Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

zlty narcis

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#64916
zlty narcis 64916
orol1 (ID: 3156) | 25% Profesionál
orol1 | 5.4.2017 14:54
keby mi niekto povedal z ligy proti rakovine, kam tie peniaze zo zbierky tecu , napr. v Presove. Ale nechcem same kecy, ako tie tri na TA3, same frazy a nic konkretne.
#64917
RE: zlty narcis 64917
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 5.4.2017 16:48
Ako každá správna neziskovka liga zverejňuje svoje hospodárenie a teda aj kam rozdala peniaze. Pozri si odkaz na ich stránke - "Hľadám informácie" - a tam je hneď odkaz na "Použitie financií".

Nie je definované, že by niečo šlo priamo do Prešova - chýba tu onkologický ústav? Ale sú tam aj celoslovensky podporované programy.
#64920
64920
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 6.4.2017 07:41
Jedno vam poviem chemoterapia je horsie svinstvo ako rakovina samotna. Mal som v rodine taky pripad a ak by sa to stalo i mne, radsej by som si vybral gulku. Neviem ako mozu povazovat chemoterapiu za formu liecby, zvlast u pokrocilych metastaz, teda rozsirenych foriem rakoviny po celom tele, gulka je daleko humannejsia. Mne to pripada ako ospevovana lobotomia z par desatroci dozadu, z ktorej sa tiez sla lekarska obec s prepacenim posrat a nakoniec sa prislo nato, ze je to nehumanna hroza, od ktorej nakoniec museli upustit. To co tu chyba naozaj je cielavedoma prevencia proti rakovine. Lenze ludia su aki su a tak v dnesnej dobe vyhrava skor zazracna pilulka nad samovzdelavanim, ktore je ako vsetci vieme prilis namahave pre priemerneho jedinca.
#64921
64921
orol1 (ID: 3156) | 25% Profesionál
orol1 | 6.4.2017 09:57
cital som, kam isli peniaze, z vynosu zbierky zlty narcis za rok 2016. A pre mesto Presov islo VELKE GULOVE.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK