Piatok, 27. november 2020
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Blog

strana 5 / 5
 • Stromy, to sú z dreva básne o tom, ako treba žiť. Mám rád prírodu a obzvlášť stromy. Pri pohľade na nich by sme mohli dlho rozprávať o tom, aké sú úžasné a čo všetko by nám mohli povedať. Keď im nerozumieme, nie je chyba v nich, ale v našej neschopnosti či nechcení počúvať.
  12.2.2007
  0
 • Preskupovanie medzi poslaneckými klubmi sa hlavne v minulom volebnom období stalo obľúbeným športom poslancov Národnej rady Slovenskej republiky. Ani nie mesiac po komunálnych voľbách si pravidla tejto hry vyskúšali aj naši mestskí poslanci.
  1.2.2007
  0
 • Je večer, zima, stojím na námestí. Nie som tam sám. Okolo stojí kopa obyčajných ľudí, mnohí sa striedajú na provizórnom pódiu a to bez akéhokoľvek poverenia, dovolenia, funkcie. Mnohí, ak nie všetci kričíme do mikrofónu o tom, ako sme sa cítili doteraz, ako sme boli utláčaní, držaní v nevedomosti, zneužívaní, niektorí trestaní za to, že dali na papier pár slov o tom, po čom túžia, ako vidia svet.
  1.2.2007
  0
 • Jedným zo slávnych prívlastkov Prešova sú Atény nad Torysou. Pričinila sa o to vtedajšia vysoká vzdelanostná úroveň, aj architektúra. Vo voľnom čase si veľmi rád pozriem obľúbený animovaný seriál Simpsonovci.
  23.1.2007
  0
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.