Piatok, 13. december 2019
Meniny má Lucia | zajtra Branislava, Bronislava

Mesto Prešov

 • Mesto Prešov sa pripravuje na kandidatúru na titul Európske hlavné mesto kultúry 2013. Do projektu chce pribrať aj Prešovský samosprávny kraj a ďalších dvanásť okresných miest kraja.
  20.6.2007
  0
 • Koncom minulého týždňa bol primátor Prešova Pavel Hagyari služobne odcestovaný v centre európskeho diania v Bruseli, kde absolvoval návštevu poslancov regionálnych zastupiteľstiev a krajských miest.
  19.6.2007
  0
 • Policajní kynológovia
  Dnešné dopoludnie pred Divadlom Jonáša Záborského patrilo Dňu polície. Akcia bola pripravená najmä pre deti a jeho súčasťou boli aj ďalšie dve akcie.
  15.6.2007
  0
 • Prešovský mestský úrad začína dňom 18. júna s odstraňovaním panelov pod OD TESCO. To si vyžiada zmenu parkovania v tejto lokalite.
  15.6.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • V priebehu konferencie Výmena skúseností pri využívaní štrukturálnych fondov, ktorá sa dnes konala v priestoroch Parku kultúry a oddychu v Prešove vyhodnotilo Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja (MVaRR) SR aj celoslovenskú študentskú súťaž „Zlepšenie a skvalitnenie mimoškolskej záujmovej činnosti, priestorov na jej vykonávanie, technického vybavenia a využitia vo vzdelávacom procese“.
  14.6.2007
  0
 • Ladislav Pavlovič pri preberaní Cena mesta za rok 2006 z rúk primátora Pavla Hagyariho
  Pri príležitosti osláv 760. výročia prvej písomnej zmienky o meste Prešov sa včera v historickej sále Divadla Jonáša Záborského konalo slávnostné zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Prešove.
  9.6.2007
  0
 • Mária Michalková s otcom Jozefom pri práci na tradičných drevených krosnách
  Včera sa v centre mesta začal Prešovský trojičný jarmok, ktorý je súčasťou tohtotýždňových Dní mesta Prešov. Námestie pred mestskou radnicou sa zaplnilo 60-timi stánkami, v ktorých možno nájsť množstvo tradičných remeselných výrobkov.
  8.6.2007
  0
 • Program Dní mesta Prešov (4. – 10. júna) pokračuje od dnes až do soboty Trojičným jarmokom. Ten sa slávnostným otvorením začne za účasti prezidenta SR Ivana Gašparoviča dnes o 14. hodine.
  7.6.2007
  0
 • Mesto Prešov figuruje v 98 súdnych prípadoch. Z tohto počtu je 13 súdnych sporov v štádiu odvolacieho konania, mesto sa odvolalo v piatich prípadoch. Ďalších 29 sporov tvoria pohľadávky postúpené s právoplatným súdnym rozhodnutím na výkon rozhodnutia.
  6.6.2007
  0
 • Aj takto vyzerali niektoré "šachové" súboje. V tomto prípade prešovský "kôň" vyhadzuje "strelca" B. Štiavnice II.
  Z veže kostola sv. Mikuláša dnes tesne po pol štvrtej zaznela znelka, ktorá aj v dávnej minulosti predznamenávala dôležité akcie a udalosti v meste Prešov a tá prakticky spustila pestrú paletu podujatí, ktoré sú pripravené pri príležitosti Dní mesta Prešov (4. – 10. jún) venovaných oslavám 760. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove.
  4.6.2007
  0
 • Dni mesta Prešov (4. – 10. jún) budú po svojom dnešnom otvorení pokračovať bohatým programom aj v utorok. Už od 10. hodiny sa na pešej zóne rozbehne akcia Deň záchrany života, poobede sa zase odohrá „Súboj roka“ mimovládnych organizácií o grant Komunitnej nadácie Prešov.
  4.6.2007
  0
 • Ilustračné foto (zdroj: pravda.sk)
  Dnes o 15.30 hod. sa pred prešovskou radnicou „živým šachom“ začnú Dni mesta Prešov, ktoré potrvajú až do nedele 10. júna. Slávnostný týždeň symbolickým prvým ťahom otvorí primátor mesta Pavel Hagyari.
  4.6.2007
  0
 • Prešovský mestský opozičný poslanec za SDKÚ-DS Juraj Hurný ešte v stredu na Mestskom zastupiteľstve v časti rôzne a dnes opätovne na tlačovej besede otvoril problém verejných súťaží na výber nájomcov v mestských priestoroch.
  1.6.2007
  0
 • Prešovské deti dostali k Medzinárodnému dňu detí (MDD) od mesta detské ihrisko. Radnica ho postavila na mestskom pozemku na začiatku Záhrady umenia na Svätoplukovej ulici. Detský park vznikol v rámci projektu Každý iný - všetci rovní v náklade 1 milión korún.
  1.6.2007
  0
 • Včerajšie 5. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Prešove opäť úspešne nadviazalo na dve maratónske diskusné stretnutia prešovských poslancov, ktorí tentokrát rokovali takmer 11 hodín.
  31.5.2007
  0
 • Prešovčania budú mať k dispozícii krytý bazén na Sídlisku Sekčov aj počas leta. Za takýto návrh dnes hlasovali mestskí poslanci, ktorí mali prerokovať správu o prevádzkovaní školského bazéna na Spojenej škole Ľ. Podjavorinskej pre potreby občanov po ukončení zmluvy.
  30.5.2007
  0
 • Opäť bohatý program, ktorý obsahuje až 23 bodov, čaká na 31-členné Mestské zastupiteľstvo (MsZ) počas jeho zajtrajšieho 5. riadneho zasadnutia, ktoré sa v zasadačke Mestského úradu začne zajtra o 10 hodine.
  29.5.2007
  0
 • Prešovské deti dostanú k Medzinárodnému dňu detí od mesta detské ihrisko. Radnica ho nechala postaviť na konci Svätoplukovej ulice v časti Záhrady umenia. Detský park vznikol v rámci projektu Každý iný - všetci rovní v náklade 1 milión korún.
  29.5.2007
  0
 • Dni mesta Prešova, ktoré sa budú konať od 4. do 10. júna, budú oproti vlaňajšiemu I. ročníku bohatšie na množstvo akcií a z jedného stanovišťa sa rozšíria do troch centrálnych zón. Uviedla to na dnešnej tlačovej besede vedúca odboru kultúry prešovského mestského úradu Mária Putnocká.
  24.5.2007
  0
 • Brány kúpaliska sa otvoria už o niekoľko dní.
  Sezóna na letnom kúpalisku na Sídlisku III v Prešove začne v piatok 15. júna. Služby bude poskytovať nový prevádzkovateľ – prešovská firma KM – Sytém, s ktorou mesto Prešov podpísalo v utorok zmluvu na päť rokov.
  23.5.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.