Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusná téma:

futbal TATRAN Prešov vypadol

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#68938
futbal TATRAN Prešov vypadol 68938
GOLAB (ID: 4949) | 41% Začiatočník
GOLAB | 13.5.2018 09:25
futbal v Prešove je vizitkou Smeru !!!
Naozaj ako povedal súdruh FICO "Na východe nič nie je "
Prešov ako najstarší futbalový klub v Československu , rok založenia 1898- teda 120 výročie Tatrana a taký darček! Nech hrajú futbal také diery ako Zlaté Moravce ( 20.tis. obyvateľov- u nás má Sekčov cca 25.tisíc :)
ešte zopakujem najstarší futbalový klub v Československu ( to ani Sparta, Ani Slovan, ani Trnava, ši Slávia Praha nás nepredbehli :)
Nech hrajú futbalovú prvú ligu Senica, Podbrezová...
Remeta ako majiteľ a malý Smerák kašle na futbal... To už Michalovce ( nebudem rozoberať prečo sú výnimkou ) sú na tom lepšie...
Smeráci za rokov urobili riadnu priepasť medzi východom a západným, Slovenskom..
To je vidno nie len v športe, infraštruktúre, najnižšie platy spomedzi 8 krajov !!!
Takže Vážení športoví fanúšikovia, koňare, vychodiari... Ak chcete, aby už neplatilo, že "Na východe nič nie je " tak nevoľte SMER !!!

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#68939
RE: futbal TATRAN Prešov vypadol 68939
santa (ID: 1019) | -3% Začiatočník
santa | 13.5.2018 13:14
ja by som skôr povedal, že najmä vizitka mesta ale najmä niekoho, kto sa nezaujímal o futbal ale len biznis - Remetu a je jedno či je vo vláde smer alebo protismer. Treba sa pozrieť, kto a akým spôsobom dal remetovi futbal v prešove a kto a akým spôsobom ho kontroloval. A kto a akým spôsobom sa priživí na novej výstavbe štadióna. Ale prešovčanov to nezaujíma, vedia len "frfľať" pri pive alebo doma za svojimi dvermi a nadávať na ficka a vlastne na všetkých politikov.
#68988
RE: futbal TATRAN Prešov vypadol 68988
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 23.5.2018 12:26
Ved konare volia KDH a nie Smer.
Ze Fico moze za vypadnutie PO to som sa pobavil. Skor ma asi manazment a trener rovnaku mentalnu vybavu ako Vy.
#68975
68975
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 21.5.2018 22:03
ešče sme nehrali so severnu koreu.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK