Piatok, 29. marec 2024
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava
Diskusná téma:

rezervy pre parkovanie

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#63216
rezervy pre parkovanie 63216
sekcovcan333 (ID: 4657) | 51% Pokročilý
sekcovcan333 | 5.11.2016 14:30
sluzia este tieto kotolne na sekcove svojmu ucelu ?
co zo zbytocnou kotolnou na sekcove? Su parkoviska dolezitejsie, nez zbytocna kotolna?
podzemny kryt za Maxxom. Sluzi este svojmu ucelu? Je parkovisko dolezitejsie, nez toto betonove prazdno?
Kedy bude prvy parkovaci dom na sibirskej ? Je parkovisko dolezitejsie, ako pozemok na uhor?
K comu sluzi na uliciach, z chodnika, betonova plocha pred vchodmi? Kolko novych miest by vzniklo ich odstranenim ?
prepacte za dnesne unuvanie.
#63221
RE: rezervy pre parkovanie 63221
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 5.11.2016 16:05
Všetko je drahé. Nie sú peniaze. A neplánuje sa dlhodobo. Ak by sa plánovalo, určite by to vyzeralo inak s parkovaním. Vždy je lacnejšie zrovnať zelené plochy ako vystaviať parkovací dom, v ktorom by ľudia aj tak neparkovali, lebo by bol o 100 metrov ďalej od vchodu. Ľudia sú leniví.

A problém, podľa mňa, nie sú parkoviská. Naše mestá neboli plánované na také množstvo áut. Týka sa to každého mesta v Európe založeného pred Fordom a jeho masovou produkciou.

Je to ťažký problém. Vedeniu mesta nezávidím. Každý chceme auto, ale kapacitne to nezvládne žiadne mesto.
#64986
zbytocne 35 rocne kotolne 64986
sekcovcan333 (ID: 4657) | 51% Pokročilý
sekcovcan333 | 12.4.2017 13:47
Nechcem vas po tieto dni unuvat, ale presiel som sa po sekcove. Reku popozeram, ako sidlisko opeknelo. Ale, neda mi. Nase komunisticke kotolne su v hroznom stave. K comu este sluzia? Vari na vymeniky, alebo navysenie majetku druzstva? Preco ich nevyuzit, zburat, a boli by pre auta parkoviska. Zaberaju obrovsku, zbytocnu plochu... . aj na tej, na Visnovej uz pada omietka z muru . Vyriesili to, dali oplotenie, aby niekomu mur nespadol na hlavu.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK