Pondelok, 27. január 2020
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Mesto Prešov

 • Aj takto vyzerali niektoré "šachové" súboje. V tomto prípade prešovský "kôň" vyhadzuje "strelca" B. Štiavnice II.
  Z veže kostola sv. Mikuláša dnes tesne po pol štvrtej zaznela znelka, ktorá aj v dávnej minulosti predznamenávala dôležité akcie a udalosti v meste Prešov a tá prakticky spustila pestrú paletu podujatí, ktoré sú pripravené pri príležitosti Dní mesta Prešov (4. – 10. jún) venovaných oslavám 760. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove.
  4.6.2007
  0
 • Dni mesta Prešov (4. – 10. jún) budú po svojom dnešnom otvorení pokračovať bohatým programom aj v utorok. Už od 10. hodiny sa na pešej zóne rozbehne akcia Deň záchrany života, poobede sa zase odohrá „Súboj roka“ mimovládnych organizácií o grant Komunitnej nadácie Prešov.
  4.6.2007
  0
 • Ilustračné foto (zdroj: pravda.sk)
  Dnes o 15.30 hod. sa pred prešovskou radnicou „živým šachom“ začnú Dni mesta Prešov, ktoré potrvajú až do nedele 10. júna. Slávnostný týždeň symbolickým prvým ťahom otvorí primátor mesta Pavel Hagyari.
  4.6.2007
  0
 • Prešovský mestský opozičný poslanec za SDKÚ-DS Juraj Hurný ešte v stredu na Mestskom zastupiteľstve v časti rôzne a dnes opätovne na tlačovej besede otvoril problém verejných súťaží na výber nájomcov v mestských priestoroch.
  1.6.2007
  0
 • Prešovské deti dostali k Medzinárodnému dňu detí (MDD) od mesta detské ihrisko. Radnica ho postavila na mestskom pozemku na začiatku Záhrady umenia na Svätoplukovej ulici. Detský park vznikol v rámci projektu Každý iný - všetci rovní v náklade 1 milión korún.
  1.6.2007
  0
 • Včerajšie 5. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Prešove opäť úspešne nadviazalo na dve maratónske diskusné stretnutia prešovských poslancov, ktorí tentokrát rokovali takmer 11 hodín.
  31.5.2007
  0
 • Prešovčania budú mať k dispozícii krytý bazén na Sídlisku Sekčov aj počas leta. Za takýto návrh dnes hlasovali mestskí poslanci, ktorí mali prerokovať správu o prevádzkovaní školského bazéna na Spojenej škole Ľ. Podjavorinskej pre potreby občanov po ukončení zmluvy.
  30.5.2007
  0
 • Opäť bohatý program, ktorý obsahuje až 23 bodov, čaká na 31-členné Mestské zastupiteľstvo (MsZ) počas jeho zajtrajšieho 5. riadneho zasadnutia, ktoré sa v zasadačke Mestského úradu začne zajtra o 10 hodine.
  29.5.2007
  0
 • Prešovské deti dostanú k Medzinárodnému dňu detí od mesta detské ihrisko. Radnica ho nechala postaviť na konci Svätoplukovej ulice v časti Záhrady umenia. Detský park vznikol v rámci projektu Každý iný - všetci rovní v náklade 1 milión korún.
  29.5.2007
  0
 • Dni mesta Prešova, ktoré sa budú konať od 4. do 10. júna, budú oproti vlaňajšiemu I. ročníku bohatšie na množstvo akcií a z jedného stanovišťa sa rozšíria do troch centrálnych zón. Uviedla to na dnešnej tlačovej besede vedúca odboru kultúry prešovského mestského úradu Mária Putnocká.
  24.5.2007
  0
 • Brány kúpaliska sa otvoria už o niekoľko dní.
  Sezóna na letnom kúpalisku na Sídlisku III v Prešove začne v piatok 15. júna. Služby bude poskytovať nový prevádzkovateľ – prešovská firma KM – Sytém, s ktorou mesto Prešov podpísalo v utorok zmluvu na päť rokov.
  23.5.2007
  0
 • Dnes sa dohodol v priestoroch prešovskej radnice príchod ďalšieho investora. Prešovský primátor Pavel Hagyari dnes prijal zástupcov firmy Manitovoc group. Jej výkonný riaditeľa Philippe Cohet a projektový riaditeľ Éric Pommier prezentovali záujem o rozšírenie podnikateľských aktivít do prešovského regiónu.
  22.5.2007
  0
 • Prvé tri mesiace prevádzkovania krytého bazénu na Spojenej strednej škole Ľ. Podjavorinskej ukazujú, že záujem o jeho využívanie rastie. Bazén slúži verejnosti od 1. februára, kedy nadobudla účinnosť zmluva o jeho prevádzkovaní medzi mestom Prešov a Prešovským samosprávnym krajom (PSK), v zriaďovateľskej pôsobnosti ktorého je uvedená škola.
  21.5.2007
  0
 • Využitie opálových a soľných baní, ale aj neďalekej Zlatej bane na rozvoj turistického ruchu, to boli témy, o ktorých rokoval koncom minulého týždňa prešovský primátor Pavel Hagyari na pôde ministerstva hospodárstva s ministrom Ľubomírom Jahnátkom.
  21.5.2007
  0
 • Táto chátrajúca stavba je denne miestom nebezpečných detských hier
  Chátrajúce nedokončené stavby sú nielen estetickým postrachom sídlisk, či obytných zón, ale často aj miestom nebezpečných hier ľahkovážnych deti. Tie na opustených budovách miestami doslova hazardujú so svojimi životmi.
  17.5.2007
  0
 • Zástupkyňa primátora mesta Prešov Katarína Ďurčanská hodnotí prvý mesiac na prešovskej radnici v jej novej funkcii pozitívne. Za toto obdobie podľa jej slov získala jasnú predstavu o tom, ako bude vyzerať jej konkrétna agenda.
  16.5.2007
  0
 • Mesto Prešov požiadalo Prešovský samosprávny kraj o zrušenie autobusovej zastávky na Šafárikovej ulici, kde stoja prímestské spoje. Dôvodom je nevysporiadaný pozemok, ktorý kúpil kontroverzný prešovský podnikateľ Peter Jarkovský
  15.5.2007
  0
 • Citróny za parkovanie na vyhradených miestach pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím (ŤZP) rozdávali dnes pred prešovskými veľkými obchodnými reťazcami prešovskí mestskí policajti a klienti Domova sociálnych služieb z Volgogradskej ulice v Prešove.
  11.5.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Na včerajšej tlačovej besede prezentovala opozícia v mestskom parlamente nesúhlas s novými poplatkami v zariadeniach sociálnych služieb. Hovorca mesta Michal Kaliňák nám zaslal stanovisko mestského úradu k vyjadreniam ktoré zazneli z úst predstaviteľov SDKÚ-DS.
  10.5.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Oslavy zaplnili celé centrum mesta
  Streľba, prelety vrtuľníka, zásahy kukláčov, ukážky sebaobrany - to je iba časť z programu, ktorý v rámci osláv Dňa víťazstva nad fašizmom a takisto 3. výročia vstupu Slovenska do NATO, dnes v centre mesta sledovali tisícky Prešovčanov.
  8.5.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.