Utorok, 04. august 2020
Meniny má Dominik, Dominika | zajtra Hortenzia

Fotogaléria

 • Ukončenie ťažby soli po 439 rokoch je smutným príbehom toho, ako tradícia podľahla realitnému biznisu. Okolie Prešova malo priam nadrozprávkový potenciál, bola tu soľ, aj zlato.
  26.10.2011
  Autor: greatmilan
  2
 • Boli sme na ďalšom tréningu prešovského trénera Mannyho Mimu, ktorý sem prináša svetové novinky z fitness. Manny vie, že cvičenie by malo byť súčasťou nášho každodenného života a individuálne sa venuje všetkým, ktorí potrebujú pohyb. Pre prešovský informačný server hovorí o tréningoch crossfit, na ktoré máme v Prešove licenciu z USA ako prví na Slovensku.
  22.10.2011
  Autor: greatmilan
  0
 •  V Tatran Handball Aréne dnes prebieha medzinárodná barmanská súťaž juniorov v miešaní nápojov.
  19.10.2011
  Autor: greatmilan
  0
 •  Koncert prešovskej speváčky Hanky Servickej a jej hostí si v štvrtok vypočulo vypredané Kino Scala.
  14.10.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Druhé kolo 6. ročníka atletických pretekov pre deti, ktoré sa konali dnes na ZŠ Šmeralova v Prešove. Patrónkou Kinderiády je už po štvrtý krát Elena Kaliská, 2-násobna držiteľka olympijského zlata vo vodnom slalome.
  11.10.2011
  Autor: flashphoto
  0
 • Prešov má kvalitnú produkciu. Hosť Martin Haberland, Paul Diamond, Tomm-e a VJ Martin Sepeši zo Slovak Deejays (SDJS) sobotnú noc rozprúdili v štýle undergroundového housu.
  10.10.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Jedinečný 3-dňový festival tanečníc a tanečníkov z celého Slovenska a Českej republiky vyvrcholil unikátnou tanečnou show "Popoluška".
  9.10.2011
  Autor: flashphoto
  0
 • OZ Priatelia zvierat zorganizovalo nadnes pred mestskou halou hromadné vypúšťanie lampiónov.
  4.10.2011
  Autor: greatmilan
  10
 • Výdaj potravinovej pomoci v Prešove
   Vydávanie potravinovej pomoci pre odkázaných dnes pokračuje. Aj napriek snahe pracovníkov o hladký priebeh sa ľudia medzi sebou hádajú a situácia sa miestami vyostruje. Na výdaj múky a cestovín dohliada polícia.
  4.10.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Dnešnú nedeľu sa v jazdeckom areáli vo Veľkom Šariši konali ďalšie tradičné jazdecké preteky. Prihlásilo sa najviac jazdcov za tento rok. Je to jedno z najzaujímavejších podujatí vôbec a kone budú fascinovať vždy.
  25.9.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Téryho chata (2015 m)
  Téryho chata bola postavená roku 1899 podľa projektu spišskosobotského architekta Gedeona Majunkeho. Chata od svojho založenia nesie meno podľa banskoštiavnického lekára Edmunda Téryho (1856 – 1917), ktorý sa zaslúžil o rozvoj tatranskej turistiky vo vtedajšom Uhorsku.
  25.9.2011
  Autor: Shuster
  0
 • Rada manažérov je skupina študentov, ktorá zastupuje študentov vo vzťahu k vedeniu Fakulty a zároveň napomáha pri riešení problémov, ktoré môžu vzniknúť počas štúdia. Jednou z hlavných úloh Rady manažérov je tiež spríjemniť život študentom organizovaním mimoškolských aktivít.
  19.9.2011
  Autor: flashphoto
  1
 • Dnešná séria turnajov o ceny Prešova, na tenisových dvorcoch na Nábrežnej.
  18.9.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Mapa strediska Štrbské Pleso
  Predné Solisko (2093 m) je posledná vyvýšenina dlhého Soliskového hrebeňa, ktorý vybieha z Furkotského štítu smerom na juhovýchod. Predné Solisko je pekným vyhliadkovým vrcholom, na ktorý vedie turistický chodník.
  18.9.2011
  Autor: Shuster
  0
 • Jazdci ocenili aktuálne jazdecké preteky. Nadšenie prevládalo aj medzi divákmi, ktorí boli o celom priebehu súťaže informovaní výborným komentovaním moderátorky.
  17.9.2011
  Autor: greatmilan
  1
 • Celé sa to odohralo dnes v noci a vypočuť si koncert Veroniky a Maťa Husovských prišli ľudia z viacerých častí sveta, ktorí majú niečo spoločné s Prešovom.
  17.9.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Trhy pokračujú oproti štvrtku bez zmeny. Zaprataná cesta so stánkami predstavuje pri nápore tisícich návštevníkov bezpečnostné riziko a diskomfort. Nesklamali Mloci.
  16.9.2011
  Autor: greatmilan
  0
 • Štefan Banyák (prvé husle)
  Výstavné trhy majú úspech. Návštevníci sa síce sťažujú na nezvládnutú organizáciu pri vstupe, avšak v jazdeckom areáli na nich čaká dobrý program. Kto sa vyžíva v nakupovaní, alebo v jedle, má svoj deň. Umiestniť trhy na toto pekné miesto je dobrá voľba.
  15.9.2011
  Autor: greatmilan
  7
 • Richard Műller
  Richard Müller koncert v Divadle Jonáša Záborského otvoril slovami: „Vždycky som hovoril, že v Prešove je najlepšie publikum.“ Tento pán to môže hovoriť s istotou a na začiatku. Najprv sa zdalo, že toto turné bude ešte intímnejšie, než prvý prechod z veľkých hál do divadiel pred rokom, no postupne prichádzali hudobné explózie, ktoré sa u Müllera jednoducho nedajú ukryť.
  15.9.2011
  Autor: greatmilan
  2
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.