Sobota, 06. jún 2020
Meniny má Norbert | zajtra Róbert

Portál PIS

strana 3 / 3
 • Po tom čo sa na našom internetovom fóre rozbehla diskusia o tom či v novom obchodnom dome na Sídlisku 3 straší máme pre vás dobrú správu. Nestraší.
  18.5.2007
  0
 • Podpredseda SDKÚ-DS, ex- minister financií a bývalý podpredseda vlády Ivan Mikloš, otvoril v Prešove na Metodovej ulici svoju jedinú poslaneckú kanceláriu na Slovensku. V nej chce byť osobne občanom k dispozícii každý prvý pondelok v mesiaci. Pri jeho prvom pracovnom výjazde do svojej poslaneckej kancelárie zavítal aj do redakcie PIS.sk, aby odpovedal na vaše otázky.
  4.5.2007
  0
 • Vitajte pri on-line diskusii na tému Les nie je len drevo... K dispozícii sú vám Svetlana Pavlovičová, manažérka projektu Robinwood a Radoslav Slovík, riaditeľ komponentu energetika projektu Robinwood, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky. Tie na nich môžete smerovať prostredníctvom existujúcej diskusie k tomuto článku.
  20.4.2007
  0
 • Prinášame Vám on-line diskusiu s eurooposlancom Jánom Hudackým. V diskusii k tomuto článku mu môžete teraz on-line klásť svoje otázky.
  28.3.2007
  0
 • Na základe odozvy Vás, návštevníkov portálu, sme sa rozhodli vytvoriť prispievateľom nový kvalitnejší priestor pre názory, postrehy a myšlienky.
  22.1.2007
  0
 • Internet je interaktívne médium. Každý môže informácie nielen konzumovať, ale ich aj poskytovať. Mnohí tak robia prostredníctvom diskusného fóra.
  4.1.2007
  0
 • Počas volebného víkendu portál PIS zaznamenal rekordnú sledovanosť, ktorá podľa monitoringu www.naj.sk prekročila počet 7000 čitateľov.
  5.12.2006
  0
 • Už sme vám avizovali, že v spolupráci s aktivistami POF pripravujeme okrúhly stôl kandidátov na primátora mesta. Tu sú pre vás najpodstatnejšie informácie.
  25.11.2006
  0
 • Komunálne voľby 2006
  Včera sa začala volebná kampaň ku komunálnym voľbám, ktoré sa uskutočnia v sobotu 2. decembra. Kampaň sa končí 48 hodín pred otvorením volebných miestností. Potrvá teda do 7. hodiny štvrtka 30. novembra. K vášmu rozhodovaniu koho si na posty primátora a poslancov vybrať sa rozhodol prispieť aj portál pis.sk.
  16.11.2006
  0
 • Technológia RSS (Really Simple Syndication) zjednodušuje Váš prístup k informáciám z Internetu. Vďaka RSS máte všetky aktuálne informácie vždy po kope bez nutnosti opakovane navštevovať rôzne internetové stránky alebo niekoľkokrát denne sledovať určitý portál.
  16.10.2006
  0
 • Prešovský Informačný Server (pis.sk)
  Projekt prešovského informačného servra vznikol v júli 2000, v spolupráci mesta Prešov, Mestského informačného centra a prešovských firiem Granito Comp. a Vádium. Autori si kladú za cieľ združiť na jedno miesto rôznorodé informácie, správy, reportáže a zaujímavosti, zo života obyvateľov mesta Prešov, a jeho širšieho regiónu.
  22.7.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.