Nedeľa, 29. marec 2020
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava

Šport

 • Druhá liga v malom futbale má pred sebou záverečné tri kolá, v ktorých sa bojuje prakticky už iba o jediné, v poradí tretie postupové miesto. Najbližšie k jeho dosiahnutiu majú chlapci zo Sídliska II a BF Designu, ktorých síce momentálne delí až päť bodov, avšak „sídliskári“ majú ešte pred sebou voľné kolo. Práve hráči tohto celku mali na dosah minimálne bod v súboji so suverénne vedúcou FC Ambrou.
  19.6.2002
  0
 • Jedno kolo pred koncom Pohára primátora v malom futbale sa rozhodlo o tom, že obhajca trofeje z minulej sezóny, MFC Tatra Temex, opätovne zasadne na trón znamenajúci titul majstra malého futbalu v prešovskej uličnej lige. Temex má pred záverečným vystúpením štvorbodový náskok a ani prípadné zaváhanie ho už nemôže obrať o slastný pocit zo zaslúženého víťazstva v prvej lige - Pohári primátora.
  19.6.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale speje pomaly ku svojmu vyvrcholeniu pretože štyri kolá pred koncom súťaže sa začína kryštalizovať situácia na postupových miestach. Líder súťaže FC Ambra mala voľno, avšak jeho najväčší prenasledovateľ Alfa Tyre nielenže nevyužil ponúknutú možnosť a neznížil jej náskok, ale klesol o jednu priečku nižšie. Bolo to najväčšie prekvapenie kola, keďže M-N Z.I.P. nepatria vonkoncom ku favoritom.
  11.6.2002
  0
 • Pohár primátora v malom futbale môže už v nasledujúcom kole spoznať staronového majstra. Aj keď existuje teoretická možnosť, že novopečeným majstrom sa stane nováčik Elmont Flox, prakticky to vyzerá tak, že MFC Tatra Temex obháji ako druhý celok v dvadsaťštyriročnej histórii súťaže prvé miesto a získa tak opätovne titul majstra. Chýba mu k tomu už iba krôčik, ktorý má podobu jediného bodu z nasledujúcich dvoch kôl.
  11.6.2002
  0
 • Druhá liga v malom futbale pomaly, ale isto smeruje ku rozuzleniu postupovej tajničky. Napriek tomu, že predovšetkým vedúcej FC Ambre akoby zachutili remízy, zdá sa, že vedúce trio si už vybudovalo veľmi solídne postupové predmostie. Pravdaže, päť kôl pred koncom je ešte veľmi ošemetné zahrávať sa s definitívami, ale dvanásť bodový náskok lídra pred štvrtým BF Designom už dnes jasne napovedá, že FC Ambra má postup prinajmenšom z tretieho miesta v suchu.
  5.6.2002
  0
 • Pohár primátora má za sebou jedno z najbohatších kôl čo do počtu dosiahnutých gólov. V piatich stretnutiach ich padlo dovedna 58, čo predstavuje 11,6 presných zásahov na zápas. Napriek tomu, že strelci mali vskutku veľmi vydarený deň na zásadnejšie zmeny v boji o titul či o zostup tentoraz nedošlo. Najbližšie ku významnému víťazstvu má Safi, ktorá prekvapujúco zdolala Patex rozdielom triedy 12:6.
  5.6.2002
  0
 • Dvadsiate štvrté kolo mala na programe druhá liga v malom futbale a zrodili sa v ňom tri remízy. Určite najcennejší bod vybojovali hráči BF Designu s FC Ambrou, pre ktorú to bola vôbec prvá deľba bodov v súťaži. BF Design bojuje o postupovú šancu do Pohára primátora a favorita riadne potrápil. Dvakrát viedol, ale nebolo mu súdené dotiahnuť stretnutie do víťazného konca.
  28.5.2002
  0
 • Do určitej miery pohromou skončilo ďalšie kolo Pohára primátora v malom futbale pre prvé tri celky priebežného poradia. Nedokázali získať ani bod a zdramatizovali tak boj predovšetkým o druhú a tretiu priečku v tabuľke. Pradoxom kola možno nazvať fakt, že až doteraz suverénny Tatra Temex nestačil na svojho súpera a napriek tomu si udržal štvorbodový náskok pred dvojicou prenasledovateľov.
  28.5.2002
  0
 • Dvadsiate tretie kolo druhej ligy v malom futbale sa nieslo v znamení streleckej potencie viacerých družstiev. Jednoznačne najviac však mali nabité strelci ExCentrumu. V oslabení hrajúci kolektív FC Black Heards rozprášili neuveriteľným pomerom 34:1! O nezvyklo vysokú gólovú nádielku sa postarali aj borci z Noemu. Celok M-N Z.I.P. pre nich nepredstavoval prakticky žiadnu prekážku a pred jeho bránou to gólovo hrmelo každú chvíľu.
  21.5.2002
  0
 • Pohár primátora v malom futbale má za sebou viac ako dve tretiny svojho programu. „Trištvrťovým“ majstrom je aj po trinástom kole obhajca vlaňajšieho prvenstva a víťaz ligového pohára GRANITO Cupu, MFC Tatra Temex. Na tomto konštatovaní nezmenil nič ani fakt, že jeho súperom v tomto kole bol Atak Dubník, ktorý ho ako jediný z celkov dokázal do týchto chvíľ poraziť. Šláger mal však úplne opačný priebeh ako na jeseň, pretože Temex sa skoncentroval a podal veľmi dobrý výkon.
  21.5.2002
  0
 • V plnom tempe pokračovala druhá liga v malom futbale ďalšími dvomi kolami. V nich jednoznačne potvrdil vedúce postavenie v súťaži celok FC Ambry. V prvom stretnutí na nich čakali borci z M-N Z.I.P., ktorí však neboli pre favorita vážnejšou previerkou. Ambra zvíťazila jasne 8:3 a tešila sa už na FC Šidlovec. V tomto stretnutí sa na prekvapenie hral vyrovnaný futbal, Šidlovec sa dobre pripravil, ale predsa len na Ambru nestačil.
  14.5.2002
  0
 • Pohár primátora v malom futbale sa niesol predovšetkým v znamení boja o druhú, respektíve tretiu priečku. Suverén súťaže MFK Tatra Temex nastúpil s trochou obáv proti Chaos Gemor teamu, ktorý sa chcel rehabilitovať za prehru s Elmontom Floxom. Majster však v tejto sezóne nezvykne zakopávať a nebolo tomu ani tentoraz inak. Temex potvrdil formu a porazil svojho súpera jednoznačne 7:3. Elmont Flox, nováčik súťaže, sa nechce vzdať túžby po druhom mieste a aspoň kútikom oka poškuľuje aj na prvú priečku.
  14.5.2002
  0
 • Nahustený program druhej ligy malého futbalu pokračoval dvojkolom, ktoré premiešalo poradie predovšetkým v boji o druhú, respektíve tretiu postupovú priečku. Ambiciózny Excentrum mal mimoriadne ťažkú úlohu, pretože v oboch stretnutiach mal za súperov družstvá ašpirujúce na najcennejšie umiestnenie. Najprv si zmeral sily s FC Ambrou, ktorá potvrdila kvality lídra a zvíťazila presvedčivo 8:3.
  6.5.2002
  0
 • S veľkým napätím sa očakával prakticky priamy súboj o čelo tabuľky medzi suverénom tohtoročného Pohára primátora v malom futbale MFK Tatra Temexom a Hestou. Na jeseň Temex deklasoval svojho súpera jednoznačne 14:5, preto ak chcela Hesta reálne pomýšľať na najcennejší kov, musela za každú cenu zvíťaziť. Na stretnutie sa však nepripravila najlepšie, zlyhávala predovšetkým v defenzíve a na brankárskom poste a už v prvej desaťminútovke prehrávala 0:3, čo bol alarmujúci stav.
  6.5.2002
  0
 • Skutočne šokujúci výsledok sa zrodil v druhej lige malého futbalu. Doposiaľ druhý Pulp a najväčší prenasledovateľ FC Ambry v boji o postup do Pohára primátora, neuveriteľne nenastúpil na svoj duel s posledným FC Black Heards a zrodila sa kontumácia 5:0. Tento obrovský kiks znamená, že Pulp je už na štvrtej nepostupovej priečke a FC Black Heards si bez boja pripísali prvé víťazstvo v súťaži vôbec.
  29.4.2002
  0
 • Hoci sa jarné odvety Pohára primátora v malom futbale sotva začali, do trháku sa dostali hneď dva vedúce celky súťaže. Predovšetkým MFC Tatra Temex má všetky tromfy v rukách. Aj keď do konca chýba odohrať ešte osem kôl, prvé jarné víťazstvo Temexu, pri lepších vzájomných stretnutiach prakticky so všetkými vážnejšími adeptmi na titul, ho predurčujú pomýšľať iba na najvyššie méty. MFK Tatra Temex mal za prvého jarného súpera celok Patexu.
  29.4.2002
  0
 • Bezprostredne po skončení finálových bojov GRANITO Cupu, pokračovala druhá liga v malom futbale, a to hneď dvomi jarnými kolami. Z vedúcej trojice sa najviac darilo FC Ambre, ktorá zvýšila svoj náskok na čele tabuľky a dala jednoznačne najavo, že to s postupom do Pohára primátora myslí naozaj vážne. Na úvod si zmerala sily v šlágri kola s druhým celkom v poradí, Alfou Tyre (bývalý SOFOS).
  23.4.2002
  0
 • Ligový pohár GRANITO Cup dospel ku svojmu tretiemu vyvrcholeniu. Ani tentoraz sa nepodarilo lanskému víťazovi obhájiť prvenstvo, za to však suverén tohtoročnej sezóny MFK Tatra Temex, dokázal vybojovať túto trofej už po druhý krát. V jeho prípade platí stopercentne, čo finále, to prvenstvo.
  16.4.2002
  0
 • Semifinálové stretnutia GRANITO Cupu dali dohromady dvojice, ktoré budú bojovať o najcennejšie kovy v tohtoročnom už treťom ročníku tejto súťaže. Celok Hesty, ktorá je obhajcom trofeje, sa musí "uspokojiť" s malým finále o tretie miesto, kde si zmeria sily s Prostejovskou. Finále bude reprízou premiérového ročníka, pretože sa v ňom opätovne stretnú MFK Tatra Temex a Atak Dubník.
  8.4.2002
  0
 • GRANITO Cup nezadržateľne speje ku svojmu v poradí už tretiemu vyvrcholeniu. Osmička štvrťfinalistov sa stretla v priamom súboji o semifinále, ktoré sa bude hrať už na dve stretnutia. Nechýbali medzi nimi ani dvaja druholigisti a aj jeden z nováčikov Pohára primátora, ale pre tento ročník sa ich púť už skončila.
  2.4.2002
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.