Pondelok, 27. január 2020
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Mesto Prešov

 • Prešovská radnica pripravuje zvýšenie poplatkov v zariadeniach Domova dôchodcov (DD) v Prešove a Domova sociálnych služieb (DSS) na Cemjate v priemere u jedného klienta o 1000 až 1500 Sk na mesiac. Proti tomuto návrhu je SDKÚ-DS, ktoré dnes zverejnilo svoje dôvody.
  7.5.2007
  0
 • Primátor Pavel Hagyari sa stal viceprezidentom ÚMS
  Primátor Prešova Pavel Hagyari sa stal jedným z trojice viceprezidentov Únie miest Slovenska (ÚMS). O voľbe nového predsedníctva Únie rozhodovali delegáti jeho 17. snemu na piatkovom zasadnutí v Bratislave.
  6.5.2007
  0
 • Ilustračné foto
  V našom meste sa v utorok 8. mája uskutočnia oslavy Dňa víťazstva nad fašizmom a 3. výročia vstupu SR do NATO. Podujatie organizuje Ministerstvo obrany SR v spolupráci s mestom Prešov.
  4.5.2007
  0
 • Mesto Prešov za posledné roky dostalo dvakrát po sebe prestížne ocenenie Europa Nostra Awards, ktoré udeľuje najvýznamnejšia mimovládna organizácia Europa Nostra v oblasti starostlivosti o historické pamiatky v Európe.
  3.5.2007
  0
 • Popredný svetový podnik v oblasti tepelného spracovania, anglická spoločnosť BODYCOTE, prezentuje svoj zámer vytvoriť v našom regióne nový podnik.
  2.5.2007
  0
 • Záujem o prevádzkovanie letných terás je v Prešove veľký, na radnici zatiaľ evidujú 23 žiadostí, k nim by však mali pribudnúť ďalšie. K umiestneniu každej terasy sa vyjadruje Útvar hlavného architekta, ktorý vydáva záväzné stanovisko s podmienkami i technické riešenie.
  30.4.2007
  0
 • V tomto týždni sa na svojom treťom riadnom zasadnutí stretla Mestská rada (MsR) v Prešove. Poprvýkrát rokovala v kompletnom zložení, teda aj so zástupcami opozičného klubu KDH-SDKÚ-DS, ktorého zástupcovia boli zvolení na ostatnom zasadnutí Mestského zastupiteľstva (MsZ), no na druhej strane bez účasti primátora Pavla Hagyariho.
  26.4.2007
  0
 • Výrobca automobilových interiérov Lear Corporation z USA, ktorý sa zameriava na výrobu sedadiel, elektronických a elektrických rozvodových systémov, oznámil dnes na tlačovej besede svoju investíciu v Prešove vo výške 2 mld. korún
  17.4.2007
  0
 • Primátor Pavel Hagyari hodnotil sto dní v primátorskom kresle
  V nedeľu 8. apríla uplynulo presne 100 kalendárnych dní odvtedy, čo sa novozvolený primátor Pavel Hagyari ujal oficiálne svojej funkcie. V pondelok predstúpil pred novinárov, aby svojich úvodných sto dní v kresle primátora zhodnotil.
  17.4.2007
  0
 • Podnikateľ Peter Jarkovský, ktorý kúpil začiatkom januára štyri susediace pozemky Pod Skalkou v prešovskej mestskej časti Dúbrava s celkovou rozlohou 25 000 štvorcových metrov, požiadal odbor podnikateľských činností a životného prostredia Mestského úradu (MsÚ) v Prešove o výrub 62 kusov stromov.
  16.4.2007
  0
 • Mesto Prešov uzatvorilo s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) na začiatku roka zmluvu o poskytnutí finančného príspevku na aktivačné práce so 109 uchádzačmi o zamestnanie.
  14.4.2007
  0
 • Jedným z prvých krokov nového primátora Pavla Hagyariho bolo iniciovanie kontroly v mestskej organizácie Prešov Real, ktorá má na starosti spravovanie a prenájom nebytových priestorov v meste. Na ostatnom mestskom zastupiteľstve predložil Správu o výsledku kontroly v spoločnosti Prešov Real hlavný kontrolór mesta Milan Tkáčik.
  13.4.2007
  0
 • Mesto Prešov ukončilo v minulom roku 46 stavieb v celkovej hodnote za takmer 200 miliónov korún. Najviac financií - vyše 28 miliónov išlo na rekonštrukciu chladiarenského zariadenia zimného štadióna.
  13.4.2007
  0
 • Dnes bol na prešovskej radnici americký deň. Primátor mesta Pavel Hagyari sa stretol s dlhšiu dobu avizovanými americkými investormi a takisto aj s americkým veľvyslancom na Slovensku Rodolphom Valleem.
  12.4.2007
  0
 • V Prešove sa v posledných rokov osvedčilo využívanie dlhodobo nezamestnaných prostredníctvom aktivačných prác. Ľudia zapojení do tejto činnosti sa podieľajú napríklad na jarnom a jesennom upratovaní, ochrane verejných objektov...
  11.4.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Juraj Hurný
  Poslanci Mestského zastupiteľstva (MsZ) za SDKÚ-DS sa nazdávajú, že Prešovu hrozí špekulatívny odpredaj majetku. K tomuto poznaniu ich viedli niektoré body programu, o ktorých minulú stredu na svojom zasadnutí rozhodovalo MsZ.
  11.4.2007
  0
 • Mesto Prešov bude uvoľnené byty predávať výlučne formou verejnej súťaže. V najbližších dňoch pôjde na dražbu sedem takýchto bytov po neplatičoch. Tri byty už mesto predalo verejnou dražbou v marci.
  10.4.2007
  0
 • Pol hodiny pred polnocou sa včera skončil maratón rokovania Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Prešove. Poslanci na svojom 4. zasadnutí, počas vyše 13-tich hodín, prerokovali spolu 24 materiálov.
  5.4.2007
  0
 • Nájomné politických strán v nebytových priestoroch mesta sa napokon upravovalo – ale iba symbolicky. Zo súčasných 130 Sk za meter štvorcový ročne poslanci výšku nájmu upravili na 250 korún. Platí to pre priestory do 100 m2, nájomné vo väčších kanceláriách bolo na úrovni 250 korún aj doteraz.
  5.4.2007
  0
 • Novou zástupkyňou primátora sa stala Katarína Ďurčanská.
  Novou zástupkyňou primátora na nasledujúce volebné obdobie sa stala Katarína Ďurčanská z Klubu kresťanských demokratov a nezávislých. Svojim hlasovaním o tom dnes na svojom 4. riadnom rokovaní rozhodli poslanci MsZ.
  4.4.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.