Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

Šport

 • Naše tretie pozastavenie za uplynulou jesennou časťou súťaží PAKMF v malom futbale, budeme venovať ligovému poháru, ktorý nesie premiérovo názov Lagon servis Cup. Napriek tomu, že zďaleka nie je dohrané a o postupujúcich či celkovom víťazovi sa rozhodne až na jar, predsa len sa už dnes rysujú šance i ambície jednotlivých celkov.
  7.1.2003
  0
 • V našom putovaní za štatistickými výsledkami jesennej časti uličnej ligy v malom futbale, sa tentoraz zastavíme pri výsledkoch druholigistov. Tí sa nijako nevymykali z trendov posledných rokov, a tak sa výraznejšie zmeny neodohrali. Napriek tomu, že záujem o malý futbal stúpa a nováčikov je stále viac a viac, na kvalitu si zrejme ešte budeme nejaký čas musieť počkať.
  18.12.2002
  0
 • Prelomili sme žilinský komplex, ale prehrali vyhratý zápas s Dubovou Extraliga volejbalistov mala na programe 11. kolo. VK PU Prešov – Stavbár Žilina 3:0 (25, 23, 14) PU: Kempa, Škvarek, Červeň, Sopko st., Špaček, Gešperík (libero Varchol, Váhovský). Hralo sa 71 minút pred 250 divákmi rozhodovali Höger a Hank.
  16.12.2002
  0
 • V športovej hale na Nábrežnej ulici v pondelok 9.12. 2002 odohrali prípravný hádzanársky zápas. V ňom sa stretli náš domáci Tatran 1952 Prešov a juniorská reprezentácia Slovenska. Celé stretnutie sa nieslo v tréningovom tempe a réžii juniorskej reprezentácie.
  10.12.2002
  0
 • Pohár primátora, teda prvá liga v malom futbale, sa hrá od tejto sezóny s rozšíreným počtom účastníkov. Tento stav si vyžiadal zvýšený záujem o uličnú ligu z radov nováčikov, ktorí sa prihlásili do druhej ligy a vytvorili tak tlak na rozšírenie najvyššej súťaže. Očakávania sa však celkom nenaplnili, pretože väčšina spomedzi nováčikov sa motá na chvoste súťaže, jedinou výnimkou je FC Ambra na piatom mieste. Skvelú jeseň predviedli hráči FK Atak Brahamy, ktorý suverénne kraľujú ligovému pelotónu.
  10.12.2002
  0
 • V pondelok 9.12.2002 o 17:00 hodine v športovej hale na Nábrežnej ulici sa odohraje prípravný zápas v hádzanej mužov medzi mužstvami, TATRAN 1952 Prešov a juniorskou reprezentáciou SLOVENSKA. Príďte nás povzbudiť. - <a href="http://www.tatran1952.sk/">www.tatran1952.sk</a> -
  5.12.2002
  0
 • Záverečné vystúpenia v ligovom pohári predviedli hráči celkov bojujúcich v uličnej lige malého futbalu. Aj keď sa v jednotlivých skupinách na čele pomaly usádzajú favoriti, až jarná časť tohto serálu definitívne vyrieši postupovú tajničku. Skupina A. Jednoznačným favoritom je tu obhajca trofeje MFC Tatra Temex. Aj keď to vôbec nemá ľahké, potvrdil svoju pozíciu a aj po ťažkom stretnutí so Safi, v ktorom zvíťazil 3:2 a ostáva bez straty bodu. Rovnaký počet bodov v tejto skupine však dosiahli aj ďalšie tri celky.
  3.12.2002
  0
 • Priaznivé futbalové počasie sprevádza aktérov Lagon servis Cupu, teda ligového pohára v malom futbale. Posledné jesenné kolo je na programe tento víkend a uzavrie tak tohtoročnú bohatú futbalovú nádielku. Tabuľky v skupinách sú momentálne trocha rozhárané, pretože v skupine A i B, kde hrajú až siedmi aktéri, majú poniektoré celky odohrané už po štyri stretnutia.
  26.11.2002
  0
 • V sobotu 23.11.2002 sa odohralo posledné kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. Líder II. ligy nedal šancu poslednému a už v prvom polčase viedol rozdielom siedmich gólov. Postupne sa na palubovke ukázala celá lavička hosťujúceho Tatrana 1952 Prešov.
  25.11.2002
  0
 • Bezprostredne po odohraní posledných kôl Pohára primátora, resp. druhej ligy v malom futbale, sa kolotoč súťaží nezastavil a pokračoval úvodným kolom ligového pohára, ktorý nesie premiérovo názov Lagon service Cup. V priamej konfrontácii prvo a druholigistov sa síce nezrodilo výraznejšie prekvapenie, ale mnohý z favoritov to vôbec nemali ľahké.
  19.11.2002
  0
 • Úctyhodný počet gólov sa podarilo dosiahnuť strelcom v záverečnom jedenástom kole Pohára primátora v malom futbale. Najviac sa v tejto činnosti darilo lanskému vicemajstrovi Elmontu Floxu, ktorý sa opätovne rázne prihlásil o slovo. MFC Automont nestačil na disponovaného súpera a s jesennou časťou súťaže sa rozlúčil vysokou prehrou 2:15. Od súboja BF Designu a MFC Tatra Temexu sa očakával vyrovnanejší priebeh.
  13.11.2002
  0
 • Záverečné kolo druhej ligy v malom futbale, po ktorom hneď bude nasledovať ligový pohár pod novým názvom Lagon service Cup, potvrdilo vedúce pozície celkov Čika a Alfa Tyre.
  13.11.2002
  0
 • 11.11.2002 – V športovej hale na Baštovej ulici sa v nedeľu 10.11. 2002 odohralo ďalšie kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. Prešovské derby skončilo remízou, ŠK Farmakol juniori - TATRAN 1952 Prešov 25:25 (10:13).
  12.11.2002
  0
 • Záverečné kolo Pohára primátora môže ešte prehovoriť do poradia v tabuľke Pohára primátora, ale už nemôže zmeniť fakt, že „polčasovým majstrom“ je celok Ataku Brahama, ktorý ešte nestratil ani bod. Pozornosť okrem tohto faktu pútala aj dohrávka medzi druhým Gemorom teamom a treťou Hestou.
  6.11.2002
  0
 • 5.11.2002 – V športovej hale na Nábrežnej ulici sa v sobotu 2.11.2002 odohralo ďalšie kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. Na domácej pôde domáci TATRAN 1952 Prešov vysoko zvíťazil nad 1.HMK Košice B 30:22 (15:13).
  6.11.2002
  0
 • Predposledné kolo druhej ligy v malom futbale priniesol pohromu predovšetkým pre celok AGS Čierny Orol, ktorý donedávna figuroval na najvyšších priečkach. Herná kríza tohto celku trvá už dlhšie a teraz vyvrcholila jednoznačnou prehrou s Alfa Tyre v pomere 1:10, ktorá znamená, že AGS Čierny Orol sa zastavil až na šiestej priečke aktuálnej tabuľky. Čiko pokračovalo vo výborných výkonoch z posledných kôl a opäť sa presadilo strelecky.
  6.11.2002
  0
 • Posledné tri kolá ostávajú do záveru jesennej časti druhej ligy a až na jedinú výnimku nastalo akési ticho pred možnou búrkou. Všetky vedúce tímy si podržali svoje pozície, ba dokonca vysoko zvíťazili a nepripustili žiadne prekvapenie. Až na jediný celok. Najnevyspytateľnejšie zo všetkých družstiev s postupovými ambíciami si opätovne dokonale zahralo s prognózami. Reč je o FC Šidlovci, ktorý dokázal s prehľadom poraziť ČIKO, ale jeho sily nestačili na Noem Kopex, ktorý ho v tabuľke dokonca predstihol.
  24.10.2002
  0
 • Štyri kolá pred koncom Pohára primátora dal žreb dohromady doposiaľ neporazené celky Ataku Brahama a Gemor teamu. Tento súboj mal svoj pikantný náboj okrem iného aj v tom, že z Ataku prestúpil pred sezónou do Gemoru ochranca svätyne Igor Vaško, kde spoločne so svojim bratom Rudolfom utvorili najkvalitnejšiu súrodeneckú brankársku dvojicu v širokom okolí. Ani títo skvelí gólmani však nezabránili tomu, aby hráči Gemoru okúsili po prvý krát v sezóne trpkosť prehry.
  24.10.2002
  0
 • Doslova nefutbalové počasie zastihlo aktérov siedmeho kola pohára primátora v malom futbale. Prakticky celodenný dážď bol nepriateľom futbalu i všetkých zúčastnených celkov. Napriek tomu, s výnimkou jediného stretnutia medzi Gemor teamom a Hestou, ktoré bolo preložené kvôli návšteve hráčov na kvalifikačnom stretnutí Slovenska s Anglickom v Bratislave na neskorší termín, sa ostatné zápasy odohrali.
  16.10.2002
  0
 • Deviate kolo druhej ligy v malom futbale doslova prehustilo čelo tabuľky, veď siedmy Lespark delia od prvého ČIKA iba štyri body. Poukazuje to síce na vyrovnanosť súťaže, ale aj na neradostný fakt, že ani lídri nie sú schopní odolať „nájazdom“ celkov z nižších priečok tabuľky. Súboj o postupové priečky a o jesenného kráľa tak ostal úplne otvorený aj štyri kolá pred koncom. O najväčšie prekvapenie sa postarali hráči FC Švábov, ktorí vymazali nulu na konte prehier vedúceho ČIKA.
  16.10.2002
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.