Pondelok, 28. september 2020
Meniny má Václav | zajtra Michal, Michaela

Mesto Prešov

 • Spravbytkomfort, a.s. Prešov na rokovaní s UPC dnes t.j. 23.10.2008 dohodol predĺženie dodávky signálu do rozvodov spoločných televíznych antén. V ďalších dňoch, po spresnení postupu zo strany UPC, bude prostredníctvom zástupcov vlastníkov bytov v jednotlivých domoch dohodnutý presnejší postup na zabezpečenie obnovy prevádzky spoločných televíznych antén na príjem signálu z pozemných vysielačov. Okrem toho budeme vlastníkov bytov informovať výveskami vo vchodoch.Vedenie Spravbytkomfort, a.s. Prešov
  23.10.2008
  0
 • Prešovskí mestskí poslanci schválili návrh na prípravu projektu Revitalizácia hnedého parku – plavecký bazén, s ktorým sa chce mesto uchádzať o nenávratný finančný príspevok z eurofondov. Mesto sa bude finančne podieľať na projekte piatimi percentami. Štúdia ráta okrem bazéna aj s fitnes, wellness, obchodmi, reštauráciou a parkoviskom.
  23.10.2008
  0
 • Na svojom v poradí 24. zasadnutí sa dnes zišli poslanci Mestského zastupiteľstva v Prešove. Na programe mali pripravených 20 bodov, dva z nich ešte pred zasadnutím stiahol primátor Pavel Hagyari z rokovania.
  22.10.2008
  0
 • Predseda PSK Peter Chudík a primátor mesta Prešov Pavel Hagyari sa dnes popoludní predbežne dohodli na zámene nehnuteľného majetku medzi vyšším územným celkom a krajským mestom. Zámena sa týka krytého 25 metrového bazéna na sídlisku Sekčov a Námestia mieru pred sídlom samosprávneho kraja.
  21.10.2008
  0
 • Spolupráca, kľúč k úspechu je názov projektu, ktorý bude v priebehu jedného roka realizovať prešovské Občianske združenie PO ART s prešovskou radnicou. Hlavným cieľom projektu je zvýšiť kvalitu ľudských zdrojov predkladateľa i partnera, výsledkom by malo byť skvalitnenie poskytovaných služieb.
  21.10.2008
  0
 • Primátor Prešova Pavel Hagyari dnes absolvoval pracovné rokovanie s členmi dopravného expertného tímu. Na stretnutí sa zaoberali riešením situácie na Šafárikovej a Hollého ulici, ďalšou témou bol hluk na Levočskej ulici. Pozornosť sa sústredila aj na potrebu zvyšovanie disciplíny vodičov.
  17.10.2008
  0
 • Počas dnešného a zajtrajšieho dňa sa v Prešove uskutoční v poradí 4. ročník Remeselných a jarmočných dní. Organizátormi podujatia sú Šarišské osvetové stredisko v Prešove, Mesto Prešov, Park kultúry a oddychu Prešov a Prešovský samosprávny kraj.
  9.10.2008
  0
 • Zástupca veliteľa P. Macko a primátor P. Hagyari
  Primátor Prešova Pavel Hagyari prevzal včera na prešovskej radnici pamätnú medailu, ktorú mu pri príležitosti 15. výročia vzniku Ozbrojených síl Slovenskej republiky odovzdal zástupca veliteľa Pozemných síl SR Pavol Macko.
  7.10.2008
  0
 • Mesto Prešov včera začalo s pravidelným jesenným upratovaním. To potrvá do 23. októbra. Technické služby mesta Prešov začali počas včerajška s rozmiestňovaním veľkoobjemových kontajnerov podľa platného harmonogramu.
  2.10.2008
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Prešovskí mestskí poslanci dnes schválili koncepciu rozvoja detských ihrísk na desať rokov so zabezpečením projektovej prípravy na najbližšie tri roky. Z dlhodobého hľadiska chce mesto z terajšieho počtu 260 ihrísk zrušiť 100, zvyšné rekonštruovať a postaviť 20 nových.
  25.9.2008
  0
 • Mesto Prešov rozdelí z Fondu športu v tomto roku vyše 1,8 mil. Sk (59 865,233 €), z toho v druhom polroku dá na rozvoj športu sumu 983 500 Sk (32 646,219 €). Poslanci mestského zastupiteľstva rozhodovali o projektoch na druhé obdobie roka, kde z 27 žiadostí podporili 24 projektov.
  25.9.2008
  0
 • Západná časť Floriánovej ulice dostala ráz pešej zóny
  K novootvorenej pešej zóne na západnej časti Floriánovej ulice, ktorá bola odovzdaná pri príležitosti Európskeho týždňa mobility, by mali pribudnúť v krátkej budúcnosti ďalšie zóny určené pre chodcov. Už v priebehu niekoľkých týždňov majú k doterajším peším zónam pribudnúť tie na Svätoplukovej a Metodovej ulici. Neskôr tiež časť Jarkovej ulice. Informoval o tom primátor Prešova Pavel Hagyari.
  18.9.2008
  0
 • Rozhodnutím hodnotiacej komisie sa víťazom boja o titul Európske hlavné mesto kultúry 2013 stali minulý týždeň Košice. Tie v súboji štyroch finalistov zdolali nielen Nitru a Martin, ale tiež Prešov. Hoci iba najtesnejším rozdielom.
  17.9.2008
  0
 • Otvorením pešej zóny na západnej časti Floriánovej ulice a podpisom primátora Prešova Pavla Hagyariho pod Chartu Európskeho týždňa mobility dnes odštartovali aktivity, ktoré pripravil Mestský úrad v Prešove v rámci tohto podujatia. To prebieha od 16. – 22. septembra a jeho cieľom je najmä vyzdvihnutie významu alternatívnej dopravy, jej vplyvu na zlepšovanie životného prostredia a ochranu prírody v mestských zónach.
  16.9.2008
  0
 • Pre rekonštrukciu kanalizácie na ulici Kysucká v Prešove bude približne dva mesiace úplne uzavretá časť tejto komunikácie.
  12.9.2008
  0
 • Medzinárodná komisia dnes na svojom zasadnutí rozhodla, že titul Európske hlavné mesto kultúry 2013 získali Košice. Tento titul získa v roku 2013 aj jedno francúzske mesto. Prešov teda v kandidatúre neuspel.
  9.9.2008
  0
 • logo EHMK 2013
  Primátor mesta Pavel Hagyari a prípravný tím prešovskej kandidatúry na Európske hlavné mesto kultúry 2013 (EHMK 2013) srdečne ďakujú všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli a podporili úsilie Prešova získať tento prestížny medzinárodný titul.
  8.9.2008
  0
 • Európsky týždeň mobility má zdôrazniť význam alternatívnej dopravy. Napríklad využívanie mestskej hromadnej dopravy. Tí, ktorí MHD využijú počas „týždňa mobility“ sa budú môcť zapojiť do zlosovania o zaujímavé ceny.
  5.9.2008
  0
 • Na slávnostnom zasadnutí Zastupiteľstva mesta Prešov odovzdal dnes primátor Prešova Pavel Hagyari laureátom Ceny mesta Prešov za rok 2007 toto prestížne ocenenie, ktorému dal podobu výtvarného diela sochár Dušan Pončák. Získali ho štyria jednotlivci a dva kolektívy - policajt Ľuboš Gajdoš, hudobník Bernard Herstek, riaditeľka Šarišskej galérie v Prešove Marta Hrebíčková a propagátor jazdeckého športu Štefan Brendza in memoriam.
  4.9.2008
  0
 • V sobotu 6. septembra bude uzavretá ulica Tkáčska (v úseku od Jarkovej po Baštovú), Jarková (v úseku od Weberovej po Floriánov), Floriánova (v úseku od Jarkovej po Baštovú) a to v čase od 7.00 – 24.00 hod. Cestná premávka bude vedená po priľahlých komunikáciách ul. Jarková, Baštová, Požiarnická a Suchomlynská. Tieto zmeny súvisia s podujatím GASTROFEST.
  2.9.2008
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.