Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 18. december 2017 - Sláva, Slávka | zajtra Judita

PIS.sk

Diskusná téma: Martin Daňo v Prešove

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

Martin Daňo v Prešove 67394

xelen (ID: 735) | 29% Majster
    xelen | 22.11.2017 20:17
    Dnes som ho videl. Bez kamerky. Možno bol len dačo poriešiť, ale je roznateľný. Som z neho trošku nesvoj, čo sa týka zaradenia sa do mainstreamu. Dakedy som videl jeho video a bol som celkom spokojný s ním. Teraz som si googlil a zanechal na mne už rozpačitejší dojem.

67398

Opteron (ID: 5234) | -39% Pokročilý
    Opteron | 23.11.2017 08:42
    Zda sa, ze to robi sam a ze za nim nik nestoji. Ak je to tak, potom ma moje uznanie, bez ohladu na to co prezentuje. Osobne by som mu vytkol, ze sa viac orientoval na Smer a menej na opoziciu. Ale ma aj videa o opozicii, co je na aktivistu nezvycajne, nakolko vela z nich su vyhradne falosnici jednostranne orientovani, skratka ludia ktori nechcu vidiet spinu vo svojich radoch alebo v radoch tych, ktorym nadrziavaju.

Malo ludi dnes naklada rovnako na vsetky strany. Bohuzial, jednostranna zaujatost je stale v kurze.

Stavkova kancelarňa 67487

Hangari (ID: 287) | 20% Idol
    Hangari | 2.12.2017 06:33
    https://www.youtube.com/watch?v=hvyCzdiqVNk

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov