Piatok, 22. november 2019
Meniny má Cecília | zajtra Klement

Kultúra a voľný čas

 • GODZONE
  GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
  20.11.2019
  Autor: AtoZ
  0
 • 1. miesto Tibor Šarišský - Mláka (Prešov)
  Fotografická súťaž Choď a foť z dielne Krajskej organizácie cestovného ruchu Severovýchod Slovenska úspešne napísala svoju ďalšiu kapitolu. Do siedmeho ročníka súťaže o najkrajšie zábery z Prešovského kraja bolo prihlásených 431 snímok. Najviac v kategórii Príroda.
  20.11.2019
  Autor: František Baláž
  0
 • 30 rokov po Nežnej spolu s priateľmi hráme a spievame. To je predsa super. Srdečne pozývame na náš koncert. Núdzový východ - Dano Hurtuk, Vlado Šipoš, Janko Višňovský, Dušan Papp. Východ - Tomáš Višňovský, Dano Hurtuk, Janko Višňovský, Dušan Papp. Klenoty - Michal Gál, Miro Sivák, Marcel Kokinčák, Jaro Janek, Marek Šoltýs, Jozef Marcin, Adam Kaščák, Lukáš Valkučák a kamaráti Martin Sejk a Paly Kovaľ, ..
  17.11.2019
  Autor: smARTin
  0
 • Svetová hviezda André Rieu, vychýrený ako „kráľ valčíka“, sa po štyroch rokoch vráti na Slovensko. Inštrumentalista, ktorý sa ročne predstaví pred približne 600 000 divákmi, svojím vystúpením ulahodí nielen milovníkom vážnej hudby. S veľkolepým orchestrom Johanna Straussa sa 10. júna 2020 predstaví na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
  14.11.2019
  Autor: Janka Marczellová
  0
 • Pozvánka
  Odborníci z oblasti archeológie predstavia v Stropkove výsledky svojich teoretických bádaní, ale aj horúce novinky z terénnych výskumov. Tri desiatky archeológov si v reprezentačnej sieni kaštieľa vypočujú 11 prednášok a 4 posterové prezentácie. Na seminári budú prezentované aj nové informácie o archeologických dokladoch osídlenia v okolí Stropkova.
  12.11.2019
  Autor: Rastislav Žitný
  0
 • scorpions2 VIVIEN
  Legendárna skupina SCORPIONS už o pár dní ovládne pódium na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Okrem najznámejších hitov potešia i premakanou scénou a energickou show. Rockeri sa na vystúpenie v Bratislave tešia. Na Slovensko posielajú pozdravy.
  12.11.2019
  Autor: Janka Marczellová
  0
 • 15.novembra bude v Mestskom múzeu a galérii vo Veľkom Šariši vystavovať svoje diela Veľkošarišanka Veronika Očipová (30). Svoj talent pre maľovanie objavila len tohto roku a o pár dní bude mať svoju samostatnú výstavu. Fitnesska a umelkyňa bude vystavovať svoje abstraktné diela i maľby Veľkého Šariša.
  11.11.2019
  Autor: Veronika Lazoríková
  0
 • Mesto Prešov a Galéria v Caraffovej väznici vás pozývajú na unikátnu výstavu. Už 12. novembra máte jedinečnú možnosť zažiť v priestoroch galérie emócie, tradície aj trochu iný pohľad na kultúru našich predkov.
  7.11.2019
  0
 • Nová výstava Krajského múzea v Prešove mapuje novembrové udalosti roku 1989 z pohľadu Prešovčanov. Autentické fotografie zachytávajú emócie ľudí, udalosti a atmosféru pádu komunistického režimu. Výstava je venovaná 30. výročiu Nežnej revolúcie.
  6.11.2019
  Autor: Rastislav Žitný
  0
 • Do Prešovského kraja zavítalo v letných mesiacoch (júl, august) roka 2019 opäť viac turistov v porovnaní s tým istým obdobím v predchádzajúcom roku. Počet návštevníkov ubytovacích zariadení medziročné vzrástol o 21%.
  6.11.2019
  Autor: KOCR SVS
  0
 • Daniel Mesarc
  Divadlo Jonáša Záborského – útvar osvetovej činnosti v Prešove, Prešovský samosprávny kraj, Mesto Sabinov a Mestské kultúrne stredisko v Sabinove uskutočnili regionálnu súťažnú prehliadku folklórnych skupín z okresov Prešov a Sabinov pod názvom KRÁSA ŽIVOTU 2019.
  6.11.2019
  Autor: Michal Kišeľák
  0
 • Mesto Prešov v spolupráci s PKO Čierny orol a Filma production pripravujú špeciálny spomienkový večer pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie.
  5.11.2019
  0
 • Kinsfolk
  Kinsfolk verní pesničkárskej tradícii prichádzajú so štvrtým singlom Tough Girl inšpirovaným kodanskou elektropopovou scénou.
  5.11.2019
  Autor: Edo Kopček
  0
 • Králi videa
  Čosi nepredstaviteľné pre novodobú generáciu filmových nadšencov, no kus histórie a nostalgie pre tých, ktorí majú striktné reštrikcie krajín východného bloku stále v živej pamäti. Aj tak sa dá v krátkosti zhrnúť hlavná myšlienka pripravovanej novinky Králi videa.
  1.11.2019
  Autor: Janka Marczellová
  0
 • Mňága a Žďorp třecí plochy cover
  Valmezskí klasici melancholického pop rocku Mňága a Žďorp nedávno vydali nový album Třecí Plochy, z ktorého aktuálne predstavujú videoklip k pesničke Kanárci v klecích.
  1.11.2019
  Autor: Edo Kopček
  0
 • Ivana Koreňová
  Skvelí, talentovaní nádejní moderátori, zatiaľ študenti Prešovského samosprávneho kraja sa stretli na Krajskom kole súťaže moderátorov, ktorú organizovalo DJZ - útvar osvetovej činnosti v Prešove 25. októbra 2019 v priestoroch Malej scény DJZ.
  1.11.2019
  Autor: Dagmar Rusnáková
  0
 • Park kultúry a oddychu Prešov oslavuje v tomto roku krásne a výnimočné jubileum. Už 60 rokov je strediskom kultúrneho života v meste a jeho nádherná sála patrí medzi historické skvosty Prešova.
  31.10.2019
  0
 • Krajské múzeum v Prešove predstaví svojim návštevníkom novú výstavu pod názvom Tajomstvá uchované v kronikách. Nadšenci histórie tu môžu objaviť vzácne exempláre, ktoré patria medzi dôležité písomné pramene našej histórie. Výstava je súčasťou osláv 720. výročia udelenia mestských výsad a jej slávnostné otvorenie je zároveň spojené s prezentáciou novej publikácie.
  29.10.2019
  Autor: Rastislav Žitný
  0
 • Jazzové Dni Prešov
  S jeseňou prichádza aj další ročník Jazzových dní Prešov
  28.10.2019
  Autor: AtoZ
  0
 • Kidslandia
  Kidslandia dnes na Baštovej ulici privolala všetky deti na neuveriteľný zážitok! Deti mohli vidieť mená ako Ujo Ľubo alebo Usmievanka!
  27.10.2019
  Autor: AtoZ
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.