Sobota, 06. jún 2020
Meniny má Norbert | zajtra Róbert

Portál PIS

strana 2 / 3
 • Primátor bol ONLINE
  Dodatočne, tak ako sme sľúbili, zverejňujeme druhú časť odpovedí p. primátora. Sú to otázky, ktoré nestihli byť z časových dôvodov zodovedané priamo počas online diskusie v stredu 22.4.2009.
  24.4.2009
  0
 • primátor Pavel Hagyari v PISe online
   Vážení čitatelia portálu pis.sk, Dovoľte, aby sme privítali v našej redakcii prvého muža mesta Prešova JUDr. Pavela Hagyariho. Vzhľadom na Váš veľký záujem, rozsah a počet otázok, ktorý sa užb teraz blíži k počtu 100, zverejňujeme dopredu pripravenú prvú sadu odpovedí pána primátora. Na všetky ostatné a aj tie, ktoré prídu v priebehu diskusie Vám odpovie p. primátor počas online rozhovoru. V tejto chvíli JUDr. Hagyari online.
  22.4.2009
  0
 • Pavel Hagyari
  Dobrý deň, vitajte na našej dnešnej online diskusii, na ktorej mi dovoľte privítať tiež nášho dnešného hosťa – primátora Prešova Pavla Hagyariho.
  26.9.2008
  13
 • Obľuba Prešovských internetových správ postupne narastá. Dôkazom toho je údaj že denná návštevnosť pravidelne prekračuje číslo 3000, čo v mesačnom vyjadrení predstavuje 80.000 návštev a 27 tisíc unikátnych návštevníkov.
  13.6.2008
  0
 • Mesto Prešov postúpilo do užšieho výberu kandidátov na získanie titulu Európske hlavné mesto kultúry 2013, o ktorý bude spomedzi slovenských miest bojovať s Košicami, Nitrou a Martinom. Čo kandidatúra obnáša, čo môže mestu priniesť a ďalšie zaujímavé informácie zo zákulisia vám v rámci našej on-line diskusie prišla prezradiť programová vedúca kandidatúry mesta Prešov na EHMK 2013 Jana Pitková. Otázky týkajúce sa tejto témy jej môžete klásť aj počas trvania besedy v diskusii k tomuto článku.
  31.5.2008
  0
 •  Od pondelka 19. mája začne Rádio Prešov vysielať na základe stálej vysielacej štruktúry
  19.5.2008
  0
 • Predseda RO SSN Jozef Jurčišin
  Hosťom našej dnešnej diskusie bol predseda Regionálnej organizácie Slovenského syndikátu novinárov (RO SSN) v Prešove a zároveň člen celoslovenského predstavenstva SSN v Bratislave Jozef Jurčišin, ktorý vám pri príležitosti Svetového dňa slobody tlače pripadajúceho na 3. máj, odpovedal na vaše zvedavé otázky.
  28.4.2008
  0
 • Veľká noc je jedným z najvýznamnejších kresťanských sviatkov. Tieto sviatky tradične oslavujú aj ľudia, ktorí nie sú nábožensky založení. Kvetná nedeľa, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok čo tieto dni znamenajú? Aké je posolstvo týchto sviatkov, či ich história? Na vaše otázky odpovedal kaplán farnosti Krista Kráľa Prešov – Sekčov Michal Harakaľ.
  17.3.2008
  0
 • Ilustračné foto
  Zdá sa, že plodné diskusie, ktoré sa vedú na stránkach www.pis.sk, neostávajú u kompetentných bez povšimnutia. Tých zaujali aj príspevky týkajúce sa dopravnej situácie v meste a ako informovala prešovská radnica, podnetmi z diskusie sa bude zaoberať špeciálne vytvorený pracovný tím.
  6.2.2008
  0
 • Dobrá vec sa podarila! Hračky, ktoré vďaka vašej aktivite boli vyzbierané v rámci verejnej zbierky hračiek a knižiek HRRrr na hračky! , našli svojich nových malých majiteľov. Stalo sa tak včera v rámci mikulášskej akcie určenej pre deti zo sociálne slabších rodín.
  4.12.2007
  0
 • foto: jpis
  Minulý týždeň bolo otvorené vynovené Mestské informačné centrum (MIC), ktoré v tradičných priestoroch na Hlavnej ulici 67 ponúka viaceré služby pre domácich a turistov z celého sveta. O jeho poslaní, novinkách a všetkom, čo vás zaujíma ste mohli ONLINE diskutovať s Katarínou Mikulákovou zo spoločnosti Cruiser, ktorá je novým prevádzkovateľom MIC-ka.
  22.11.2007
  0
 • Ilustračné foto
  Prinášame prepis on-line diskusie s mjr. JUDr. Petrom Labancom, riaditeľom Okresného dopravného policajného inšpektorátu v Prešove.
  15.11.2007
  0
 • Portál PIS a jeho priatelia v spolupráci s Mestkým informačným centrom v Prešove organizujú zbierku hračiek a detských kníh pre deti z detských domovov a sociálne slabších rodín.
  13.11.2007
  0
 • Vítame vás na online rozhovore s riaditeľkou Technických služieb mesta Prešov Andreou Marcinkovou. V diskusii sa objavili viaceré otázky, ďalšie môžete stále aktuálne zadávať v diskusii. Takže začíname...
  30.10.2007
  0
 • Futbalový tréner TATRAN
  Dnešným hosťom bol tréner futbalistov Tatrana Prešov, Roman Pivarník. 40-ročný synovec bývalého reprezentanta a majstra Európy z Belehradu 76 Jána Pivarníka pred príchodom do Prešova pôsobil ako asistent v prvoligovom rakúskom Rapide Viedeň, kde počas svojej aktívnej činnosti aj hrával. Trénerské skúsenosti okrem toho zbieral aj v českých kluboch HFK Olomouc, Jihlava a Kroměříž, ako aj saudsko-arabskom Al-Oadisiyah. Počas hráčskej kariéry okrem pôsobenia v Rapide pôsobil aj v tímoch ZŤS Košice, Dukla Praha, Sigma Olomouc, SV Gerasdorf, Bnei Yehuda Tel-Aviv a FC Jena.
  19.10.2007
  0
 • Ako to vlastne je. Hrozí knižnici zánik, alebo je to len planý poplach? Musí sa knižnica sťahovať a vráti sa naspäť do priestorov na Hlavnej ulici? To sú len niektoré z otázok, na ktoré vám práve teraz odpovedajú Rudolf Žiak, vedúci odboru Regionálneho rozvoja Prešovského samosprávneho kraja a Iveta Hurná, zatiaľ ešte stále riaditeľka knižnice P. O. Hviezdoslava. Svoje otázky môžete k tejto téme položiť aj vy prostredníctvom diskusie.
  26.9.2007
  0
 • Na Vaše otázky odpovedal náčelník mestskej polície Ján Andrejko.
  20.9.2007
  3
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.