Streda, 28. október 2020
Meniny má Dobromila | zajtra Klára

Mesto Prešov

 • Mesto Prešov sa pripravuje na novú aktivitu, v najbližších troch mesiacoch bude spoluorganizátorom burzy starožitností. Budú sa konať v termínoch 17. augusta, 21. septembra a 12. októbra, prešovská radnica ich organizuje v spolupráci s Mestskou správou služieb a košickou agentúrou LinART
  8.8.2007
  0
 • Napriek prázdninám je na viacerých prešovských školách čulý ruch. Ten však nespôsobujú školopovinné deti, ale stavbári. Na školách totiž v týchto dňoch prebiehajú viaceré rekonštrukcie.
  1.8.2007
  0
 • Projekt Šarišská špacírka ponúka ďalšiu zo svojich zaujímavých podôb. Vo vstupnej hale v priestoroch novej budovy Mestského úradu v Prešove na Jarkovej ulici inštalovali výstavu grafík historických objektov, ktoré sú zahrnuté do tohto projektu.
  1.8.2007
  0
 • Začiatok súčasného problému obyvateľov Ulice arm. gen. Svobodu s výstavbou veľkopredajne potravín siaha do roku 1999.
  30.7.2007
  0
 • Nespokojní obyvatelia Ul. arm gen. Svobodu sa dnes zúčastnili tlačovej besedy, na ktorej vyjadrili svoju nespokojnosť s výstavbou veľkopredajne potravín v ich blízkosti
  Minulý týždeň sme na stránke PIS.sk informovali o stretnutí primátora mesta s nespokojnými obyvateľmi Sídliska Sekčov, ktorí spísali sťažnosť s vyše 100 podpismi proti výstavbe veľkoplošnej predajne potravín spoločnosti Karmen, ktorá vyrastá medzi Ulicou arm. gen. Svobodu a Zemlínskou ulicou.
  30.7.2007
  0
 • Počas rekonštrukčných prác na Floriánovej ulici v starej časti Prešova odkryli archeológovia základy západnej brány stredovekého opevnenia mesta z 15. storočia.
  28.7.2007
  0
 • Vstup na prešovský mestský cintorín z Duklianskej ulice, ktorý zatarasil podnikateľ Peter Jarkovský bielou dodávkou je opäť voľný.
  27.7.2007
  0
 • Primátor Pavel Hagyari sa dnes stretol s nespokojnými obyvateľmi Sekčova. Témou stretnutia bola výstavba veľkoplošnej predajne potravín na tomto sídlisku. Proti jej výstavbe protestujú občania v dotknutej časti pri nákupnom stredisku Opal.
  25.7.2007
  0
 • Bočný vchod na hlavný mestský cintorín v Prešove z Duklianskej ulice je od dnešného predpoludnia opäť neprejazdný. Pred jeho bránou je zaparkovaná biela dodávka takým spôsobom, že bráni vstupu na pietne miesto.
  25.7.2007
  0
 • Pri obsadzovaní postov do orgánov spoločností s účasťou mesta sa medzi poslancami hovorilo o kupčení
  Na ostatnom zasadnutí Mestského zastupiteľstva sa najväčšie emócie prejavili pri obsadzovaní postov v orgánoch obchodných spoločností s účasťou mesta. V šiestich organizáciách (DPmP, TSmP, Spravbytkomfort, 1. FC Tatran Prešov, SaZÚPC a MSS) bolo k dispozícii celkovo 28 miest v predstavenstvách a dozorných radách.
  24.7.2007
  0
 • Prešovčanom aj návštevníkom ich mesta umožňujú v týchto horúčavách dodržiavať pitný režim aj štyri fontánky s pitnou vodou v centre Prešova. Mesto za spotrebu vody vo fontánkach zaplatí počas leta 1500 korún.
  24.7.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Dopravný podnik mesta Prešov (DPMP) kúpi v tomto roku tri kusy nízkopodlažných autobusov typu Karosa Citelis v celkovom náklade 22,5 mil. Sk. Pôjde o autobusy v dĺžke 12 metrov.
  23.7.2007
  0
 • Vedúca útvaru strategického rozvoja MsÚ Ľubica Tomášová
  Projekt Šarišská špacírka priniesol pre mesto Prešov financie na zhotovenie 60 nových bronzových tabúľ, 44 smerových šípok a 20 tabúľ s mapou, ktorých účelom je spropagovať mesto a región v povodí rieky Torysa. Celkový investičný náklad prevýšil sumu 2,2 mil. Sk.
  20.7.2007
  0
 • Projektové zámery mesta riešia aj územie na Sídlisku III pri Toryse
  Prešovskí mestskí poslanci na stredajšom zastupiteľstve prijali návrh na novú organizačnú štruktúru Mestského úradu v Prešove s účinnosťou od 1. januára budúceho roku, do ktorej zapracovali aj niektoré vlastné pripomienky.
  19.7.2007
  0
 • Poslanci aj na júlovom rokovaní viedli nekonečné diskusie
  Opäť až do neskorých večerných hodín rokovali dnes na svojom 7. riadnom zasadnutí poslanci prešovského mestského zastupiteľstva. Na programe mali 12 rokovacích bodov, o ktorých diskutovali v často napätej atmosfére takmer 10 hodín.
  19.7.2007
  0
 • Zajtra od 11. hodiny sa v zasadacej miestnosti Mestského úradu opäť zídu poslanci na svojom v poradí 7. riadnom zasadnutí Mestského zastupiteľstva. Na rozdiel od aprílového a májového „maratónskeho“ zasadnutia, ktoré mali vyše 20-bodový program a trvali vyše 11 hodín, budú tentokrát poslanci rokovať iba o 12-tich bodoch.
  17.7.2007
  0
 • Mesto Prešov vynaloží ročne na úpravu vnútroblokových priestorov vyše 32 mil. Sk. Ide o komplexnú obnovu dvorov ohraničených bytovými domami, kde sa robí rekonštrukcia kanalizácie, ciest, chodníkov, stavajú sa nové parkoviská, osvetlenie, ihriská a vytvárajú sa plochy zelene.
  17.7.2007
  0
 • Mesto Prešov investovalo do rekonštrukcie Slánskej ulice v mestskej časti Nižná Šebastová sumu 5,5 mil. Sk. Zmodernizovanú časť ulice odovzdajú do užívania v nedeľu o 11:30, kedy tu samospráva chystá slávnosť.
  14.7.2007
  0
 • Výhľad z kostola na centrum Prešova
  Prešovská rímskokatolícka farnosť v starom meste obnovila po úspešných dvoch letných sezónach výstup na vežu kostola sv. Mikuláša. Obdivovať mesto z výšky 60 metrov môžu návštevníci aj za umelého osvetlenia.
  11.7.2007
  0
 • Od zajtrajšieho dňa začne na Mestskom úrade (MsÚ) v Prešove fungovať nové poradenské centrum. Zamerané bude na rady v oblasti úspor energie, zatepľovania a certifikácie budov. Po právnej poradni to bude druhé bezplatné poradenské centrum fungujúce na MsÚ.
  9.7.2007
  0
Inzercia
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.