Piatok, 28. február 2020
Meniny má Zlatica | zajtra

Mesto Prešov

 • Po odvolaní Viery Andrejkovej z postu vedúcej odboru mestského majetku Mestského úradu (MsÚ) v Prešove poveril primátor Pavel Hagyari jeho vedením Danielu Štieberovú, ktorá bola členkou jeho volebného štábu.
  23.1.2007
  0
 • Primátor Pavel Hagyari (vľavo) a prednosta MsÚ Jozef Višňovský (vpravo)
  Primátor Prešova Pavel Hagyari urobil prvú zmenu na miestach šéfov jednotlivých odborov Mestského úradu (MsÚ), keď z funkcie vedúcej odboru mestského majetku odvolal Vieru Andrejkovú. Stalo sa tak potom, čo odbor nezrealizoval jedno z uznesení Mestského zastupiteľstva (MsZ), vďaka ktorému hrozia mestu opäť problémy s podnikateľom Petrom Jarkovským.
  23.1.2007
  0
 • Okresný prokurátor Michal Glevaňák
  Spor okolo spoločnosti Prešov Real, ktorý nateraz vyvrcholil na stredajšom zasadnutí Mestského zastupiteľstva, začal trestným oznámením na riaditeľa spoločnosti Jozefa Kislíka, ktoré na Okresnú prokuratúru v Prešove podala hlavná ekonómka firmy.
  19.1.2007
  0
 • Riaditeľ a konateľ spoločnosti Prešov Real Jozef Kislík
  Podnetom na zvolanie stredajšieho mimoriadneho Mestského zastupiteľstva (MsZ) boli výhrady k hospodáreniu mestskej spoločnosti Prešov Real, ktoré chcel primátor Pavel Hagyari riešiť zmenou zakladacej listiny a odvolaním dozornej rady firmy ako aj jej konateľa Jozefa Kislíka.
  19.1.2007
  0
 • vľavo Walter Hildebrand, vpravo Ivan Čopák.
  Primátor Prešova Pavel Hagyari dnes predstavil historické jadro mesta honorárnemu konzulovi Slovenska v Rakúsku a známemu architektovi mesta Viedeň Walterovi Hildebrandovi, ktorého na brífingu predstavil ako svojho nádejného externého poradcu v oblasti investícii a architektúry.
  18.1.2007
  0
 • Prvé "ostré" zastupiteľstvo sa napokon skončilo blamážou
  Včerajšie zasadnutie Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Prešove malo pôvodne na svojom programe dva rokovacie body – zmenu zakladacej listiny mestskej spoločnosti Prešov Real, s.r.o. a návrh na odvolanie náčelníka Mestskej polície Jána Pavlovského, ktorý sa svojej funkcie vzdal na základe veku. O oboch týchto bodoch ale napokon MsZ nerokovalo.
  18.1.2007
  0
 • Akcia Čaj u pána primátora by sa mala uskutočňovať raz v mesiaci
  Zhruba stovka dôchodcov sa včera stretla v priestoroch hotela Senátor s primátorom Pavlom Hagyarim. Počas „Čaju u pána primátora“ ako sa akcia nazývala, mali seniori možnosť diskutovať s prvým mužom mesta o rôznych otázkach.
  18.1.2007
  0
 • Hneď úvodné mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva bolo rušné
  Dnešné prvé oficiálne rokovanie Mestského zastupiteľstva v Prešove sa skončilo "patom", keď poslanci neodsúhlasili program, ktorý im predložil primátor mesta Pavel Hagyari (nezávislý). Ten sa chystal urobiť radikálne zmeny v pôsobení mestskej spoločnosti Prešov Real, s r.o. , poslanci ale napokon schválili iba kontrolu jej činnosti za posledné dva roky.
  17.1.2007
  0
 • Mesto Prešov dnes začalo s demontážou vianočnej výzdoby, ktorú slávnostne zapálili vlani na Mikuláša. Ako uviedol tlačový tajomník Mestského úradu v Prešove Michal Kaliňák, náklady na montáž, demontáž, servis vianočnej výzdoby a spotrebu elektrickej energie vyšli radnicu na vyše 1,6 mil. Sk.
  16.1.2007
  0
 • Primátor Prešova Pavel Hagyari zvolal na stredu 17. januára mimoriadne zastupiteľstvo, na ktorom predkladá poslancom návrh na zmenu zakladateľskej listiny obchodnej spoločnosti Prešov Real, s. r. o. zo dňa 21. júna 1996.
  12.1.2007
  0
 • Písomné oznámenie o podozrení z trestnej činnosti konateľa spoločnosti Prešov Real, s. r. o. , spravujúcej nebytové priestory, Jozefa Kislíka bolo na Okresnú prokuratúru v Prešove podané predčasne. Konštatoval to vo svojom dnešnom stanovisku pre TASR okresný prokurátor Michal Glevaňák.
  8.1.2007
  0
 • Riaditeľ a konateľ mestskej spoločnosti Prešov Real s.r.o. Jozef Kislík
  Riaditeľ a konateľ mestskej spoločnosti Prešov Real s.r.o. Jozef Kislík na dnešnej tlačovej besede reagoval na trestné oznámenie, ktoré na jeho osobu podala ekonómka spoločnosti Anna S.
  5.1.2007
  0
 • Do prešovskej matriky v roku 2006 zapísali 2 477 narodených detí, počet chlapcov bol vyšší o 51. Rodičia s najväčšou obľubou dávali svojim dcéram meno Alexandra, ktoré sa rok predtým neumiestnilo ani v prvej desiatke, na ďalších miestach to bola Kristína a Vanesa.
  5.1.2007
  0
 • Podnet o páchaní trestnej činnosti podala na prešovskú Okresnú prokuratúru ekonómka mestskej organizácie Prešov Real na svojho riaditeľa a konateľa spoločnosti Jozefa Kislíka.
  4.1.2007
  0
 • V takýchto priestoroch je uložený depozit knižnice. Na fotografii Kaštieľ v Záborskom.
  Štátna vedecká knižnica v Prešove sa intenzívne usiluje o výstavbu vlastných priestorov vyše tri roky. Nová účelová budova by mala stáť na Sídlisku III. na Ulici Matice slovenskej, štátny pozemok o rozlohe 4 245 m2 získala knižnica prevodom pred dvoma rokmi.
  4.1.2007
  0
 • Dnes popoludní sa na prešovskej radnici stretol primátor mesta Pavel Hagyari s predsedom Prešovského samosprávneho kraja Petrom Chudíkom. Cieľom stretnutia bola diskusia o spoločnom postupe pri riešení problémov mesta, ktoré je možné riešiť spoluprácou Mesta Prešov a PSK.
  3.1.2007
  0
 • Prvými novorodencami roku 2007 boli v Prešove dvojičky Nina a Natália Leškové. Narodili sa druhorodičke Silvii Leškovej na prvom gynekologicko-pôrodníckom oddelení Fakultnej nemocnice Jána Adama Reimana.
  1.1.2007
  0
 • Pavel Hagyari, ktorý dnes zložil sľub a prevzal insígnie primátora mesta je v poradí 127. prvým mužom Prešova.
  29.12.2006
  0
 • P. Hagyari pri skladaní sľubu primátora
  Nový primátor Pavel Hagyari sa na dnešnom 1. ustanovujúcom zasadnutí nového Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Prešove oficiálne ujal svojej funkcie. Stalo sa tak potom, čo zložil sľub primátoraazrúk doterajšieho šéfa radnice Milana Benča prevzal insígnie prvého muža mesta.
  29.12.2006
  0
 • Prešovská radnica pripravila na Silvestra program pre verejnosť už tradične na dvoch miestach – pre mládež pred novou budovou Divadla Jonáša Záborského a staršie ročníky si prídu skôr na svoje na námestí pred Šarišskou galériou.
  29.12.2006
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.