Piatok, 03. júl 2020
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

Mesto Prešov

 • Na svojom poslednom riadnom zasadnutí v tomto volebnom období sa dnes od 11. hodiny zíde Mestské zastupiteľstvo v Prešove. Poslanci majú pred sebou bohatý – 21-bodový program.
  20.11.2006
  0
 • Reklamné plochy na volebnú prezentáciu už stoja na Hlavnej ulici
  Pred prešovskou radnicou na Hlavnej ulici v utorok inštalovali 12 informačných stojanov, ktoré budú slúžiť na propagáciu kandidátov do mestskej samosprávy.
  15.11.2006
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Súčasný primátor Milan Benč sa o túto funkciu uchádza opäť
  Jedným z tých, ktorí sa uchádzajú o primátorský post v nadchádzajúcich komunálnych voľbách je aj úradujúci primátor Milan Benč. Na stretnutí s novinármi hovoril o svojej kandidatúre, ale zároveň hodnotil štyri roky vo funkcii.
  14.11.2006
  0
 • Azylový dom sa o pár dní stane minulosťou
  Do konca novembra by sa definitívne minulosťou mal stať Azylový dom na ulici Pod Táborom, ktorý bol dlhé roky príčinou mnohých sporov a zvád. Za jeho zbúranie sa dlhodobo zasadzovali aj obyvatelia danej lokality, ktorí kvôli tomu spísali petíciu.
  14.11.2006
  0
 • Predaj pozemkov pri Hoteli Dukla sa niektorým poslancom nepáči
  Na svojom poslednom riadnom zasadnutí pred koncom volebného obdobia sa poslanci Mestského zastupiteľstva v Prešove zídu v pondelok 20. novembra. Okrem iného sa v rámci pripraveného programu budú venovať aj majetkovým prevodom.
  10.11.2006
  0
 • Budúcoročný rozpočet mestskej samosprávy by sa mal pohybovať na úrovni 1,233 mld. Sk v príjmovej a 1,273 mld. Sk vo výdavkovej časti, pričom 40 miliónový schodok by mal vykryť úver. O jeho definitívnej podobe rozhodnú poslanci Mestského zastupiteľstva na svojom poslednom riadnom zasadnutí 20. novembra.
  8.11.2006
  0
 • Rekonštrukcia budovy Krajského súdu v Prešove, ktorá bola pozastavená v roku 2001, bude pokračovať. Svojim uznesením tak rozhodla vláda na svojom októbrovom zasadnutí, keď na tento účel vyčlenila finančné prostriedky vo výške 298 miliónov korún.
  7.11.2006
  0
 • Na Hlavnej ulici 72 bude umiestnená pamätná tabuľa obetiam komunizmu
  V predvečer osláv nežnej revolúcie, teda vo štvrtok 16. novembra, bude na Hlavnej ulici 72 slávnostne odhalená pamätná tabuľa pripomínajúca revolučné udalosti spred 17 rokov, ktorá je prvou časťou výstavby pamätníka obetiam komunizmu.
  7.11.2006
  0
 • Fedor Vico (vľavo) a P. Krajňák ml. priznali chyby, ale postup súdu sa im nepozdával
  Dvojica Fedor Vico a Peter Krajňák ml., ktorým Okresný súd svojim piatkovým rozhodnutím definitívne zahatal možnosť kandidovať na posty poslancov do mestského zastupiteľstva (v prípade Fedora Vica aj na post primátora mesta Prešov), je so svojim definitívnym ortieľom, aj keď s výhradami, uzrozumená.
  6.11.2006
  0
 • Okresný súd v Prešove svojím uznesením zo dňa 2. novembra zamietol návrh Teodora (Fedora) Vica o zaregistrovaní jeho kandidačných listín na primátora Prešova a na post poslanca mestského zastupiteľstva.
  3.11.2006
  0
 • Záujmové združenie žien (ZZŽ) Mymamy v Prešove sa venuje osobnostnému rastu žien na materskej dovolenke a nezamestnaným ženám po jej skončení. Ide o znevýhodnenú skupinu žien, ktoré sa po niekoľkých rokoch strávených doma s deťmi vracajú na trh práce.
  2.11.2006
  0
 • V súvislosti s komunálnymi voľbami je mesto povinné vyhradiť na verejných priestranstvách miesta, na ktorých môžu kandidáti počas oficiálnej volebnej kampane umiestňovať svoje volebné materiály.
  2.11.2006
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Kandidát na primátora mesta Prešov Juraj Kopčák
  S cieľom zastaviť úpadok tretieho najväčšieho mesta Slovenska sa rozhodol na post primátora Prešova kandidovať Juraj Kopčák. Ako uviedol na stretnutí s novinármi, v rámci svojej kampane nechce bojovať proti niekomu, ale za mesto Prešov.
  1.11.2006
  0
 • Počas Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých bude na prešovských cintorínoch upravený prevádzkový čas od 8:00 do 20:00 hod. a v tomto čase tu budú aj sprísnené policajné hliadky.
  1.11.2006
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Mesto Prešov dnes v historických priestoroch PKO vyhlásilo najlepšie podnikateľské subjekty v rámci ceny OPÁLOVÉ ZRNKO 2006. Ocenilo ich prínos pre rozvoj a propagáciu šarišskej metropoly.
  31.10.2006
  0
 • Vedúca odboru sociálneho, bytového a zdravotníctva MsÚ Prešov Anna Hrustičová
  Zatiaľ vyše 300 zo 640 evidovaných žiadateľov o mestský nájomný byt doteraz nezdokladovalo svoje príjmy za minulý rok. Takýto doklad je pritom základnou podmienkou pre zaradenie žiadateľov do osudia pri žrebovaní týchto bytov.
  30.10.2006
  0
 • Kandidát na primátora mesta Prešov Ján Tomko
  Štíhlejšiu samosprávu, riešenie dopravy v centre, krytý bazén, letnú plaváreň a modernú podobu trhovisku núka vo svojom volebnom programe kandidát na primátora Prešova Ján Tomko.
  26.10.2006
  0
 • Na prešovskom okresnom súde majú štyri návrhy na vydanie rozhodnutia o zaregistrovaní kandidáta pre komunálne voľby.
  26.10.2006
  0
 • Na Krajskom súde v Prešove dnes o 11.30 h začne pojednávanie vo veci žaloby proti platnosti stavebného povolenia na rozšírenie výroby v spoločnosti Kronospan SK, s.r.o. Ide o 3,5 miliardovú investíciu do výroby drevovláknitých dosiek v jednej z najprosperujúcejších firiem v Prešove.
  26.10.2006
  0
 • Ľubica Tomášová a Vladimír Ligus
  Vyše 1900 obyvateľov Prešova sa zapojilo do prieskumu organizovaného Mestským úradom (MsÚ) v Prešove v rámci projektu zameraného na trvaloudržateľný rozvoj v našom meste.
  25.10.2006
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.