Utorok, 31. marec 2020
Meniny má Benjamín | zajtra Hugo

Šport

 • Ak sme po minulom kole druhej ligy v malom futbale skonštatovali, že nováčikom sa darí presadzovať sa na úkor favoritov, tak FC Auszugen túto tendenciu sto percentne potvrdil. Aj keď sa vlastne stretol tiež s nováčikom súťaže, celkom AGS-Čierny Orol, pravda to celkom nie je, pretože mnohí z jeho hráčov vybojovali postup do Pohára primátora ešte vo farbách BF Designu.
  9.10.2002
  0
 • Po šiestom kole najvyššej súťaže v malom futbale už aj posledný celok tabuľky MFC Automont zmazal nulu v kolónke bodov a zapísal si prvý historický zápis v Pohári primátora po remíze 7:7 s takpovediac „bratským“ celkom Patexu. Pre tento celok to síce nie je ktovieaké vyznamenanie, pretože platil za favorita stretnutia, ale po bodovom pôste príde akiste vhod aj menšie sústo.
  9.10.2002
  0
 • V športovej hale na Nábrežnej ulici sa v sobotu 5.10.2002 odohralo ďalšie kolo jesennej časti druhej ligy v hádzanej mužov. V prešovskom derby bol náš domáci tým úspešnejší a zvíťazil. Ďakujeme všetkým fanúšikom za povzbudzovanie a vytvorenie peknej kultúrnej kulisy.
  7.10.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale sa akoby niesla v znamení prekvapení nováčikov, predovšetkým z druhej časti tabuľky. Tento krát sa vytiahol FC Black Heards v súboji s celkom Levočskej a dosiahol až neuveriteľné víťazstvo. Levočská sklamala na celej čiare a podľahla svojmu súperovi zahanbujúco 4:20! Tento výsledok znamená nielen top skóre kola, ale aj jedno z víťazstiev FC Black Heards, ktoré má určite čestné miesto v ich klubovej vitríne.
  3.10.2002
  0
 • Pohár primátora v malom futbale sa pomaly dostáva do obrátok. Vlaňajší líder druhej ligy FC Ambra mala katastrofálny úvod, ale zdá sa, že konečne našla ten správny herný rytmus. Víťazstvo nad PreDopsom z minulého kola potvrdila v súboji s Patexom, pričom sa opäť nedala zaskočiť a zvíťazila rozdielom dvoch tried v pomere 15:4, čím zaznamenala najlepší výsledok kola.
  3.10.2002
  0
 • Veľké očakávania signalizovalo štvrté kolo Pohára primátora v malom futbale, kde sa stretli odvekí rivali a mimoriadne úspešné celky úradujúceho majstra MFC Tatra Temexu a vynovenej Atak Brahamy. Duel bol interesantný aj kvôli tomu, že Atak Brahama je nasledovníkom FC Ataku Prešov, ktorý pôsobil na futbalovej scéne naposledy pred dvomi rokmi. Stretnutie naplnilo očakávania, hralo sa obojstranne bojovne a vo veľkom štýle. Úvod patril úradujúcemu majstrovi MFC Tatra Temexu, ktorý však dve sľubné možnosti nevyužil.
  26.9.2002
  0
 • V šiestom kole druhej ligy v malom futbale došlo ku obrovskému prekvapeniu. Lopta je nozaj nevyspytateľná a občas sa zakotúľa úpne iným smerom než sa očakáva. Celok FC Šidlovca, ktorý neskrýval postupové ambície, tentoraz senzačne zakopol s posledným mužstvom tabuľky MFK Panthers. Ten podal heroický výkon a dosiahol svoje historicky prvé víťazstvo v pomere 5:3, ktorým sa odlepil zo samotného dna tabuľky. Na opačnom póle sa neudialo prakticky nič mimoriadne.
  23.9.2002
  0
 • V druhej lige malého futbalu nastal výrazný pohyb v tabuľke. Donedávna vedúca Alfa Tyre sa prepadla až na piatu priečku a na čele je ďalší z favoritov ČIKO. Plece pri pleci s ním naďalej postupujú aj hráči Švábov, ktorých stíhajú futbalisti zo Šidlovca a AGS. Najvyšší výsledok kola však dosiahli hráči PILZNER teamu, ktorí sa tak rehabilitovali za prehru s Levočskou z minulého kola.
  19.9.2002
  0
 • Malý futbal sa v Prešove rozbieha na plné obrátky, čoho dôkazom je druhé kolo Pohára primátora, teda prvej ligy tohto obľúbeného športu. Dlhodobá súťaž je ešte iba na začiatku, preto je veľmi ťažké odhadnúť ktoré zo zúčastnených družstiev bude ašpirovať na prvenstvo, či naopak, ktorým dvom celkom ostane v rukách zostupový Čierny Peter. Zatiaľ sa dá konštatovať, že čelo tabuľky „okupujú“ už tradične silné celky, medzi ktoré sa vklinil PreDops (bývalý Fotocolor Šváby) a koncové svetlá doposiaľ nesú nováčikovia.
  13.9.2002
  0
 • Druholigisti museli napnúť sily hneď v úvode sezóny, pretože majú za sebou už tri hracie dni. Súťaž je pomerne vyrovnaná, ale predsa len sa začínajú potvrdzovať papierové predpoklady. Najráznejšie to ukazujú borci Alfa Tyre, ktorí nezaváhali ani raz a súperom nadelili pekné nádielky.
  3.9.2002
  0
 • Úvodné kolo v malom futbale majú za sebou už aj účastníci prvej ligy, čiže Pohára primátora. Rozšírená súťaž priniesla dobrý futbal i nejedno prekvapenie. Najvýraznejší výsledok dosiahlo novo sformované družstvo Atak Brahama, ktoré si zmeralo sily s nováčikom súťaže FC Ambrou. Úvod stretnutia bol pomerne vyrovnaný, Atak Brahama nastrieľal pár žrdí, Ambra konrovala nádejne vyzerajúcimi príležitosťami.
  3.9.2002
  0
 • Malý futbal v Prešove odštartoval už svoju dvadsiatu piatu kapitolu v ktorej si druholigisti po letnej prestávke zmerali sily v úvodnom kole Uličnej ligy ročníka 2002/2003. Vlani ešte účastník Pohára primátora, teda najvyššej prešovskej súťaže, celok Safi narazil na nováčika FC Auszugen.
  30.8.2002
  0
 • Je to takmer neuveriteľné, ale je to fakt. Už štvrťstoročia brázdia asfaltové plochy hráči prešovského malého futbalu. Kým poniektorí z aktérov ešte neboli na svete, ostrieľaní matadori (dodnes v „aktívnej službe“!) bojovali o prvé ligové body. Tak ako všetko aj malý futbal prešiel svojimi zmenami. Ich cieľom bolo zatraktívniť ho, zabezpečiť aby bol prístupný všetkým a udržať jeho atraktivitu a popularitu medzi občanmi nášho mesta. Vari najzávažnejšia zmena sa udiala len prednedávnom.
  20.8.2002
  0
 • Pri našom druhom zastavení za uplynulým ročníkom druhej ligy v malom futbale, budeme pozornosť venovať defenzívnym činnostiam. Mať najlepšiu obranu, či brankára, je určite snom každého futbalistu. Defenzívna činnosť je prvoradou hernou činnosťou, ktorá robí z mužstva úspešný celok. Netreba ani pripomínať, že práve obranná hra je vari najcitlivejším miestom prešovských hráčov. Najlepšie brániacimi sa v konečnom účtovaní ukázali borci zo Sídliska II, ktorí inkasovali dovedna deväťdesiatosem krát. Činí to priemer 3,5 gólu na stretnutie.
  22.7.2002
  0
 • Štrnásty júl bol konečným termínom pre jednotlivých účastníkov i záujemcov o účasť v súťažiach organizovaných PAKMF, aby sa prezentovali a registrovali do svojich líg. Rébus o postupujúcich z druhej ligy malého futbalu do Pohára primátora s definitívne vyriešil. Napriek tomu, že tabuľka po skončení lanského ročníka hovorila jasnou rečou o tom, že postup do najvyššej prešovskej súťaže si vybojovali v poradí FC Ambra, Alfa Tyre a Sídlisko II, už tesne pred skončením sezóny sa začalo šepkať všeličo o tom, že prvé dva celky nemajú záujem hrať Pohár primátora.
  18.7.2002
  0
 • II. ročník rýchlostných pretekov na kolieskových korčuliach 6. júla 2002 v Prešove. Pretek Slovenského korčuliarskeho pohára
  15.7.2002
  0
 • Bezprostredne po skončení druhej ligy v malom futbale je najpríhodnejší čas na jej bilanciu. Tohtoročná súťaž, predovšetkým jarná časť, mala svoje špecifiká, ktoré sa doteraz v celej histórii neobjavili. V prvom rade je to fakt, že prvé dva tímy s priamym postupom do Pohára primátora na poslednú chvíľu špekulujú o zotrvaní v nižšej súťaži. Tento oriešok bude musieť rozlúsknuť Rada PAKMF na zasadnutí s vedúcimi mužstiev 15. 7. 2002, kde sa definitívne potvrdia alebo vyvrátia chýry o postupových či nepostupových chúťkach zainteresovaných celkov.
  11.7.2002
  0
 • Napriek tomu, že všetky zúčastnené celky bojujúce o tri postupové priečky do Pohára primátora riadne odohrali svoje stretnutia a skončili súťaž, nie je celkom jasné kto vlastne postúpi z druhej ligy v malom futbale vyššie. Kuloárne informácie o tom, že dva vedúce celky nemajú záujem postúpiť, ktoré sa trúsili medzi fanúšikmi malého futbalu už dávnejšie, začínajú nabrať čoraz ostrejšie kontúry. Definitíva padne až 14. júla 2002, keď sa uzavrú súpisky oboch súťaží a s konečnou platnosťou sa ukáže ktoré celky budú novými účastníkmi Pohára primátora.
  2.7.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale, v ktorej sa bojuje prakticky už iba o poslednú postupovú priečku, nepriniesla rozuzlenie v tejto otázke, ba čo viac zdramatizoval sa boj o konečné druhé miesto v tabuľke. Postarali sa o to svojim výkonom ČIKO a Alfa Tyre, keď favorit tohto stretnutia nezvládol druhú časť hry. Spočiatku sa všetko vyvíjalo podľa predpokladaného scenára a „pneumatikári“ viedli už 4:0.
  25.6.2002
  0
 • Aj keď bol víťaz Pohára primátora známy už v minulom kole, jeho slávnostná inaugurácia sa odohrala až po stretnutí s Elmontom Floxom, ktorý síce nevyšiel podľa majstrovských nôt, pre MFC Tatra Temex však už nemal takú patričnú váhu, aby sa jeho hráči plne koncentrovali na výkon. V mysliach boli pravdepodobne už pri oslavách obhajoby titulu a po prvenstve v GRANITO Cupe predovšetkým pri získaní vysneného „double“, ktorý sa doposiaľ nepodarilo vybojovať nikomu v doterajšej histórii.
  25.6.2002
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.