Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Sobota - 21. júl 2018 - Daniel | zajtra Magdaléna

PIS.sk

Diskusná téma: Hor sa na Mars!

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

 • #66946

  Hor sa na Mars! 66946

   
   
  Opteron (ID: 5234) | -35% Profesionál
  Opteron | 2.10.2017 23:13
  Tak nam to Elon Musk (zakladatel SPACEX) vysvetlil, do piatich rokov sa udajne zacnu realizovat prve lety smerom na Mars. Sme svedkami historickeho zlomu? Alebo su to iba silacke reci. Spomenme si ako sa ludia smiali, ked zakladal SPACEX. Dnes predava vypustanie satelitov na orbitu zeme a jeho rakety su schopne nielen vzlietnut ale sa aj vratit aby boli znova pouzite. A to bolo SPACEX zalozene iba v roku 2002. Pricom cinanom trvalo ovela dlhsie aby sa dostali aspon tam kde su. Nehovoriac o Indii, ktora sa snazi dobehnut Cinu v tomto smere. Mnohe krajiny, ktore maju vesmirny program uz od 50. rokov, doposial ani neuvazovali o raketach, schopnych navratu. A tu zrazu, objavy sa clovek s napadom a naozaj ho premeni na fungujuci koncept. Zazivame kozmicku revoluciu? Ozil znova kozmicky vek? Po konci studenej vojny sa kozmicky priestor ohranicil iba na orbitu zeme, stratil sa zaujem alebo sa iba predstieral zaujem ist dalej. Zazijeme znova to, co zazili ludia pri TV ked pozorovali vystup cloveka na mesiac? Tentoraz na Marse?
   
  • #66950

   RE: Hor sa na Mars! 66950

    
    
   nonazdar (ID: 231) | 4% Majster
   nonazdar | 3.10.2017 13:12
   A podľa dobré informovaných zddrojov to budú obyvatelia Jarovnic.
    

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS