51% Profesionál
ucitel7 | 25.6.2016 07:00
historia sa zopakovala, odluka od Rima za Tudorovcov, o 500 rokov dalsia, odluka od Bruselu.
#60838
Mišľenka z EU bula-je dobra 60838
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 25.6.2016 07:48
Aľe jak vše, kec še poľitici usalaša na ceplich mestoch, tha muša vimišľac zakoni, opatreňa. To treba tiž, aľe v prospech ľudzi. Aľe oňi to robia, tak jak u nas v prospech lobistoch. Vraj v Bruxelesu žije 15 000 lobistoch, co lobuju za EU zakoni. Potim vzňikaju kurijozne zakoni o rovnich ogurkoch, kockastich paradajkoch, ... na šmich.
Mišľim, že Cameron še zachoval jak chlop, podal demisu, /na SK ňemisliteľna vec/ hoc referendum sam inicioval. Ja bi skorej čekal, že demisiu poda Junkers, Tusk, ... . eurokomisare, jak fijasko svojej poľitiki. Aľe to su taki mali stalinčici-totalitčici s fašistickou minuloscu, maju patent rozum. Vekšinu su to ľem kreaturi ovladane mafianmi co im davaju peňeži, Terazki im davaju šejkove za moslimizaciu europi. Eurohujeri su asi bars viťaženi, stači kuknus na Sulika flaka še po Slovensku das od novembra a futh nas ohuruje z napadmi. Jeho šefovi asi ňechibi. Obidvojo asi hov...o robia a Europa še topi v "odpadoch".
#60840
60840
ucitel7 (ID: 4621) | 51% Profesionál
ucitel7 | 25.6.2016 10:18
z unie je mrtvola, napojena na 27 hadiciek
#60852
RE: 60852
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 25.6.2016 17:59
tzv. bruxeleske aro. Aľe mišľim sami pacienti še budu sami odstrihavac od teho pristroja, bo im davaju kysličnik uhličiti s rajskim plinom demokracie.
Odstrihňu še a budu ľepši dichac. Mi či še odstrihňeme abo ňe, to je jedno bo už svojo ňemame ňič. Ľem poľitikoch a ciganoch, aľe prežijeme, hoc ňe šicke.
#60975
RE: alebo 60975
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 1.7.2016 08:53
aj
#60842
reakcie genociderov 60842
trex | 25.6.2016 13:03

Tento príspevok porušil kódex diskusného fóra (11. bod), a preto bol odstránený.

#60851
RE: reakcie genociderov 60851
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 25.6.2016 17:42
Zabudol si na Šebeja. Teda aj keď dnes som mu pri jednej vete dal za pravdu a to že Junkers by mal ísť ako Cameron.
Inak on jediný pravdovravic povedal, že podporovatelia Brexitu vo všetkom klamali. Ja som to videl síce skôr videl ako neschopnost odporcov presvedčiť väčšinu. Je pravda ze zastrasovanim sa hrdý národ sko su Angličania nedá presvedčiť. To chcelo iné argumenty a hlavne zmeny.
#60844
60844
ucitel7 (ID: 4621) | 51% Profesionál
ucitel7 | 25.6.2016 16:13
cela unia je jedna hnusna byrokracia...komunizmus trval od 1947-1990 asi 43 rokov, aj Britania vydrzala byt v tejto byrokratickej institucii 43 rokov. Padol komunizmus, padol fasizmus , tieto epochy su vyvojom , nieco vznika, nieco zanika. So ZSSR na vecne casy, republiku si rozvracat, alebo uniu nedame... .pamatate si?daromne su hesla na vecne casy. Jedine Fico sa bude drzat so vsetkych sil, Merkelovej sukni, ako chlapcek mamicky.
#60847
Cameron 60847
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 25.6.2016 17:14
cítil politickú zodpovednosť, ale tupelo Junkers trepe sprostosti ďalej. Pri tom prave on vo vedení EU byrokracie má hlavnú zodpovednosť za Brexit a aj tie následne.
A hlavne aby tam uz nesadol podobny nacko.
#60856
60856
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 25.6.2016 21:53
Skutočne nenachádzam ani štipky radosti v odchode Británie z EU. Nie sú preto racionálne dôvody. Možno diskutujúci nerozumejú o čom je EU.

Pravdepodobne sa proces zjednotenia národov nedá urýchliť. Ale keď sme sa už raz kamsi vybrali, treba makať, reorganizovať a nesťahovať uši pri prvom probléme. Kým dnes sme súčasťou druhotriednej veľmoci, zajtra mimo EU s nami budú zametať všetky krajiny s populáciou +50 miliónov. Nie, Slovensku odchod Británie z EU nepomohol.
#60860
RE: 60860
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 26.6.2016 09:36
... .. ono to je asi tak. Dze še dvojo biju vihra treci. V tim pripadze su to kamaraci z U. S. A. Nas ľem odžubuju.
https://www.youtube.com/watch?v=ZyyncJavpB4
... kus dluhe aľe treba dobre sluchac.
#60866
RE: 60866
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 26.6.2016 11:15
Práve problém je v tom, že pochopili a zistili že nie je o tom čo chceli oni, ale čo chceli hajzlici.
Takí Sebej hovoril, ze chcú menej socializmu a nariadeni. Ja si myslim, ze dobre nariadenia nikomu nevadili a ani zachovanie istot, ktoré platili v minulosti. Pravdou je ale to, že EU birokrati práve presadzujú záujmy menšiny na úkor väčšiny a tiež TTIP. A všetko poza chrbát a bez informácií a ak by to nechceli lokálne vlady, tak zastrasuju a vydieraju. Ak nepochopili politici tento odkaz, a tiez neskusena mladez, tak si zasluzia Len rozpad.
#60868
RE: RE: 60868
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 26.6.2016 13:06
A stále si myslím, že nepochopili. Vystúpenie z EU nič nevyrieši. EU je projekt mieru a slobody. Práveže vy si musíte pamätať aké strachy ste prežívali na colnici. Koľko času trvalo vybavenie prechodu, aké kolóny boli na hraniciach. Nedá sa zobrať len to dobré. Tomu verí len naivka. Politika je komplikovaná. Niečoho sa vzdáme a niečo získame.

Každá krajina je špecifická. Briti vôbec neprotestovali voči EU a jej regulácii ale voči záplave východných európanov. Pre nás nepochopiteľné, tak ako je pre nich nepochopiteľný náš strach z moslimizácie Slovenska. Starosta Londýna je Moslim. U nás niektorí veria, že čo Moslim, to explózia.

Ja viem, že v našej spoločnosti je skupina ľudí, ktorá vždy bude proti všetkému. Máte to v povahe. Bez rozmyslu a bez chvíľky rozmýšľania skočíte po všetkom bulvárnom - maďari, židia, gayovia, moslimovia, EU a Monika Flašíková Beňová.

Mne je najviac smiešne ako náckovia po revolúcii kričali, že Česi nás olupujú a otrokárčia a teraz generácia nových náckov, čo prišla po nich vykrikuje o zjednotení Čechov a Slovákov. Naše storočie je len okamih v dejinách ľudstva.

Ja v projekt Európy verím, lebo mám kooperatívne myslenie. V jednote je sila. Nič nie je zadarmo a už vôbec nič sa nevyrieši rýchlo.
#60870
RE: RE: RE: 60870
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 26.6.2016 19:45
Ja som projektu EU veril na začiatku tiež. Začal sa ale diktát a vyhrážky a ten typ nacizmu mi je protivnejší ako ten náš primitívny.
Osobne si nemyslím, ze by východní prisťahovalci boli dôvodom odchodu Britov z EU. To len nezmyselnosť byrokracie.
Vobec si inak nemyslím o nikom arogantnom ze by bol kooperatívny a uz vobec nie o nálepkovačoch. Je najlepšie všetkých čo vidia nezmyselnosť EU v dnešnom fungovaní označiť nackami.
PPočas toho konceptu mieru bolo toľko vojen, ze by som sa zasmial, keby tieto vojny neznamenali koniec bezpečnej EU.
A na colníci som nemal nikdy strach, nic som nepašoval.
#60872
RE: RE: RE: RE: 60872
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 26.6.2016 21:52
Tak si skúste prečítať diskusiu v bulvárnych plátkoch UK na internete a uvidíte, že Briti v realite hlasovali proti Poliakom a iným východoeurópanom. Vidia v nás presne to, čo my vidíme v moslimoch, len bez tej explózie na konci. Briti sa sťažujú, že vysoký prílev imigrantov, zaťažil ich infraštruktúru a sociálne služby.

Kým my vidíme EU ako zdroj korupcie v eurofondoch, oni ju vidia ako zdroj lacnej pracovnej sily z kdesi ďalekého východu. Každá krajina je špecifická. Čo sa zdá problémom v jednej, znie v druhej ako absurdita.

Najväčšia podpora bola v ekonomicky zaostalejších regiónoch Británie. Londýn je úspešné multikultúrne mesto. Označuje sa aj ako jedno zo svetových miest. Tam ľudia hlasovali za EU. Proti EU boli starší ľudia, ktorí spomínajú z nostalgie na to, aké bolo úspešné biele Anglicko počas zlatých hospodárskych rokov európskej hospodárskej expanzie po 2. svetovej vojne.

Spojenie náckov s ľudmi, čo veria v nezmyselnoť EU, nikde nespomínam. Hovorím, že emócie a nálady sa menia. Za krátky čas sa zmenia aj viackrát. Dnes niekoho nemáme radi a zajtra ho milujeme. Preto by bolo fajn, ak by ľudia ustali emócie a porozmýšľali o tom, ako to fungovalo u nás pred EU a po vstupe. Normálne je uvažovať o reforme a zmene EU. Ale o vystúpení? To nie je dospelé a je to príliš zbrklé.

Počas existencie EU nebola v Európe žiadna vojna. Takže toto nemôžete spochybňovať. To už chcete vidieť vojnu aj tam kde nie je. Len aby ste spochybnili, že po druhej svetovej vojne tu nevypukol žiaden konflikt. Až bude svetová únia, potom nebudú vojny ani v Sýrii a Lýbii, ak ste mysleli na to. Ale dovtedy ľudstvo musí prežiť kultúrne rozdiely. Čo tak skoro nebude.

Možno ste nič nepašovali, možno ste málo cestovali. Ale hodiny ste čakali ako všetci, iba ak ste boli privilegovaní.

A celkovo... koľko priateľov a známych tu všetci máte v zahraničí v EU?
#60874
RE: RE: RE: RE: RE: 60874
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 27.6.2016 08:01
Briti nehlasovali proti poliakom ako takym, ale proti tym, co tam nesli robit ale brat socialku. A proti tomu by som sa pridal aj ja ak by som bol aj ako utecenec v UK a makal ako sroubik a niekto naslopany zo socialok by hulakal vo vedlajsom byte a nenechal sa ti vyspat. Zhodou nahod to bol Poliak.
Svetova unia je este vacsia utopia a nechystam sa nechat znasilnovat nejakym primitivom nase zeny a dcery, len preto, ze niekto chcel zarabat na rope v ich krajine. Preto lebo exodus z Afriky sa deje nie vdaka vznikaniu svetovej unie, ale kvoli nenazranosti americkych bohacov. Len mimo ine su to hlavne zidia.
Amerika totalne ignoruje pravidla OSN a ide hovorit o svetovej unii, skor tu ide o ich nadvladu nad svetom a to znamena krviprelievanie a vojny, takze ziadny mierovy koncept.
A vojny ak teda nechces vidiet tie v Afganistane, Iraku Libii ci Sirii, tak si povedzme o Juhoslavii a najnovsie o Ukrajine. Obe vznikli na nacionalizme rozputavanom USA a ich prisluhovacmi v NATO. V Juhoslavii podpora albanskych paserakov drog a organov a na Ukrajine Banderovcov. Nakoniec to iste, len mierovou cestou bolo pouzite v pobaltskych republikach na rozpad SNS, byvaleho ZSSR. A bez vojny to bolo len vdaka Rusom a tomu ze obetovali svojich ludi, z ktorych tieto krajiny urobili druhoradych obcanov pripadne ich vystvali.
Tvorcovia EU teraz sami priznavaju, ze je chybny koncept a to ekonomika. Aky koncept by si mi vedel predostriet pre svetovu uniu, alebo aj EU, lebo sucasny je nanic.
Koncept v ktorom nebudu korporacie plundrovat Afriku ale budu ju budovat? POmahat jej a nie len tazit jej nerastne bohatstvo vo svoj vlastny prospech. Je zaujimave, ze tam im nevadi korupcia, ktora im zabezpecuje bezbrehe plundrovanie bohatstva a pri tom je v krajinach hlad. Ak sa niekto postavi a povie, talk chceme aj mi nieco z toho mat a dat nasim ludom, tak ho skorumpuju potom ociernia a nakoniec zastrelia ako diktatora. Ja vidim hlavne tento koncept a ten fungoval aj na Ukrajine. Len Janukovic mal kde utiect.
#60876
RE: RE: RE: RE: RE: RE: 60876
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 27.6.2016 08:51
ked som sluzil vlasti v bojovom utvare prveho nasadenia na zapadnych hraniciach Ceskoslovenska, kazdy pondelok sme tam mali 4 hodiny PŠM/pravoverni vedia , co je to/-raz za cas nam prisiel ""prednasat"politruk z Divizie
-ak si porovnam pindy co nam rozpraval on a xexen , tak ten politruk je voci nemu ubohy suflikar... . ha ha ha ... .next
#60877
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 60877
obcan111 (ID: 4575) | 56% Majster
obcan111 | 27.6.2016 09:41
a preto by mali pan Trex posielat miesto do basy, na 2 roky povinnej vojenskej sluzby ...
#60879
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 60879
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 27.6.2016 10:06
mam doma vela knizociek z predprevratoveho obdobia od zahranicnych dokumentaristov, je tam aj UPADOK ZANIK RIMSKEJ RISE od Eduarda Gibbona
-to co on popisuje, sa deje aj teraz doslova a do pismenka so stvrtou risou... .next
#60883
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 60883
obcan111 (ID: 4575) | 56% Majster
obcan111 | 27.6.2016 11:29
pan Trex, mozem Vam dat otazku? Kazda risa mala svoj svoj vrchol, zlaty vek. Mala aj unia svoj zlaty vek?
#60878
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 60878
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 27.6.2016 10:02
Vstanu novi politruci. Xelen asi aspiruje na job v novom skoliacom stredisku pre tajne sluzby vytvaranym NATO. Ak teda uz nemaka naplno.
Inak je zaujimave, ze sa ohana Londynom, ako vzorom kozmopolitneho mesta. Myslim ze ho skoro strati pod riadenim moslima. Sam som v Londyne nebol, ale pocul som, ze uz je iny. Farebny, teda bez rasisityckych podtonov. Len okrem toho je aj nebezpecnejsi. Toto som na vidieku nezazil. Tam nehrozilo aby nejaky ubiedeny utecenec isiel makat na farme, alebo v doloch na bridlicu atd.

Inak, tu je o tom ticho, ale ak sa v Presove usadia americke vrtulniky a hlavne americky "skolitelia" a nieco sa suchne, tak si myslim, ze na Sekcove nie som dost daleko. Najhorsie, ze sa buduju len povrchove parkoviska pod nakupnymi centrami. Chcelo by to nieco odolne pre utok kontinentalnych rakiet. Asi je nacase dostavat ten kryt na Sibirskej. A spevnit poriadne strom.
#60887
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 60887
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 27.6.2016 12:24
Xelen Vás len rožčuľuje lebo sa nenechal zmagoriť konšpiračnými webmi. Ja som vedel, že ste pracoval v silových rezortoch. Koľko Slovákov ste ubili obuškami, keď sa snažili nadýchať slobodného západného vzduchu?
#60976
RE: alebo 60976
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 1.7.2016 08:59
V časoch všeobecnej lži , je hovorenie pravdy revolučným činom. G. Orwell ...next
#60867
za kanalom La Manche 60867
trex | 26.6.2016 12:36

Tento príspevok porušil kódex diskusného fóra (11. bod), a preto bol odstránený.

#60898
Ideali 60898
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 28.6.2016 08:26
Pri vzniku šickich štatoch, rišoch, kraľovstvoch, repubľikoch, ... še sľubuj, že ľudze še budu mac ľepši. Jak zname z historie, ňeňi temu tak. I EU vzňikla na idealoch, aľe zatľik to skončelo tiž na slovku začinajucim na i-idiotizme. Vladňu nam skorumpovane poľitici, tak jak šicke od miestnich po totich najvekšich, rozdiel je ľem vo viške uplatkoch. EU uradňici su ľem tajtrlici bo ich NSA odpočuvala a znaju, že jake "panama papers" konta maju. Od Merkelovej - uplatki od W. Noa muša ľudzi presvedčic, že červene je žeľene a naopak /tak jak komunisci/. A to je tragedia EU. Dobru mišľienku pochovaľi a ľudze im už prestaľi veric /tak jak našim/. Tota verzia demokracie, skratka ňevišla /u nas verzia "89"/. Ta, že muša hľedac novu verziu a noveho "Havla", co zaš opije ľudzi rohľikom. A možno medzi tim i z dajaku celošvetovku, pre ňich najľepša verzia.
http://www.glob.sk/komentar-jana-baranka-idioti...
#60899
multikulťo 60899
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 28.6.2016 09:06
ktorý sa nenechal zmagoriť konšpiračnými webmi, nam tu ponuka svoju ušľachtilú zábavku, spočívajúcu v chemických výletoch do hlbín svojej duše ..
--obsah konšpiračnych webov mu stačil na to, aby v ňom vzkypela žlč a už vedel, čomu zasvätí nadchádzajúce dni svojho života - boju proti tradičným a diskriminačným Slovakom , ktori ochraňuju Slovenský narod a jeho tradicie.
- preto sa zastavil na kávičku na Hviezdoslavovom namesti v budove oplotenej ambasady, aby mu v jeho , vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej a analgetickým oblbovákom stimulovanej hlave sa začali rodiť najrôznejšie skvostné myšlienky. Už videl sám seba, ako v záujme boja proti diskriminačným Slovákom, hrdo pochoduje po Hviezdoslavovom námestí na čele Dúhového sprievodu baranov - transvestitov v ovčích kožuchoch, oviec - mužatiek v baraních kožuchoch, býkov - gayov a lesbických kráv...next
#60901
60901
obcan111 (ID: 4575) | 56% Majster
obcan111 | 28.6.2016 11:20
plano? a tak kazdemu europolitikovi 27 na holu?
#60902
Mišľim, že už 60902
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 28.6.2016 13:12
cala EU je jedna veľka PVS /politicko výchovná svetnice/ a terazki vošinktonske politrukove robia veľke PŠM -politicke škoľeňe mužstva.
Zname kto buľi politrukove. Rozdavaľi kremeľske rozumi o internacionalizme a vošinkonske davaju demokraticke rozumi. Obidva buľi fantasmogorie - odtarhnute od realu.
#60904
kto je za tym? 60904
sekcovcan333 (ID: 4657) | 51% Pokročilý
sekcovcan333 | 28.6.2016 13:52
ked sem prisli vietnamci s hodinkami, neboli s nimi ziadne problemy...ani doteraz, az na to pestovanie rastlin. Len jedno nik nezistil, kto stoji za tou dnesnou ciernou hordou, ktora zaplavuje Europu? Moze to byt nahoda , ta pesia turistika? No kto v tom ma prsty, ze im tu bude ako v raji?
#60908
RE: kto je za tym? 60908
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 28.6.2016 17:30
Paľce ma za tim švetovi EDEN spoza Atlantiku. Likvidácia konkurencie. Jeho apoštolmi še staľi papalše v Bruxelesu a cali mimovladni sektor.
#60905
vtip 60905
santa (ID: 1019) | -3% Začiatočník
santa | 28.6.2016 16:32
Len anglicko dokáže z europy odísť dvakrát za týždeň
#60906
RE: vtip 60906
obcan111 (ID: 4575) | 56% Majster
obcan111 | 28.6.2016 17:01
keby im Merkel dala jeden velkyyyyyy val, a Juncker zachranne balicky, nikam by nechodili.
#60913
60913
sekcovcan333 (ID: 4657) | 51% Pokročilý
sekcovcan333 | 28.6.2016 18:28
po tolkych rokoch, stale to iste, vyspele spolocenstvo statov, ale ostalo blby slovak u cechov, ubratislavcana, sialeny vychodnar.. aj teraz tie hnusne vulgarizmy od britov, a nehovoriac o nemeckom SLOVANE. Ved narod-SVK je kdesi v riti v tejto modernej Unii.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK