Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

Mesto Prešov

 • Technické služby mesta Prešov, a.s. (TSmP, a.s.) v týchto dňoch spustili novú bezplatnú zelenú infolinku, ktorá bude občanom k dispozícii non-stop počas celého dňa.
  8.10.2007
  0
 • Tri druhy verejných ocenení má po novom mesto Prešov. Rozhodli o tom mestskí poslanci, ktorí schválili nový Štatút udeľovania ocenení mesta.
  5.10.2007
  0
 • Sumu 467-tisíc korún na podporu športu v meste rozdelili poslanci Mestského zastupiteľstva v Prešove. Tí už v tomto roku rozdelili z Mestského fondu podpory a rozvoja športu v 1. kole vyše 1,4 milióna korún, celkovo tak na podporu športu v roku 2007 prerozdelili takmer 1,9 milióna korún.
  3.10.2007
  0
 • Na prešovskom centrálnom cintoríne v noci z utorka na stredu zatiaľ neznámi vandali pováľali 20 hrobov. Páchatelia si za miesto svojho vyčíňania zvolili priestor tesne za bočnou bránou z Duklianskej ulice.
  3.10.2007
  0
 • Štyri a pol hodiny trvalo včerajšie „dodatočne“ rokovanie Mestského zastupiteľstva, ktoré bolo pokračovaním toho zo stredy minulého týždňa. To bolo večer o 22. hodine po 12-tich hodinách rokovania ukončené pre neuznášaniaschopnosť, napriek tomu, že poslanci na ňom nestihli prerokovať všetky pripravené materiály.
  3.10.2007
  0
 • Mestské zastupiteľstvo na svojom dnešnom mimoriadnom zasadnutí, ktoré je pokračovaním prerušeného zasadnutia z minulého týždňa, schválilo polročné odmeny pre primátora, zástupkyňu primátora i hlavného kontrolóra.
  2.10.2007
  0
 • Otvorením Kontaktného miesta pomoci deťom na Mestskej polícii (MsP) v Prešove včera odštartoval maratón podujatí v rámci týždňa aktivít Prešov deťom, deti Prešovu, ktorý organizuje prešovská radnica ako súčasť podporných aktivít medzinárodnej iniciatívy Mestá priateľské deťom.
  2.10.2007
  0
 • V stredu 3. októbra bude od 10.do 15. hodiny Mestská hala v Prešove dejiskom Burzy práce, ktorú organizuje mesto Prešov v spolupráci s Prešovskou regionálnou komorou SOPK, Regionálnym poradenským a informačným centrom a Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny v Prešove.
  1.10.2007
  0
 • Jedným z bodov, ktoré natiahlo stredajšie nedokočené rokovanie Mestského zastupitelstva, bol Návrh koncepcie riešenia bytových domov nižšej kategorie, respektíve prístreškov pre neprispôsobivých občanov na území mesta.
  1.10.2007
  0
 • Ani po stredajšom hlasovaní v mestskom zastupiteľstve sa prešovskej radnici nepodarilo vyriešiť problém s výkupom pozemkov v lokalite Škára za bývalým podnikom ZPA, kde chce podnikať americká spoločnosť Lear Corporation Michigan.
  28.9.2007
  0
 • Budúci týždeň bude v Prešove patriť predovšetkým deťom. Od pondelka až do piatka sa totiž uskutoční podujatie Prešov deťom, deti Prešovu. Aktivity týždňa pre deti sú súčasťou európskej iniciatívy Cities for Children, do ktorej je mesto Prešov zapojené ako jediné slovenské mesto.
  28.9.2007
  0
 • Program včerajšieho 8. zasadnutie Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Prešove ostal nevyčerpaný a bude pokračovať do dvoch týždňov. Z 19-tich bodov programu totiž stihli poslanci počas 12-tich rokovacích hodín prejednať iba 12. Následne bolo zasadnutie prerušené pre jeho neuznášania schopnosť a primátor rozhodol o jeho opätovnom zvolaní k neprerokovaným bodom.
  27.9.2007
  0
 • Mestský úrad v Prešove organizuje v sobotu 29. septembra pravidelnú vakcináciu psov. Majitelia psov môžu priniesť na očkovanie proti besnote svojich štvornohých miláčikov na dve stanovištia.
  25.9.2007
  0
 • Mesto Prešov má problém s výkupom pozemkov v časti Škára za bývalým závodom ZPA. Tie majú byť vykúpené v súvislosti s výstavbou prístupovej komunikácie pre americkú spoločnosť Lear, ku ktorej sa formou memoranda mesto zaviazalo.
  25.9.2007
  0
 • Takmer rok po rozhodnutí Krajského súdu v Prešove, ktorý koncom októbra minulého roka zamietol žalobu Občianskeho združenia (OZ) Zdravá obec týkajúcu sa napadnutia stavebného povolenia vydaného Krajským stavebným úradom v Prešove na rozšírenie výroby v spoločnosti Kronospan SK, s.r.o. , zrušil Najvyšši súd v Bratislave stavebného povolenia pre túto firmu.
  24.9.2007
  0
 • Manažérka projektu Anna Mišinová.
  Mesto Prešov, ktoré sa chce uchádzať o titul Európske hlavné mesto kultúry 2013, túto svoju iniciatívu začalo prezentovať aj prostredníctvom internetovej stránky www.presov2013.sk
  19.9.2007
  0
 • Členovia Mestskej rady: zľava A. Bidovský, zástupkyňa primátora K. Ďurčanská, J. Hurný a P. Hagyari
  Z ostatného zasadnutia Mestskej rady boli po pripomienkach jej členov stiahnuté dva materiály – Návrh rokovacieho poriadku Mestského zastupiteľstva (MsZ) a Návrh poriadku odmeňovania zamestnancov mesta Prešov.
  18.9.2007
  0
 • Členovia Mestskej rady: zľava A. Bidovský, zástupkyňa primátora K. Ďurčanská, J. Hurný a P. Hagyari
  Jedným z bodov ostatného rokovania Mestskej rady v Prešove bol aj návrh Štatútu mesta Prešov. Ten priniesol ďalšie názorové rozpory medzi primátorom a súčasnou opozíciou v Mestskom zastupiteľstve (MsZ).
  18.9.2007
  0
 • Hlavnou hviezdou večera boli IMT Smile
  Stará tehelňa spojila v piatok večer Rómov i Nerómov. Postaral sa o to prvý hudobný festival v tejto mestskej časti, ktorý roztancoval celú Starú tehelňu i jej návštevníkov. Podujatie sa konalo v rámci akcie Festival Stanica východ, ktorý počas týždňa v Prešove realizovalo OZ Euforion.
  17.9.2007
  0
 • Tretím a štvrtým dňom pokračujú počas víkendu Prešovské výstavné trhy, ktorých 31. ročník prebieha od štvrtka v Mestskej hale. Včerajšie pekné počasie pritiahlo na trhy množstvo záujemcov, bohatý program je pripravený aj pre tých, ktorí sa rozhodnú trhy navštíviť počas posledných dvoch dní.
  15.9.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.