Piatok, 03. júl 2020
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

Mesto Prešov

 • Koncom minulého týždňa bol primátor Prešova Pavel Hagyari služobne odcestovaný v centre európskeho diania v Bruseli, kde absolvoval návštevu poslancov regionálnych zastupiteľstiev a krajských miest.
  19.6.2007
  0
 • Policajní kynológovia
  Dnešné dopoludnie pred Divadlom Jonáša Záborského patrilo Dňu polície. Akcia bola pripravená najmä pre deti a jeho súčasťou boli aj ďalšie dve akcie.
  15.6.2007
  0
 • Prešovský mestský úrad začína dňom 18. júna s odstraňovaním panelov pod OD TESCO. To si vyžiada zmenu parkovania v tejto lokalite.
  15.6.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • V priebehu konferencie Výmena skúseností pri využívaní štrukturálnych fondov, ktorá sa dnes konala v priestoroch Parku kultúry a oddychu v Prešove vyhodnotilo Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja (MVaRR) SR aj celoslovenskú študentskú súťaž „Zlepšenie a skvalitnenie mimoškolskej záujmovej činnosti, priestorov na jej vykonávanie, technického vybavenia a využitia vo vzdelávacom procese“.
  14.6.2007
  0
 • Ladislav Pavlovič pri preberaní Cena mesta za rok 2006 z rúk primátora Pavla Hagyariho
  Pri príležitosti osláv 760. výročia prvej písomnej zmienky o meste Prešov sa včera v historickej sále Divadla Jonáša Záborského konalo slávnostné zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Prešove.
  9.6.2007
  0
 • Mária Michalková s otcom Jozefom pri práci na tradičných drevených krosnách
  Včera sa v centre mesta začal Prešovský trojičný jarmok, ktorý je súčasťou tohtotýždňových Dní mesta Prešov. Námestie pred mestskou radnicou sa zaplnilo 60-timi stánkami, v ktorých možno nájsť množstvo tradičných remeselných výrobkov.
  8.6.2007
  0
 • Program Dní mesta Prešov (4. – 10. júna) pokračuje od dnes až do soboty Trojičným jarmokom. Ten sa slávnostným otvorením začne za účasti prezidenta SR Ivana Gašparoviča dnes o 14. hodine.
  7.6.2007
  0
 • Mesto Prešov figuruje v 98 súdnych prípadoch. Z tohto počtu je 13 súdnych sporov v štádiu odvolacieho konania, mesto sa odvolalo v piatich prípadoch. Ďalších 29 sporov tvoria pohľadávky postúpené s právoplatným súdnym rozhodnutím na výkon rozhodnutia.
  6.6.2007
  0
 • Aj takto vyzerali niektoré "šachové" súboje. V tomto prípade prešovský "kôň" vyhadzuje "strelca" B. Štiavnice II.
  Z veže kostola sv. Mikuláša dnes tesne po pol štvrtej zaznela znelka, ktorá aj v dávnej minulosti predznamenávala dôležité akcie a udalosti v meste Prešov a tá prakticky spustila pestrú paletu podujatí, ktoré sú pripravené pri príležitosti Dní mesta Prešov (4. – 10. jún) venovaných oslavám 760. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove.
  4.6.2007
  0
 • Dni mesta Prešov (4. – 10. jún) budú po svojom dnešnom otvorení pokračovať bohatým programom aj v utorok. Už od 10. hodiny sa na pešej zóne rozbehne akcia Deň záchrany života, poobede sa zase odohrá „Súboj roka“ mimovládnych organizácií o grant Komunitnej nadácie Prešov.
  4.6.2007
  0
 • Ilustračné foto (zdroj: pravda.sk)
  Dnes o 15.30 hod. sa pred prešovskou radnicou „živým šachom“ začnú Dni mesta Prešov, ktoré potrvajú až do nedele 10. júna. Slávnostný týždeň symbolickým prvým ťahom otvorí primátor mesta Pavel Hagyari.
  4.6.2007
  0
 • Prešovský mestský opozičný poslanec za SDKÚ-DS Juraj Hurný ešte v stredu na Mestskom zastupiteľstve v časti rôzne a dnes opätovne na tlačovej besede otvoril problém verejných súťaží na výber nájomcov v mestských priestoroch.
  1.6.2007
  0
 • Prešovské deti dostali k Medzinárodnému dňu detí (MDD) od mesta detské ihrisko. Radnica ho postavila na mestskom pozemku na začiatku Záhrady umenia na Svätoplukovej ulici. Detský park vznikol v rámci projektu Každý iný - všetci rovní v náklade 1 milión korún.
  1.6.2007
  0
 • Včerajšie 5. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Prešove opäť úspešne nadviazalo na dve maratónske diskusné stretnutia prešovských poslancov, ktorí tentokrát rokovali takmer 11 hodín.
  31.5.2007
  0
 • Prešovčania budú mať k dispozícii krytý bazén na Sídlisku Sekčov aj počas leta. Za takýto návrh dnes hlasovali mestskí poslanci, ktorí mali prerokovať správu o prevádzkovaní školského bazéna na Spojenej škole Ľ. Podjavorinskej pre potreby občanov po ukončení zmluvy.
  30.5.2007
  0
 • Opäť bohatý program, ktorý obsahuje až 23 bodov, čaká na 31-členné Mestské zastupiteľstvo (MsZ) počas jeho zajtrajšieho 5. riadneho zasadnutia, ktoré sa v zasadačke Mestského úradu začne zajtra o 10 hodine.
  29.5.2007
  0
 • Prešovské deti dostanú k Medzinárodnému dňu detí od mesta detské ihrisko. Radnica ho nechala postaviť na konci Svätoplukovej ulice v časti Záhrady umenia. Detský park vznikol v rámci projektu Každý iný - všetci rovní v náklade 1 milión korún.
  29.5.2007
  0
 • Dni mesta Prešova, ktoré sa budú konať od 4. do 10. júna, budú oproti vlaňajšiemu I. ročníku bohatšie na množstvo akcií a z jedného stanovišťa sa rozšíria do troch centrálnych zón. Uviedla to na dnešnej tlačovej besede vedúca odboru kultúry prešovského mestského úradu Mária Putnocká.
  24.5.2007
  0
 • Brány kúpaliska sa otvoria už o niekoľko dní.
  Sezóna na letnom kúpalisku na Sídlisku III v Prešove začne v piatok 15. júna. Služby bude poskytovať nový prevádzkovateľ – prešovská firma KM – Sytém, s ktorou mesto Prešov podpísalo v utorok zmluvu na päť rokov.
  23.5.2007
  0
 • Dnes sa dohodol v priestoroch prešovskej radnice príchod ďalšieho investora. Prešovský primátor Pavel Hagyari dnes prijal zástupcov firmy Manitovoc group. Jej výkonný riaditeľa Philippe Cohet a projektový riaditeľ Éric Pommier prezentovali záujem o rozšírenie podnikateľských aktivít do prešovského regiónu.
  22.5.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.