Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Nedeľa - 27. máj 2018 - Iveta | zajtra Viliam

PIS.sk

Diskusná téma: futbal TATRAN Prešov vypadol

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

futbal TATRAN Prešov vypadol 68938

GOLAB (ID: 4949) | 43% Začiatočník
    GOLAB | 13.5.2018 09:25
    futbal v Prešove je vizitkou Smeru !!!
    Naozaj ako povedal súdruh FICO "Na východe nič nie je "
    Prešov ako najstarší futbalový klub v Československu , rok založenia 1898- teda 120 výročie Tatrana a taký darček! Nech hrajú futbal také diery ako Zlaté Moravce ( 20.tis. obyvateľov- u nás má Sekčov cca 25.tisíc :)
    ešte zopakujem najstarší futbalový klub v Československu ( to ani Sparta, Ani Slovan, ani Trnava, ši Slávia Praha nás nepredbehli :)
    Nech hrajú futbalovú prvú ligu Senica, Podbrezová...
    Remeta ako majiteľ a malý Smerák kašle na futbal... To už Michalovce ( nebudem rozoberať prečo sú výnimkou ) sú na tom lepšie...
    Smeráci za rokov urobili riadnu priepasť medzi východom a západným, Slovenskom..
    To je vidno nie len v športe, infraštruktúre, najnižšie platy spomedzi 8 krajov !!!
    Takže Vážení športoví fanúšikovia, koňare, vychodiari... Ak chcete, aby už neplatilo, že "Na východe nič nie je " tak nevoľte SMER !!!

RE: futbal TATRAN Prešov vypadol 68939

santa (ID: 1019) | -3% Začiatočník
      santa | 13.5.2018 13:14
      ja by som skôr povedal, že najmä vizitka mesta ale najmä niekoho, kto sa nezaujímal o futbal ale len biznis - Remetu a je jedno či je vo vláde smer alebo protismer. Treba sa pozrieť, kto a akým spôsobom dal remetovi futbal v prešove a kto a akým spôsobom ho kontroloval. A kto a akým spôsobom sa priživí na novej výstavbe štadióna. Ale prešovčanov to nezaujíma, vedia len "frfľať" pri pive alebo doma za svojimi dvermi a nadávať na ficka a vlastne na všetkých politikov.

RE: futbal TATRAN Prešov vypadol 68953

f___f (ID: 157) | 7% Praktikant
      f___f | 16.5.2018 07:20
      Najstarší klub v Československu? Bolo by potrebné si pozrieť roky založenia klubov, ako ste spomínali Sparta či Slávia, a potom písať o najstaršom klube. Tatran Prešov je najstarší klub v SR a nie v Československu.

RE: futbal TATRAN Prešov vypadol 68955

f___f (ID: 157) | 7% Praktikant
      f___f | 16.5.2018 07:24
      Ešte je potrebné spomenúť, že TATRAN PREŠOV nemá skutočných fanúšikov. Tento klub by takto nedopadol.

RE: futbal TATRAN Prešov vypadol 68988

Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
      Mizu Presovsky | 23.5.2018 12:26
      Ved konare volia KDH a nie Smer.
      Ze Fico moze za vypadnutie PO to som sa pobavil. Skor ma asi manazment a trener rovnaku mentalnu vybavu ako Vy.

68975

vlkodlak (ID: 5348) | 2% Praktikant
    vlkodlak | 21.5.2018 22:03
    ešče sme nehrali so severnu koreu.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov