Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

Vyvazanie odpadu na sidlisko

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#67571
67571
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 15.12.2017 07:33
Deje sa to bezne. Da sa tomu zabranit zamkom a oplotenim kontajnerov. Otazne ale je co v takom pripade spravia dedinsky vynasaci smeti v meste. Ak robite nieco podobne a bude vam zabranene take nieco robit, zrejme sa nebudete stitit ani vyhodit odpad na ciernu skladku ci len tak do lesa. A teraz si polozme otazku, co je vlastne horsie, zalezi mi na tom alebo nie? Bohuzial odrbavanie maju ludia v nature.
#67570
RE: 67570
kulik (ID: 90) | 19% Pokročilý
kulik | 14.12.2017 22:22 | reakcia na: offroadik (14.12.2017 22:14)
Značka PO neznamená, že majiteľ auta býva v Prešove - bežne tu vozia odpad ľudia z okolitých obcí (a ďalší obyvatelia okolitých obcí ho zas vozia späť...).
#67569
67569
offroadik (ID: 574) | 18% Praktikant
offroadik | 14.12.2017 22:14
Na uzemí mesta Prešov, ak maš zaplateny odpad, možeš sypat smetie do hociktoreho kontajnera, od Sidliska 3 až po ...to len mylny nazor občanov je , že len tam sypem kde byvam, blbost, platiš za odpad mestu a nie mestskej časti. Ano, stavebny odpad je druha vec , to nesmieš sypat, ale obyčajny komunalny , s tym by si u Policie neuspel , neporušuje nič. //samozrejme ak ma za odpad zpaltene na uzemi mesta//.. druh vec neviem presne ako je definovane množstvo , ale tiež myslim, že nijak .
#67565
Vyvazanie odpadu na sidlisko 67565
castiel (ID: 5336) | 0% Začiatočník
castiel | 14.12.2017 18:30
Neviem kde sa s nasledujucim "problemom" obratit, a tak sa radsej idem poradit, mozno ma niekto nasmeruje. Problem v uvodzovkach preto, lebo neviem ci sa vobec jedna o nejaky priestupok, ale ... vsimol som si posledne mesiace, ako nejaky typek pravidelne vyhadzuje z auta (zelena felicia PO665AK), ktore na nasej ulici (ani v prilahlych) neparkuje, mnozstvo odpadu do kontajnerov, vsetko balene vo vreciach. Tak trochu nam na ulici preplnuje kontajnere. Este raz ho capnem, tak ho postrasim policiou, ale da sa s tym nieco robit? Porusuje nieco?

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK