Utorok, 07. júl 2020
Meniny má Oliver | zajtra Ivan

Šport

 • Malý futbal v Prešove odštartoval už svoju dvadsiatu piatu kapitolu v ktorej si druholigisti po letnej prestávke zmerali sily v úvodnom kole Uličnej ligy ročníka 2002/2003. Vlani ešte účastník Pohára primátora, teda najvyššej prešovskej súťaže, celok Safi narazil na nováčika FC Auszugen.
  30.8.2002
  0
 • Je to takmer neuveriteľné, ale je to fakt. Už štvrťstoročia brázdia asfaltové plochy hráči prešovského malého futbalu. Kým poniektorí z aktérov ešte neboli na svete, ostrieľaní matadori (dodnes v „aktívnej službe“!) bojovali o prvé ligové body. Tak ako všetko aj malý futbal prešiel svojimi zmenami. Ich cieľom bolo zatraktívniť ho, zabezpečiť aby bol prístupný všetkým a udržať jeho atraktivitu a popularitu medzi občanmi nášho mesta. Vari najzávažnejšia zmena sa udiala len prednedávnom.
  20.8.2002
  0
 • Pri našom druhom zastavení za uplynulým ročníkom druhej ligy v malom futbale, budeme pozornosť venovať defenzívnym činnostiam. Mať najlepšiu obranu, či brankára, je určite snom každého futbalistu. Defenzívna činnosť je prvoradou hernou činnosťou, ktorá robí z mužstva úspešný celok. Netreba ani pripomínať, že práve obranná hra je vari najcitlivejším miestom prešovských hráčov. Najlepšie brániacimi sa v konečnom účtovaní ukázali borci zo Sídliska II, ktorí inkasovali dovedna deväťdesiatosem krát. Činí to priemer 3,5 gólu na stretnutie.
  22.7.2002
  0
 • Štrnásty júl bol konečným termínom pre jednotlivých účastníkov i záujemcov o účasť v súťažiach organizovaných PAKMF, aby sa prezentovali a registrovali do svojich líg. Rébus o postupujúcich z druhej ligy malého futbalu do Pohára primátora s definitívne vyriešil. Napriek tomu, že tabuľka po skončení lanského ročníka hovorila jasnou rečou o tom, že postup do najvyššej prešovskej súťaže si vybojovali v poradí FC Ambra, Alfa Tyre a Sídlisko II, už tesne pred skončením sezóny sa začalo šepkať všeličo o tom, že prvé dva celky nemajú záujem hrať Pohár primátora.
  18.7.2002
  0
 • II. ročník rýchlostných pretekov na kolieskových korčuliach 6. júla 2002 v Prešove. Pretek Slovenského korčuliarskeho pohára
  15.7.2002
  0
 • Bezprostredne po skončení druhej ligy v malom futbale je najpríhodnejší čas na jej bilanciu. Tohtoročná súťaž, predovšetkým jarná časť, mala svoje špecifiká, ktoré sa doteraz v celej histórii neobjavili. V prvom rade je to fakt, že prvé dva tímy s priamym postupom do Pohára primátora na poslednú chvíľu špekulujú o zotrvaní v nižšej súťaži. Tento oriešok bude musieť rozlúsknuť Rada PAKMF na zasadnutí s vedúcimi mužstiev 15. 7. 2002, kde sa definitívne potvrdia alebo vyvrátia chýry o postupových či nepostupových chúťkach zainteresovaných celkov.
  11.7.2002
  0
 • Napriek tomu, že všetky zúčastnené celky bojujúce o tri postupové priečky do Pohára primátora riadne odohrali svoje stretnutia a skončili súťaž, nie je celkom jasné kto vlastne postúpi z druhej ligy v malom futbale vyššie. Kuloárne informácie o tom, že dva vedúce celky nemajú záujem postúpiť, ktoré sa trúsili medzi fanúšikmi malého futbalu už dávnejšie, začínajú nabrať čoraz ostrejšie kontúry. Definitíva padne až 14. júla 2002, keď sa uzavrú súpisky oboch súťaží a s konečnou platnosťou sa ukáže ktoré celky budú novými účastníkmi Pohára primátora.
  2.7.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale, v ktorej sa bojuje prakticky už iba o poslednú postupovú priečku, nepriniesla rozuzlenie v tejto otázke, ba čo viac zdramatizoval sa boj o konečné druhé miesto v tabuľke. Postarali sa o to svojim výkonom ČIKO a Alfa Tyre, keď favorit tohto stretnutia nezvládol druhú časť hry. Spočiatku sa všetko vyvíjalo podľa predpokladaného scenára a „pneumatikári“ viedli už 4:0.
  25.6.2002
  0
 • Aj keď bol víťaz Pohára primátora známy už v minulom kole, jeho slávnostná inaugurácia sa odohrala až po stretnutí s Elmontom Floxom, ktorý síce nevyšiel podľa majstrovských nôt, pre MFC Tatra Temex však už nemal takú patričnú váhu, aby sa jeho hráči plne koncentrovali na výkon. V mysliach boli pravdepodobne už pri oslavách obhajoby titulu a po prvenstve v GRANITO Cupe predovšetkým pri získaní vysneného „double“, ktorý sa doposiaľ nepodarilo vybojovať nikomu v doterajšej histórii.
  25.6.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale má pred sebou záverečné tri kolá, v ktorých sa bojuje prakticky už iba o jediné, v poradí tretie postupové miesto. Najbližšie k jeho dosiahnutiu majú chlapci zo Sídliska II a BF Designu, ktorých síce momentálne delí až päť bodov, avšak „sídliskári“ majú ešte pred sebou voľné kolo. Práve hráči tohto celku mali na dosah minimálne bod v súboji so suverénne vedúcou FC Ambrou.
  19.6.2002
  0
 • Jedno kolo pred koncom Pohára primátora v malom futbale sa rozhodlo o tom, že obhajca trofeje z minulej sezóny, MFC Tatra Temex, opätovne zasadne na trón znamenajúci titul majstra malého futbalu v prešovskej uličnej lige. Temex má pred záverečným vystúpením štvorbodový náskok a ani prípadné zaváhanie ho už nemôže obrať o slastný pocit zo zaslúženého víťazstva v prvej lige - Pohári primátora.
  19.6.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale speje pomaly ku svojmu vyvrcholeniu pretože štyri kolá pred koncom súťaže sa začína kryštalizovať situácia na postupových miestach. Líder súťaže FC Ambra mala voľno, avšak jeho najväčší prenasledovateľ Alfa Tyre nielenže nevyužil ponúknutú možnosť a neznížil jej náskok, ale klesol o jednu priečku nižšie. Bolo to najväčšie prekvapenie kola, keďže M-N Z.I.P. nepatria vonkoncom ku favoritom.
  11.6.2002
  0
 • Pohár primátora v malom futbale môže už v nasledujúcom kole spoznať staronového majstra. Aj keď existuje teoretická možnosť, že novopečeným majstrom sa stane nováčik Elmont Flox, prakticky to vyzerá tak, že MFC Tatra Temex obháji ako druhý celok v dvadsaťštyriročnej histórii súťaže prvé miesto a získa tak opätovne titul majstra. Chýba mu k tomu už iba krôčik, ktorý má podobu jediného bodu z nasledujúcich dvoch kôl.
  11.6.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale pomaly, ale isto smeruje ku rozuzleniu postupovej tajničky. Napriek tomu, že predovšetkým vedúcej FC Ambre akoby zachutili remízy, zdá sa, že vedúce trio si už vybudovalo veľmi solídne postupové predmostie. Pravdaže, päť kôl pred koncom je ešte veľmi ošemetné zahrávať sa s definitívami, ale dvanásť bodový náskok lídra pred štvrtým BF Designom už dnes jasne napovedá, že FC Ambra má postup prinajmenšom z tretieho miesta v suchu.
  5.6.2002
  0
 • Pohár primátora má za sebou jedno z najbohatších kôl čo do počtu dosiahnutých gólov. V piatich stretnutiach ich padlo dovedna 58, čo predstavuje 11,6 presných zásahov na zápas. Napriek tomu, že strelci mali vskutku veľmi vydarený deň na zásadnejšie zmeny v boji o titul či o zostup tentoraz nedošlo. Najbližšie ku významnému víťazstvu má Safi, ktorá prekvapujúco zdolala Patex rozdielom triedy 12:6.
  5.6.2002
  0
 • Dvadsiate štvrté kolo mala na programe druhá liga v malom futbale a zrodili sa v ňom tri remízy. Určite najcennejší bod vybojovali hráči BF Designu s FC Ambrou, pre ktorú to bola vôbec prvá deľba bodov v súťaži. BF Design bojuje o postupovú šancu do Pohára primátora a favorita riadne potrápil. Dvakrát viedol, ale nebolo mu súdené dotiahnuť stretnutie do víťazného konca.
  28.5.2002
  0
 • Do určitej miery pohromou skončilo ďalšie kolo Pohára primátora v malom futbale pre prvé tri celky priebežného poradia. Nedokázali získať ani bod a zdramatizovali tak boj predovšetkým o druhú a tretiu priečku v tabuľke. Pradoxom kola možno nazvať fakt, že až doteraz suverénny Tatra Temex nestačil na svojho súpera a napriek tomu si udržal štvorbodový náskok pred dvojicou prenasledovateľov.
  28.5.2002
  0
 • Dvadsiate tretie kolo druhej ligy v malom futbale sa nieslo v znamení streleckej potencie viacerých družstiev. Jednoznačne najviac však mali nabité strelci ExCentrumu. V oslabení hrajúci kolektív FC Black Heards rozprášili neuveriteľným pomerom 34:1! O nezvyklo vysokú gólovú nádielku sa postarali aj borci z Noemu. Celok M-N Z.I.P. pre nich nepredstavoval prakticky žiadnu prekážku a pred jeho bránou to gólovo hrmelo každú chvíľu.
  21.5.2002
  0
 • Pohár primátora v malom futbale má za sebou viac ako dve tretiny svojho programu. „Trištvrťovým“ majstrom je aj po trinástom kole obhajca vlaňajšieho prvenstva a víťaz ligového pohára GRANITO Cupu, MFC Tatra Temex. Na tomto konštatovaní nezmenil nič ani fakt, že jeho súperom v tomto kole bol Atak Dubník, ktorý ho ako jediný z celkov dokázal do týchto chvíľ poraziť. Šláger mal však úplne opačný priebeh ako na jeseň, pretože Temex sa skoncentroval a podal veľmi dobrý výkon.
  21.5.2002
  0
 • V plnom tempe pokračovala druhá liga v malom futbale ďalšími dvomi kolami. V nich jednoznačne potvrdil vedúce postavenie v súťaži celok FC Ambry. V prvom stretnutí na nich čakali borci z M-N Z.I.P., ktorí však neboli pre favorita vážnejšou previerkou. Ambra zvíťazila jasne 8:3 a tešila sa už na FC Šidlovec. V tomto stretnutí sa na prekvapenie hral vyrovnaný futbal, Šidlovec sa dobre pripravil, ale predsa len na Ambru nestačil.
  14.5.2002
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.