Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 18. december 2017 - Sláva, Slávka | zajtra Judita

PIS.sk

Diskusná téma: Prešov - investície

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

Prešov - investície 66689

xelen (ID: 735) | 29% Majster
    xelen | 5.9.2017 18:05
    Som práve našiel, že Hamé investuje 12 miliónov českých korún do svojho závodu DOMA v Prešove.

"Z Prešova udělá centrum výroby tatarek a majonéz"

http://byznys.ihned.cz/c1-65869610-potravinarsk...

66692

Opteron (ID: 5234) | -39% Pokročilý
    Opteron | 6.9.2017 07:25
    No tak to je skvele. Drzim im palce, i ked jak je akcia v Kauflande tak ta tatarka od nich za 0,55 eura stoji teda pekne za hovn*. Ale ta za 0,99 eura ujde. :) Mam jednu taku zlacnenu v akcii, nemozem ju dojest asi ju vyhodim, je to hnus.

RE: 66700

xelen (ID: 735) | 29% Majster
      xelen | 6.9.2017 16:57
      :) naozaj, úplne iná chuť? Mne inak ich tatárska najviac chutí. Čo je DOMA to sa počíta.

RE: 66702

Hangari (ID: 287) | 20% Idol
      Hangari | 6.9.2017 18:06
      Kafilerka vof Drinove skončela. Terazki kafilerka budze vof varošu.
      Ja kupel bočikovu pomazanku, dostal som smak, aľe dajak me aj opušťel, kec som ju okoštoval. Kukňem jake zložeňe - 38 % mäsa a ostatne ľem ochucinki, škrob, soja, ... blivajzi. Dal som ju okoštovac mačke, taka bezdomovkiňa, aľe rano me čeka co jej ponukňe. Tha ľem coška ufrkla jak kuň a pošla. Ochabel som to tak vonka a ňikto še teho aňi ňedodknul. Ešči ňemaju pohubene šmaki.
      Tatarka mi vcelku aj. Aľe najradši mam kec sebe ju zrobim sam zos domacich vajíčkoch. A pašťiku tiž zos pečenki, choc nikto ňezna co to je za... .. Aľe mačkovi test vihovuje.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov