Pondelok, 27. január 2020
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Mesto Prešov

 • Obyvatelia prešovských sídlisk budú môcť minimálne tri roky využívať internetové pripojenie zadarmo. Bezplatne sa od začiatku decembra bude dať na internet pripojiť aj v centre mesta.
  6.11.2007
  0
 • Primátor P. Hagyari a predseda PSK P. Chudík na vizite v Župnom dome
  Stretnutie v priestoroch Župného domu na Slovenskej ulici absolvovali v stredu primátor Pavel Hagyari a predseda PSK Peter Chudík. Priamo v teréne sa zaoberali možnosťou umiestnenia Knižnice Pavla Országha Hviezdoslava do tejto budovy, o ktorej už obaja hovorili na minulotýždňovom stretnutí.
  2.11.2007
  0
 • Výstavba problematickej Nábrežnej komunikácie dostala nový impulz. V utorok večer totiž došlo k podpisu dohody medzi mestom Prešov a rodinou Drutarovských.
  1.11.2007
  0
 • Dopravný podnik mesta Prešov počas týchto dní posilňuje dopravu v oblasti mestského cintorína.
  31.10.2007
  0
 • Slávnostným prestrihnutím pásky dnes na prešovskej železničnej stanici odovzdali do užívania zrekonštruované železničné nástupištia a definitívne tak ukončili realizáciu projektu Železničná stanica Prešov – peronizácia.
  26.10.2007
  0
 • Polícia chce zabrániť vyčíňaniu vandalov a postará sa o bezpečnosť návštevníkov cintorína.
  Hlavný cintorín v Prešove bude počas najbližších dní, kedy občania prichádzajú na hroby svojich blízkych, otvorený dlhšie od 8:00 do 21:00. Tento predĺžený režim začne platiť už od soboty 27. októbra. Bežne sa brány cintorína otvárajú o 9:00 a zatvárajú o 17:00. Na všetkých troch prešovských cintorínoch bude k dispozícii informačná služba.
  25.10.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Bude symbol oslobodenia minulosťou?
  S iniciatívou premiestniť Pamätník osloboditeľov z centra Prešova a nahradiť ho iným symbolom - sochou koňa, prichádzajú členovia Kresťanskodemokratickej mládeže Slovenska (KDMS) v Prešove. Ich ďalším návrhom je postaviť nad najväčším prešovským sídliskom Sekčov, na kopci vedľa zvonice, Park Angelinum s fontánou a sochou anjela s ochrannými krídlami.
  19.10.2007
  0
 • Ilustračné foto
  Od dnešného dňa do konca novembra osloví tridsať anketárov z radov vysokoškolákov občanov Prešova a formou dotazníka s vyše 40 otázkami budú zisťovať ich názory na rôzne oblasti týkajúce sa mesta
  18.10.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Centrum Prešova včera ovládla jarmočná nálada. Asi 60 stánkov so širokou ponukou výrobkov z dielne zručných remeselníkov prilákalo do mesta množstvo ľudí. Jesenný jarmok nemá v Prešove dlhú tradíciu, ide o jeho tretí ročník.
  12.10.2007
  0
 • V krátkej dobe by mali byť verejnosti prezentované nové webstránky prešovských mestských firiem. Tie by mali mať jednotnú vizualizáciu, novinkou by mali byť aj prvky interakcie s obyvateľmi.
  11.10.2007
  0
 • V centre Prešova sa vo štvrtok a piatok budú prezentovať keramikári, čipkári, tkáči, košikári, garbiari, kováči a drotári na III. Remeselných jarmočných dňoch.
  9.10.2007
  0
 • Od konca minulého týždňa prebieha v Prešove jesenné upratovanie. Až do 25. októbra budú postupne vo všetkých častiach mesta pristavené veľkoobjemové kontajnery (VOK), ktoré sú určené na uloženie odpadu.
  9.10.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Technické služby mesta Prešov, a.s. (TSmP, a.s.) v týchto dňoch spustili novú bezplatnú zelenú infolinku, ktorá bude občanom k dispozícii non-stop počas celého dňa.
  8.10.2007
  0
 • Tri druhy verejných ocenení má po novom mesto Prešov. Rozhodli o tom mestskí poslanci, ktorí schválili nový Štatút udeľovania ocenení mesta.
  5.10.2007
  0
 • Sumu 467-tisíc korún na podporu športu v meste rozdelili poslanci Mestského zastupiteľstva v Prešove. Tí už v tomto roku rozdelili z Mestského fondu podpory a rozvoja športu v 1. kole vyše 1,4 milióna korún, celkovo tak na podporu športu v roku 2007 prerozdelili takmer 1,9 milióna korún.
  3.10.2007
  0
 • Na prešovskom centrálnom cintoríne v noci z utorka na stredu zatiaľ neznámi vandali pováľali 20 hrobov. Páchatelia si za miesto svojho vyčíňania zvolili priestor tesne za bočnou bránou z Duklianskej ulice.
  3.10.2007
  0
 • Štyri a pol hodiny trvalo včerajšie „dodatočne“ rokovanie Mestského zastupiteľstva, ktoré bolo pokračovaním toho zo stredy minulého týždňa. To bolo večer o 22. hodine po 12-tich hodinách rokovania ukončené pre neuznášaniaschopnosť, napriek tomu, že poslanci na ňom nestihli prerokovať všetky pripravené materiály.
  3.10.2007
  0
 • Mestské zastupiteľstvo na svojom dnešnom mimoriadnom zasadnutí, ktoré je pokračovaním prerušeného zasadnutia z minulého týždňa, schválilo polročné odmeny pre primátora, zástupkyňu primátora i hlavného kontrolóra.
  2.10.2007
  0
 • Otvorením Kontaktného miesta pomoci deťom na Mestskej polícii (MsP) v Prešove včera odštartoval maratón podujatí v rámci týždňa aktivít Prešov deťom, deti Prešovu, ktorý organizuje prešovská radnica ako súčasť podporných aktivít medzinárodnej iniciatívy Mestá priateľské deťom.
  2.10.2007
  0
 • V stredu 3. októbra bude od 10.do 15. hodiny Mestská hala v Prešove dejiskom Burzy práce, ktorú organizuje mesto Prešov v spolupráci s Prešovskou regionálnou komorou SOPK, Regionálnym poradenským a informačným centrom a Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny v Prešove.
  1.10.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.