Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Pondelok - 18. december 2017 - Sláva, Slávka | zajtra Judita

PIS.sk

Diskusia k článku: Poukaz na stravu v Prešove získava nový rozmer

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

Poukaz na stravu v Prešove získava nový rozmer 67477

nonazdar (ID: 231) | 4% Majster
    nonazdar | 1.12.2017 06:38
    Pekné...

67478

Opteron (ID: 5234) | -39% Pokročilý
    Opteron | 1.12.2017 07:35
    Mne je trnom v oku ten ich charitny casopis Cesta. Vidim ludi co to predavaju stale tych istych ako postupne chradnu vonku na mrazoch, dokonca s barlickou ci dokonca dvoma barlickami. Povazujem to za neludske zaobchadzanie, je to zvratena forma pomoci nutit chudakov s podlomenym zdravim aby stali niekolko hodiny na nohach, ba co viac v zime dokonca aj v treskucich mrazoch. Vratili sme sa do 19. storocia? Ked chudoba predavala kade tade zapalky a pod. drobnosti? Predaj takeho casopisu by mal cloveka postavit na nohy, no ja nevidim nic take, skor vidim stale tych istych v coraz horsom zdravotnom stave. Je to snad pasca? Z ktorej niet uniku? Aky je rozdiel medzi koncentracnym pracovnym taborom a predajom casopisu Cesta? Predstavitelia nadacie by mali prehodnotit model predaja casopisu, ak sa neboja boha.

67493

nonazdar (ID: 231) | 4% Majster
    nonazdar | 6.12.2017 20:55
    Dostál som lístek... .

• nonazdar

67587

xelen (ID: 735) | 29% Majster
    xelen | 17.12.2017 10:35
    Je to múdro vymyslené. Normálne uvažujem, že dajaké kúpim na skúšku.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov