Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Sobota - 21. júl 2018 - Daniel | zajtra Magdaléna

PIS.sk

Diskusia k článku: Pátranie po hľadanej osobe

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

Pátranie po hľadanej osobe 67594

tomas285 (ID: 2087) | -16% Praktikant
    tomas285 | 18.12.2017 09:37
    Tento kretén ma pripravil spolu s jeho kumpánmi Dávidom M. a Jurajom Lapošom s Fintíc o stĺpovú vŕtačku... . Je to niekoľko krát súdne trestaná osoba a už od pohľadu kretén ktorý mal dávno sedieť na doživotie. Dovod spočíva práve v recidíve a neschopnosti akejkoľvek nápravi. Proste je to , ,vykuk" ktorý sa nevie živiť inak ako trestnou činnosťou... .

RE: Pátranie po hľadanej osobe 67596

xelen (ID: 735) | 26% Majster
      xelen | 18.12.2017 17:47
      Ja ho nepoznám, ale budem si naňho od dnes dávať naňho pozor.

RE: RE: Pátranie po hľadanej osobe 67598

Hangari (ID: 287) | 19% Idol
        Hangari | 18.12.2017 18:40
        Ja bi som še do teho bars ňemontoval. Ňezname, či to ňe volavka bulharskeho princa. Vi dace hlašeňe zos znakom bilej vrani, že sce ho vidzeľi a predvolaju vas a budzece mušec dokazovac svoju ňevinu, že s ňim ňerobice biznis. Un prijme uprimnu ľutosc a vi sce vof lochu. Bo tu mame zaš troj - n-kovu dobu: ňehutor, ňesluchaj, ňevidz. Tak jak kec sme budovaľi komunizmus a terazki budujeme neoliberalizmus. Červenu zastavu sme vimeňiľi za duhovu, aľe kosak zos kladivom zostal.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov