Nedeľa, 23. február 2020
Meniny má Roman, Romana | zajtra Matej

Blog

strana 5 / 5
  • Je večer, zima, stojím na námestí. Nie som tam sám. Okolo stojí kopa obyčajných ľudí, mnohí sa striedajú na provizórnom pódiu a to bez akéhokoľvek poverenia, dovolenia, funkcie. Mnohí, ak nie všetci kričíme do mikrofónu o tom, ako sme sa cítili doteraz, ako sme boli utláčaní, držaní v nevedomosti, zneužívaní, niektorí trestaní za to, že dali na papier pár slov o tom, po čom túžia, ako vidia svet.
    1.2.2007
    0
  • Jedným zo slávnych prívlastkov Prešova sú Atény nad Torysou. Pričinila sa o to vtedajšia vysoká vzdelanostná úroveň, aj architektúra. Vo voľnom čase si veľmi rád pozriem obľúbený animovaný seriál Simpsonovci.
    23.1.2007
    0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.