Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Streda - 22. február 2017 - Etela | zajtra Roman, Romana

PIS.sk

Diskusná téma: chlap s pitbulom

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

chlap s pitbulom 63976

sekcovcan333 (ID: 4657) | 58% Praktikant
    sekcovcan333 | 31.1.2017 09:38
    majitel psa, pitbula, bez kosika, voditka, keca v sobotu o 10.15 hod. , s tromi kamaratmi pri penzione , oproti poliklinike na sekcove. Zaujimal by ma nazor mestkej policie a vas, ci pes , ktory patri medzi 10 najnebezpecnych psov na svete, sa moze volne pohybovat na priestranstve, bez kosika a voditka? P. S. isiel som so svojou malou fenkou vedla nich po chodniku a moje namietky k tomuto vysokemu bradatemu frajerovi, ohladom drzania pitbula, mu boli ukradnute.

RE: chlap s pitbulom 63978

trex (ID: 653) | -3% Majster
      trex | 31.1.2017 16:19
      ta som nikde nevidel na nete video toho chlapa a psa.
      .. máš mobil, nahravaj a daj na net, inac len dristaš do vetra...next

RE: chlap s pitbulom 63979

xelen (ID: 735) | 32% Majster
      xelen | 31.1.2017 18:42
      Môj názor - samozrejme, že takýto pes musí byť na vôdzke.

Neviem posúdiť psychickú stabilitu plemena, ale už z toho, že mám fungujúci mozog a pohybujem sa medzi ľuďmi, tak chápem, že taký pes môže spôsobiť u ľudí obavy. Ale o to asi majiteľovi ide. Takých nezmeníme.

No, neviem ako by som riešil. Dobre, že ste sa ku nemu ozvali. Chcelo to odvahu. Ak sa mu ozve 150 ľudí, tak mu to možno otrávi deň.

Pokracovanie 64236

Michal (ID: 5205) | 0% Začiatočník
    Michal | 17.2.2017 18:35
    Moj pes je cviceny to je po 1 a podruhe neni to pittbul a nejavyl zaujem ani o vas ani o vaseho psa , a vykrikovat po mne ze mam v ruke zbran je ubohe a to vase čudko krasne prečo štartovalo po mojom psovi? Asi nie socializovany asi tak .ale vazim si vas lebo viem ze ste byvali velky sportovec ... ...kebysom si vas nevazil asi... ... . kludne sa mozeme stretnut osobne a pokecat... ..aj s psikmi... .. VZN presova ovladam celkom slusne ... ..nemam psa ako modny doplnok

64237

Michal (ID: 5205) | 0% Začiatočník
    Michal | 17.2.2017 18:43
    A som zvedavy ako budete nazivat emigrantov bez psov , ktory plienia europu či sa postavite za nas ja som si snimi uzil 7 mesiacov a verte ze su horši ako pitbuli... ... P. S. vela zdravia

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov