Štvrtok, 21. november 2019
Meniny má Elvíra | zajtra Cecília

Šport

 • Kysak - Blíži sa siedmy ročník podujatia pre všetkých priaznivcov športu, piva a dobrej zábavy. Kysacký pivný maratón sa uskutoční v nedeľu, v Kysaku (pri horárni). Výhodná poloha obce Kysak každoročne pritiahne na túto akciu mnoho Prešovčanov, Košičanov i ľudí z okolitých obcí.
  17.5.2001
  Autor: Michal Frank
  0
 • Pohár primátora v malom futbale pokračoval svojim dvanástym kolom, v ktorom nebola núdza o nervozitu i prekvapenia. V súboji o čelné pozície na seba narazili odvekí rivali - FK Atak Mideo a MFC Tatra Temex.
  15.5.2001
  0
 • V malom futbale sa odohral tak trocha revolučný víkend, pretože lídri tabuliek oboch súťaží, ale aj ďalší papieroví favoriti nepotvrdili svoje postavenie.
  9.5.2001
  0
 • Úvodné jarné kolo Pohára primátora v malom futbale poznamenalo odstúpenie celku U Greka. Je to vôbec po prvý raz od rozdelenia súťaže na dve ligy, čo prvoligista predčasne ukončil sezónu.
  2.5.2001
  0
 • Úvodné dvojkolo druhej GRANITO ligy v malom futbale sa nieslo predovšetkým v znamení boja o postupové priečky. Líder tabuľky Palmeiras narazil na papierovo slabšie AC Husky, tie však podali doposiaľ jeden zo svojich najlepších výkonov a o víťazstve favorita 5:2 prakticky rozhodli dva sporné pokutové kopy.
  25.4.2001
  0
 • Mimoriadne kvalitný malý futbal mohli diváci zhliadnuť vo finále, respektíve v súboji o bronz v druhom ročníku ligového pohára - GRANITO Cupu. Nevídaný gólový kolotoč roztočili najprv futbalisti Chaos Gemor Teamu a Dubníka v boji o tretiu priečku. Toto stretnutie ukázalo prečo je malý futbal taký atraktívny a zaujímavý.
  17.4.2001
  0
 • Semifinálové zápolenia GRANITO Cupu mali až nečakane jednoznačné rozuzlenie v podobe finálového postupu MARTINA a Fotocoloru Šváby.
  9.4.2001
  0
 • Za krásneho slnečného počasia pokračoval GRANITO Cup štvrťfinálovými stretnutiami, ktoré sa tešili peknej diváckej kulise. O najväčšie prekvapenie sa postaral Chaos Gemor Team, ktorý hneď v úvodnom meraní síl vyradil FK Atak Mideo. Pre Atak je to už druhé veľké pohárové sklamanie, keď rovnako dopadol aj v minulej sezóne.
  2.4.2001
  0
 • Popri katastrofálnych chorobách, ktoré obchádzajú v tejto dobe Európu si špeciálnu odnož niektorej z nich vyklonovali aj podaktorí futbalisti uličnej ligy. Má podobu blúdenia, pretože až tri celky nenašli cestu ku svojim súperom a na záverečné vystúpenia v skupinách ligového pohára - GRANITO Cupu, jednoducho nenastúpili.
  27.3.2001
  0
 • Záverečnými súbojmi v skupinách sa uzatvorí už najbližší víkend prvá fáza GRANITO Cupu v malom futbale. Hráči jednotlivých družstiev tak učinia rozhodujúci krok smerom ku štvrťfinále, alebo ku vynútenej predĺženej prestávke. V skupine A je už istým postupujúcim FK Atak Mideo, na ktorý čakajú posledné Korytnačky.
  19.3.2001
  0
 • Posledným halovým podujatím pred jarnými odvetami v malom futbale bol premiérový ročník Atak Cupu 2001. Systémom štart - cieľ si prvenstvo na tomto podujatí vybojoval usporiadajúci celok FK Atak Mideo.
  13.3.2001
  0
 • Dvanásty ročník halového turnaja OFZ sa stal korisťou futbalistov z Krivian. Aj keď najlepšie ho mali rozohraný borci z Nižnej Šebastovej, záver nezvládli a patrí im druhá priečka.
  5.3.2001
  0
 • Tak ako napovedá titulok, záver zimnej prestávky v malom futbale sa neodvratne blíži. Na koniec halovej sezóny sú pre fanúšikov tohto populárneho športu prichystané dve interesantné konfrontácie.
  26.2.2001
  0
 • Presne štyridsaťpäť dní ostáva do okamihu, keď sa rozkrúti jarný kolotoč stretnutí uličnej ligy v malom futbale. Ako je už športovej verejnosti známe, jarná časť začne 24. marca 2001 premiérovo GRANITO Cupom (ligovým pohárom).
  6.2.2001
  0
 • Ďalším podujatím pokračoval 12. ročník halového turnaja vo futbale, ktorý organizuje Oblastný futbalový zväz Prešov. Tentoraz si v skupine C zmerali sily tímy z uličnej ligy malého futbalu, doplnené o celok Vojska.
  30.1.2001
  0
 • V našom treťom zastavení sa za jesennou časťou súťaží v malom futbale si pod štatistický drobnohľad vezmeme ligový pohár - GRANITO Cup. Výsledky z neho sú ešte pomerne čerstvé, záverečné kolo sa odohralo posledný novembrový víkend, a jarná časť súťaží odštartuje práve ligovým pohárom. Družstvá, ktoré v GRANITO Cupe štartujú bez ohľadu na ligovú príslušnosť vo vyžrebovaných skupinách, celkovo dosiahli 499 gólov...
  22.1.2001
  0
 • Až na malé výnimky, v podstate celý zápas čo do vývoja skóre, režírovali prešovské hádzanárky. Lenže ani družstvo zo Žitného ostrova sa len tak prvoligových bodov nemienilo vzdať.
  15.1.2001
  0
 • Desať dní po tom ako futbalisti marssuperligového Tatrana Prešov zahájili zimnú prípravu, zohrali v rámci nej druhý prípravný zápas. Minulý utorok vyhrali nad treťoligovou Odevou Lipany 4:3. Túto sobotu ich súperom bol taktiež treťoligista, ale v stretnutí s Michalovcami hŕstka zimou skrehnutých divákov okolo "mlatového" ihriska na Sídlisku III v Prešove sa podobnej gólovej úrody nedočkala.
  15.1.2001
  0
 • Podobne ako v najvyššej súťaži malého futbalu v Prešove, v Pohári primátora, aj v GRANTO lige sa potvrdil paradox, že na prvenstvo nie vždy stačí najlepšie strieľať. Presvedčil sa o tom okrem MFK Tatra Temexu predovšetkým Elmont Flox.
  15.1.2001
  0
 • S neomylnou istotou suveréna si na II. ročníku Safi Cupu počínal celok MARTINA, ktorý ani raz neprehral a zaslúžene mu patrí prvá priečka. Na druhej s jedinou prehrou na svojom konte skončilo MSI a bronz vybojoval FK Atak Mideo. Šokujúce posledné miesto bez jediného bodu pripadlo jesennému vicemajstrovi MFK Tatra Temexu.
  9.1.2001
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.