Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

Riadenie dopravy policiou.

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#66793
Riadenie dopravy policiou. 66793
mam dosť (ID: 2697) | 10% Pokročilý
mam dosť | 14.9.2017 18:21
Dnes poobede okolo 16tej hod, bolo cele sidlisko 3 upchate, Levocska ulica upchata a mal som tusenie ze dopravu niekde riadia policajti. A co nevidim na krizovatke Levocska Obrancov mieru? Napriek tomu, ze semafory bole plne funkcne, riadili tam dopravu policajti. Neviem naco. Tak upchate sidlisko 3 az po velku krizovatku Sabinovska Trojica som este nevidel. Nepochopil som, co to malo znamenat.
#66794
RE: Riadenie dopravy policiou. 66794
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 14.9.2017 19:24
... možno išol dagdzi Kotleba na miting, a trebalo abi tam ňedošol.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#66796
RE: Riadenie dopravy policiou. 66796
borec (ID: 3376) | 23% Profesionál
borec | 14.9.2017 19:30
Celý problém je zle nastavený semafór pri Lidli na výstupe z Prešova. Vďaka tomu sa upchala Levočská po Kaufland a následne kolóna Obrancov mieru po mestskú halu a zároveň Levočská až po dopravný podnik. Inak pred dvoma dňami bolo to isté.
Pre mňa je nepochopiteľné, že celé mesto je plné áut, ktoré sa chcú dostať na výstup na Poprad a tam je semafor nastavený na prechod cca 20 áut za cyklus.
Dementi, ktorí nastavujú tieto semafory by si zaslúžili po papuli. Česť vašej práci súdruhovia.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK