Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

Široký-Slovan...Štb-Smer...

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#63600
Široký-Slovan...Štb-Smer... 63600
majo35 (ID: 4079) | 100% Pokročilý
majo35 | 7.12.2016 12:36
Slovan je na tom skutočne zle: Neuhasil dlhy ani za minulú sezónu!
A čo nato súdruh z ŠTB... .?? ?
Slovan Bratislava podľa šéfa hráčskej asociácie Kontinentálnej hokejovej ligy Andreja Kovalenka nemá vyrovnané záväzky voči svojim hokejistom nielen za úvodné mesiace tejto sezóny, ale dlhuje aj za predchádzajúcu. Bratislavský klub sa netají finančnými problémami, zároveň však tvrdí, že všetko do konca roka vyrieši!!!
Takže sa asi chystá ďalšia cesta malého červeného hranola do matičky Rusi !
#63606
RE: Široký-Slovan...Štb-Smer... 63606
majo35 (ID: 4079) | 100% Pokročilý
majo35 | 8.12.2016 12:03
Ako si niektorí bývalí hráči so situáciou poradili a koľko im trvalo, kým svoje peniaze dostali? „Mne to trvalo rok a pol. Najprv sme sa dohodli na splátkovom kalendári, ale nedodržali ho a tak to vyriešil napokon až môj právnik, “ povedal Tomáš Mojžiš. „V mojom prípade sme zvolili kompromis, niečo som im nechal s tým, že do určitého termínu to budem mať na účte. Taká bola dohoda, “ prezradil Milan Bartovič.
Na arbitrážny súd sa obrátili aj Dávid Skokan, Ladislav Nagy či Michel Miklík. „Vyhrali sme ho, ale stále nič, napriek tomu, že mali termín. Doteraz mi neposlali všetky podlžnosti. Dĺžia mi ešte štvrť marca a apríl, “ dodal Dávid Skokan.
A koľko klamstiev a sľubov sme sa už napočúvali od kompetentných ? Tak veľa, že sa o nich dá povedať, že sú NEKOMPETENTNI !
#63601
63601
nonazdar (ID: 231) | 5% Majster
nonazdar | 7.12.2016 12:55
amen... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .bum... ...
#63675
Cíger poslal Slovanu nekompromisný odkaz. 63675
majo35 (ID: 4079) | 100% Pokročilý
majo35 | 11.12.2016 10:52
Tvrdá realita, ktorá zabolí.
O Slovane sa pred prestupom zo slovenskej ligy do nadnárodnej KHL hovorilo ako o základe pre slovenskú reprezentáciu, realita je však úplne iná. „Ak by naši výborní brankári, obrancovia či mladí bojovní útočníci boli v Slovane, nepoviem ani slovo. Mali by sme ich na očiach v zápasoch aj na tréningoch. V klube dávajú množstvo financií na cudzincov.“
Hokejový Slovan neplatí ani mestu: Závratný dlh za prenájom štadióna
A hoci v Slovane hrá dosť Slovákov, podľa Cígera je situácia pre hráčov nešťastná. „Väčšina Slovákov v klube nehrá prím. Nemajú priestor na ľade, nechodia na presilovky, nie sú lídri, na starosti majú skôr údržbu. Pritom v Európe máme dosť hráčov, ktorí by mohli hrať v Slovane, “ dodal na rovinu Cíger.
Použitý zdroj :Šport24.sk
#63680
RE: Cíger poslal Slovanu nekompromisný odkaz. 63680
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 11.12.2016 18:51
Šak Široki je znama firma, co ňeplaci. Ja še ešči čudujem šickim vof Slovaňe, že ešči su tam. Je však zaujimave, že žadni exekutor še teho ňeujal. Čom asi? Trime šickich rozpravkova bitosc za vianočne ozdobi? Ohnuti primator tiž dajak je cicho, inakši še vijadruje k šickemu, aľe asi ľem k temu co može.
#63894
Doterazki 63894
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 18.1.2017 09:43
vlastnili Vahostav mali červene mužičkove z Marsu a pozemsku stanicu na Bahamoch, čiste nahodňe vof vile štb-aka agenta KGB na veľvislanectve vof U. S. A. Terazki še boľševik stal ich honorarnim majiteľom. Tu už pomože ľem VKR - veľka kandelabrova revolucia.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK