Pondelok, 16. december 2019
Meniny má Albína | zajtra Kornélia

Šport

 • Tri z postupových celkov a favoritov Lagon servis Cupu, MFC Tatra Temex, Elmont Flox a Atak Brahama, neokúsili trpkosť prehry a nestratili ani bod. S jednou remízou ich do štvrťfinále budú sprevádzať hráči Gemor teamu a osmičku skompletizujú celky Markobu, Patexu, Hesty a PreDopsu. To sú stručné rezultáty posledného kola Lagon servis Cupu v štyroch základných skupinách, po ktorých už prídu na rad vylučovacie boje.
  24.3.2003
  0
 • Hru na nervy rozohrali zlé poveternostné podmienky s hráčmi malého futbalu v Prešove. Už už sa zdalo, že zamrznuté ihriská rozhádžu aj tak nabitý kalendár stretnutí a skomplikujú futbalistom život. „Záchrana“ prišla na poslednú chvíľu a z vlastných radov. Hráči MFC Tatra Temexu ukázali, že nie sú iba dobrí futbalisti, ale, že majú aj správne futbalové nadšenie. S vervou sa pustili do úpravy ihriska na Mudroňovej ulici a pomohli tak k tomu, aby sa vytvorila vhodná hracia plocha. Po krízovej sobote na populárnej „Gottwaldke“ sa na ľadovú plochu nemohli ďalej dívať ani dvaja hráči Ataku Brahama Peter Beliško a Rišo Mihálik a trápili sa s ňou dovtedy, kým ju nevyčistili od snehu a ľadu. Iba vďaka obetavosti spomínaného celku a jednotlivcov sa mohlo odohrať takmer kompletné kolo.
  18.3.2003
  0
 • Presne stotri dní trval futbalový pôst, ktorý nastal po skončení jesennej časti uličnej ligy v malom futbale. Celky ho využili predovšetkým na prípravu, ale aj ako už tradične na doplnenie kádrov. Všeobecne možno povedať, že tohto ročná zimná halová sezóna bola chudobnejšia na podujatia a nepriniesla toľko možností konfrontácie ako v minulých rokoch. O to zaujímavejšie bude sledovať, ako sa jednotlivé celky pripravili na jarnú časť Lagon servis Cupu i Pohára primátora, ktorý odštartuje bezprostredne po pohárovej ouvertúre. Pripomeňme si, ako sú účastníci podelení do skupín, z ktorých priamo postupujú prvé dva celky.
  10.3.2003
  0
 • Štvrtý ročník spoločensko-športovej akcie Snowboard Fest 2003 sa uskutoční v rekreačnej oblasti Drienica v Sabinovskom okrese 15. februára. Opäť ho organizuje prešovská Boardcore Agency a súťaž snoubordistov bude, tak ako vlani, zaradená do programu Slovenského pohára.
  21.1.2003
  Autor: Michal Frank
  0
 • Naše tretie pozastavenie za uplynulou jesennou časťou súťaží PAKMF v malom futbale, budeme venovať ligovému poháru, ktorý nesie premiérovo názov Lagon servis Cup. Napriek tomu, že zďaleka nie je dohrané a o postupujúcich či celkovom víťazovi sa rozhodne až na jar, predsa len sa už dnes rysujú šance i ambície jednotlivých celkov.
  7.1.2003
  0
 • V našom putovaní za štatistickými výsledkami jesennej časti uličnej ligy v malom futbale, sa tentoraz zastavíme pri výsledkoch druholigistov. Tí sa nijako nevymykali z trendov posledných rokov, a tak sa výraznejšie zmeny neodohrali. Napriek tomu, že záujem o malý futbal stúpa a nováčikov je stále viac a viac, na kvalitu si zrejme ešte budeme nejaký čas musieť počkať.
  18.12.2002
  0
 • Prelomili sme žilinský komplex, ale prehrali vyhratý zápas s Dubovou Extraliga volejbalistov mala na programe 11. kolo. VK PU Prešov – Stavbár Žilina 3:0 (25, 23, 14) PU: Kempa, Škvarek, Červeň, Sopko st., Špaček, Gešperík (libero Varchol, Váhovský). Hralo sa 71 minút pred 250 divákmi rozhodovali Höger a Hank.
  16.12.2002
  0
 • V športovej hale na Nábrežnej ulici v pondelok 9.12. 2002 odohrali prípravný hádzanársky zápas. V ňom sa stretli náš domáci Tatran 1952 Prešov a juniorská reprezentácia Slovenska. Celé stretnutie sa nieslo v tréningovom tempe a réžii juniorskej reprezentácie.
  10.12.2002
  0
 • Pohár primátora, teda prvá liga v malom futbale, sa hrá od tejto sezóny s rozšíreným počtom účastníkov. Tento stav si vyžiadal zvýšený záujem o uličnú ligu z radov nováčikov, ktorí sa prihlásili do druhej ligy a vytvorili tak tlak na rozšírenie najvyššej súťaže. Očakávania sa však celkom nenaplnili, pretože väčšina spomedzi nováčikov sa motá na chvoste súťaže, jedinou výnimkou je FC Ambra na piatom mieste. Skvelú jeseň predviedli hráči FK Atak Brahamy, ktorý suverénne kraľujú ligovému pelotónu.
  10.12.2002
  0
 • V pondelok 9.12.2002 o 17:00 hodine v športovej hale na Nábrežnej ulici sa odohraje prípravný zápas v hádzanej mužov medzi mužstvami, TATRAN 1952 Prešov a juniorskou reprezentáciou SLOVENSKA. Príďte nás povzbudiť. - <a href="http://www.tatran1952.sk/">www.tatran1952.sk</a> -
  5.12.2002
  0
 • Záverečné vystúpenia v ligovom pohári predviedli hráči celkov bojujúcich v uličnej lige malého futbalu. Aj keď sa v jednotlivých skupinách na čele pomaly usádzajú favoriti, až jarná časť tohto serálu definitívne vyrieši postupovú tajničku. Skupina A. Jednoznačným favoritom je tu obhajca trofeje MFC Tatra Temex. Aj keď to vôbec nemá ľahké, potvrdil svoju pozíciu a aj po ťažkom stretnutí so Safi, v ktorom zvíťazil 3:2 a ostáva bez straty bodu. Rovnaký počet bodov v tejto skupine však dosiahli aj ďalšie tri celky.
  3.12.2002
  0
 • Priaznivé futbalové počasie sprevádza aktérov Lagon servis Cupu, teda ligového pohára v malom futbale. Posledné jesenné kolo je na programe tento víkend a uzavrie tak tohtoročnú bohatú futbalovú nádielku. Tabuľky v skupinách sú momentálne trocha rozhárané, pretože v skupine A i B, kde hrajú až siedmi aktéri, majú poniektoré celky odohrané už po štyri stretnutia.
  26.11.2002
  0
 • V sobotu 23.11.2002 sa odohralo posledné kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. Líder II. ligy nedal šancu poslednému a už v prvom polčase viedol rozdielom siedmich gólov. Postupne sa na palubovke ukázala celá lavička hosťujúceho Tatrana 1952 Prešov.
  25.11.2002
  0
 • Bezprostredne po odohraní posledných kôl Pohára primátora, resp. druhej ligy v malom futbale, sa kolotoč súťaží nezastavil a pokračoval úvodným kolom ligového pohára, ktorý nesie premiérovo názov Lagon service Cup. V priamej konfrontácii prvo a druholigistov sa síce nezrodilo výraznejšie prekvapenie, ale mnohý z favoritov to vôbec nemali ľahké.
  19.11.2002
  0
 • Úctyhodný počet gólov sa podarilo dosiahnuť strelcom v záverečnom jedenástom kole Pohára primátora v malom futbale. Najviac sa v tejto činnosti darilo lanskému vicemajstrovi Elmontu Floxu, ktorý sa opätovne rázne prihlásil o slovo. MFC Automont nestačil na disponovaného súpera a s jesennou časťou súťaže sa rozlúčil vysokou prehrou 2:15. Od súboja BF Designu a MFC Tatra Temexu sa očakával vyrovnanejší priebeh.
  13.11.2002
  0
 • Záverečné kolo druhej ligy v malom futbale, po ktorom hneď bude nasledovať ligový pohár pod novým názvom Lagon service Cup, potvrdilo vedúce pozície celkov Čika a Alfa Tyre.
  13.11.2002
  0
 • 11.11.2002 – V športovej hale na Baštovej ulici sa v nedeľu 10.11. 2002 odohralo ďalšie kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. Prešovské derby skončilo remízou, ŠK Farmakol juniori - TATRAN 1952 Prešov 25:25 (10:13).
  12.11.2002
  0
 • Záverečné kolo Pohára primátora môže ešte prehovoriť do poradia v tabuľke Pohára primátora, ale už nemôže zmeniť fakt, že „polčasovým majstrom“ je celok Ataku Brahama, ktorý ešte nestratil ani bod. Pozornosť okrem tohto faktu pútala aj dohrávka medzi druhým Gemorom teamom a treťou Hestou.
  6.11.2002
  0
 • 5.11.2002 – V športovej hale na Nábrežnej ulici sa v sobotu 2.11.2002 odohralo ďalšie kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. Na domácej pôde domáci TATRAN 1952 Prešov vysoko zvíťazil nad 1.HMK Košice B 30:22 (15:13).
  6.11.2002
  0
 • Predposledné kolo druhej ligy v malom futbale priniesol pohromu predovšetkým pre celok AGS Čierny Orol, ktorý donedávna figuroval na najvyšších priečkach. Herná kríza tohto celku trvá už dlhšie a teraz vyvrcholila jednoznačnou prehrou s Alfa Tyre v pomere 1:10, ktorá znamená, že AGS Čierny Orol sa zastavil až na šiestej priečke aktuálnej tabuľky. Čiko pokračovalo vo výborných výkonoch z posledných kôl a opäť sa presadilo strelecky.
  6.11.2002
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.