Piatok, 19. august 2022
Meniny má Lýdia | zajtra Anabela

Archív článkov

 • Najbližší prvoligový hokejový zápas na domácom ľade zohrajú prešovskí hokejisti v utorok 19. septembra s HKm Zvolen B.
  13.9.2000
  0
 • Nasledujúci predĺžený víkend ponúka turistom na východe Slovenska množstvo zaujímavých akcií. Frekventované bude najmä pohorie Čergov
  13.9.2000
  0
 • Mestská rada v Prešove vzala na vedomie návrh prerozdelenia financií z mestského fondu podpory a rozvoja športu. Fond rozdeľuje prostriedky športovým subjektom trikrát ročne, pričom tentoraz rozdelil 62-tisíc korún a do konca roka bude ešte rozdelených necelých dvadsaťtisíc.
  13.9.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Maximálna cena jednorazového cestovného lístka na mestskú hromadnú dopravu bude, ako sme vás už informovali, od prvého októbra stanovená na dvanásť korún. Ako však uviedli zástupca primátora mesta Prešov Štefan Kužma a prednosta Okresného úradu v Prešove Milan Benč, cena dvanásť korún je maximálna a pokiaľ si budú mestá a obce, do ktorých prešovská MHD premáva, dopravu dotovať, môže byť cena lístka nižšia.
  13.9.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Mesto Prešov, Dopravný podnik mesta Prešov (DPmP), a. s. a Okresný úrad (OÚ) v Prešove dospeli po dvoch mesiacoch rokovaní k dohode v otázke cestovania mestskou hromadnou dopravou.
  13.9.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Súbojmi o ďalšie ligové body pokračoval Pohár primátora v malom futbale. Vo výbornej forme zastihol začiatok sezóny druhého vicemajstra, Tatra Temex. V súboji s nováčikom Safi Centrál nenechal nikoho na pochybnostiach, že mieri k najvyšším métam a zvíťazil presvedčivo 8:1.
  12.9.2000
  0
 • Pred zaplneným hľadiskom veľkej sály Divadla Alexandra Duchnoviča v Prešove ukončila v sobotu svoje turné po východnom Slovensku pražská skupina Ignis.
  12.9.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Spolu 60 predstavení pôvodného českého "dirty" muzikálu Krysař plánujú tohto roku uviesť na javisku Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Hlavným producentom uvedenia diela Daniela Landu je - na jeho tretej štácii po Prahe a Bratislave - prešovský Park kultúry a oddychu. Prípravy už bežia naplno, pretože o mesiac bude premiéra - v piatok 6. októbra.
 • Dobrú znalosť miestnych pomerov osvedčil 8. septembra pri návšteve prešovskej radnice nový americký veľvyslanec v SR Carl Spielvogel. Do pamätnej knihy Prešova napísal pochvalné slová na adresu Prešova ako Atén na Slovensku. Prešov je totiž známy svojimi stáročnými vzdelávacími tradíciami, a preto ho volajú "Atény na Toryse".
 • Vyhlásené referendum je podľa predsedu vlády SR Mikuláša Dzurindu nielen nepravdivé, ale aj krajne nekorektné. Vysiela signál o tom, že na Slovensku vláda nemá istotu realizovať svoje zámery. Jeho nepravdivosť spočíva, ako premiér 10. septembra pred novinármi v Prešove povedal, v tom, že hospodárstvo sa po rokoch rabovačky zotavilo a Slovensko stúpa v rebríčku úspešných ekonomík.
  11.9.2000
  0
 • Piatok a sobota boli dňami konania 6. ročníka medzinárodného volejbalového turnaja mužov O pohár prezidenta a. s. ZPA Křižík. V hale Prešovskej univerzity sa zišlo šesť tímov, okrem domácich extraligistov Petrochemy Dubová, VKP Bratislava, Lindy Chemes Humenné a VK PU Prešov, aj poľský ligista BBTS Bielsko Biala a maďarský vicemajster NYVSC Nyíregyháza.
  10.9.2000
  0
 • "Tak ako nešťastne pre nás zápas začal, tak šťastne pre nás napokon skončil," výstižne charakterizoval podstatné v stretnutí tréner hosťujúcich Liptákov R. Paldan. Neubehla totiž ani minúta a domáci sa už radovali z prvého úspechu. Valkučákovu prihrávku z pravej strany usmernil za Trabalíkov chrbát kapitán zeleno - bielych Filip. Sebavedomých Ružomberčanov však tento moment zvlášť nerozhádzal.
  10.9.2000
  0
 • Novovymenovaný veľvyslanec Spojených štátov amerických na Slovensku J. E. Carl Spielvogel, ktorý vo štvrtok 7.9.2000 popoludní odovzdal v Košiciach prezidentovi SR Rudolfovi Schusterovi poverovacie listiny (na Slovensko pricestoval 30. augusta t. r.), zavítal v piatok aj s manželkou Barberaleeou Diamonsteinovou-Spielvogelovou do Prešova na svoju prvú oficiálnu návštevu.
 • Po prehrách v Nových Zámkoch a Zlatnej na Ostrove v úvodnom dvojkole prvej hádzanárskej ligy žien, nastúpi družstvo HK Prešov prvý raz v tomto ročníku na majstrovský zápas v hale na Nábrežnej ulici v sobotu o 18. hodine proti Žiline.
  8.9.2000
  0
 • V sobotu o 18. hodine dá rozhodca Hriňák povel k otvoreniu stretnutia ôsmeho kola futbalovej Mars superligy FC Tatran Prešov - MŠK SCP Ružomberok. Určitou pikantériou tohto súboja bude i fakt, že dresy Liptákov momentálne obliekajú traja futbalisti, ktorí nie tak dávno pôsobili v prešovských farbách.
  8.9.2000
  0
 • Druhým kolom pokračuje počas víkendu prvoligová súťaž hádzanárov. Po prvýkrát v tejto sezóne sa v ňom predstavia hráči MHK Tatran VTJ Prešov na domácej pôde. V hale na Baštovej ulici privítajú v sobotu o 16.30 hodine HK ŽŤS Martin, teda súpera, ktorý v prvom kole vyhral o jediný gól doma nad Bardejovom.
  8.9.2000
  0
 • V prešovskej lokalite Stará Tehelňa mali včera primátor Juraj Kopčák a vedúci odboru výstavby a dopravy Mestského úradu v Prešove Marián Karabinoš kontrolný deň. Podľa Karabinoša prebieha tempo prác v súlade s harmonogramom, aj keď sa vyskytli isté komplikácie.
  8.9.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Dnes a zajtra sa v hale Prešovskej univerzity odohrajú stretnutia 6. ročníka medzinárodného turnaja volejbalistov O pohár prezidenta akciovej spoločnosti ZPA Křižík. Organizátori už tradične zabezpečili medzinárodnú kvalitnú účasť. V tomto roku pricestujú ku Toryse celok poľskej najvyššej súťaže BBTS Bielsko Biala, maďarský vicemajster NVVSC Nyíregyháza, slovenský vicemajster Petrochema Dubová a ďalšie tri celky slovenskej extraligy - VKP Bratislava, Linda Chemes Humenné a VK PU Prešov.
  7.9.2000
  0
 • Prešovská pobočka SDĽ je hlavným organizátorom Pochodu mieru Prešov - Zlatá Baňa, ktorý sa koná pri 56. výročí vypálenia tejto obce v nedeľu. Zraz bude o 9. hodine pri pamätníku osloboditeľov v Prešove, pre peších turistov je pripravená 22 km trasa Prešov - Ruská Nová Ves - Sigord - Zlatá Baňa, pre cykloturistov 50 km Prešov - Záborské- Tuhrina - Červenica - Zlatá Baňa. Prihlásiť sa možno do piatku do 15. hodiny na telefóne 091/7710222.
  7.9.2000
  0
 • V jazdeckom areáli na Sídlisku III. v Prešove sa uskutoční od piatku do nedele 10. septembra v poradí už 42. ročník Dukelských jazdeckých pretekov. Tradične nepôjde len o samotné parkúrové preteky, ale taktiež o spoločensko - zábavnú akciu.
  7.9.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK