Nedeľa, 19. január 2020
Meniny má Drahomíra, Mário | zajtra Dalibor

Šport

 • Popri katastrofálnych chorobách, ktoré obchádzajú v tejto dobe Európu si špeciálnu odnož niektorej z nich vyklonovali aj podaktorí futbalisti uličnej ligy. Má podobu blúdenia, pretože až tri celky nenašli cestu ku svojim súperom a na záverečné vystúpenia v skupinách ligového pohára - GRANITO Cupu, jednoducho nenastúpili.
  27.3.2001
  0
 • Záverečnými súbojmi v skupinách sa uzatvorí už najbližší víkend prvá fáza GRANITO Cupu v malom futbale. Hráči jednotlivých družstiev tak učinia rozhodujúci krok smerom ku štvrťfinále, alebo ku vynútenej predĺženej prestávke. V skupine A je už istým postupujúcim FK Atak Mideo, na ktorý čakajú posledné Korytnačky.
  19.3.2001
  0
 • Posledným halovým podujatím pred jarnými odvetami v malom futbale bol premiérový ročník Atak Cupu 2001. Systémom štart - cieľ si prvenstvo na tomto podujatí vybojoval usporiadajúci celok FK Atak Mideo.
  13.3.2001
  0
 • Dvanásty ročník halového turnaja OFZ sa stal korisťou futbalistov z Krivian. Aj keď najlepšie ho mali rozohraný borci z Nižnej Šebastovej, záver nezvládli a patrí im druhá priečka.
  5.3.2001
  0
 • Tak ako napovedá titulok, záver zimnej prestávky v malom futbale sa neodvratne blíži. Na koniec halovej sezóny sú pre fanúšikov tohto populárneho športu prichystané dve interesantné konfrontácie.
  26.2.2001
  0
 • Presne štyridsaťpäť dní ostáva do okamihu, keď sa rozkrúti jarný kolotoč stretnutí uličnej ligy v malom futbale. Ako je už športovej verejnosti známe, jarná časť začne 24. marca 2001 premiérovo GRANITO Cupom (ligovým pohárom).
  6.2.2001
  0
 • Ďalším podujatím pokračoval 12. ročník halového turnaja vo futbale, ktorý organizuje Oblastný futbalový zväz Prešov. Tentoraz si v skupine C zmerali sily tímy z uličnej ligy malého futbalu, doplnené o celok Vojska.
  30.1.2001
  0
 • V našom treťom zastavení sa za jesennou časťou súťaží v malom futbale si pod štatistický drobnohľad vezmeme ligový pohár - GRANITO Cup. Výsledky z neho sú ešte pomerne čerstvé, záverečné kolo sa odohralo posledný novembrový víkend, a jarná časť súťaží odštartuje práve ligovým pohárom. Družstvá, ktoré v GRANITO Cupe štartujú bez ohľadu na ligovú príslušnosť vo vyžrebovaných skupinách, celkovo dosiahli 499 gólov...
  22.1.2001
  0
 • Až na malé výnimky, v podstate celý zápas čo do vývoja skóre, režírovali prešovské hádzanárky. Lenže ani družstvo zo Žitného ostrova sa len tak prvoligových bodov nemienilo vzdať.
  15.1.2001
  0
 • Desať dní po tom ako futbalisti marssuperligového Tatrana Prešov zahájili zimnú prípravu, zohrali v rámci nej druhý prípravný zápas. Minulý utorok vyhrali nad treťoligovou Odevou Lipany 4:3. Túto sobotu ich súperom bol taktiež treťoligista, ale v stretnutí s Michalovcami hŕstka zimou skrehnutých divákov okolo "mlatového" ihriska na Sídlisku III v Prešove sa podobnej gólovej úrody nedočkala.
  15.1.2001
  0
 • Podobne ako v najvyššej súťaži malého futbalu v Prešove, v Pohári primátora, aj v GRANTO lige sa potvrdil paradox, že na prvenstvo nie vždy stačí najlepšie strieľať. Presvedčil sa o tom okrem MFK Tatra Temexu predovšetkým Elmont Flox.
  15.1.2001
  0
 • S neomylnou istotou suveréna si na II. ročníku Safi Cupu počínal celok MARTINA, ktorý ani raz neprehral a zaslúžene mu patrí prvá priečka. Na druhej s jedinou prehrou na svojom konte skončilo MSI a bronz vybojoval FK Atak Mideo. Šokujúce posledné miesto bez jediného bodu pripadlo jesennému vicemajstrovi MFK Tatra Temexu.
  9.1.2001
  0
 • Už sa zdalo, že keď v utorok 2. januára odleteli prešovskí futbaloví odchovanci Peter Hlinka a Vladimír Bednár do rakúskeho Sturmu Graz, ich zotrvanie, či vlastne angažovanie do tímu účastníka Ligy šampiónov je hotovou vecou.
  8.1.2001
  0
 • Predchádzajúce dva prvoligové duely týchto súperov v tejto sezóne skončili rovnako 10:1 v prospech Prešovčanov. Aj piatkovom súboji bol jednoznačným favoritom Farmakol.
  8.1.2001
  0
 • Iba pred nedávnom sme vás informovali o Tatra Temex Cupe 2000 v malom futbale, v ktorom si zmeralo sily šesť popredných prešovských celkov a už je na rade ďalší podnik halovej sezóny. Temex Cup 2000 sa do histórie zapísal ako posledné podujatie uplynulého tisícročia v malom futbale a bezprostredne po ňom sa o slovo hlási premiérový turnaj práve sa začínajúceho roka.
  2.1.2001
  0
 • Nech to znie akokoľvek paradoxne, MFK Tatra Temex má po jeseni najlepší útok, skóroval 56 - krát, i obranu, inkasoval iba 28 - krát, napriek tomu nevedie tabuľku Pohára primátora v malom futbale.
  26.12.2000
  0
 • Prestávka medzi jesennou a jarnou časťou oboch líg v malom futbale je vítanou príležitosťou na spestrenie prípravy formou halových turnajov.
  18.12.2000
  0
 • Druhé obhliadnutie sa za jeseňou v malom futbale patrí GRANITO lige. Rozdelenie uličnej ligy spred troch rokov na dve prinieslo svoje ovocie, súťaž sa zdramatizovala a o postupové priečky sa zvádza tuhý boj. Novinkou tohto ročníka je premenovanie druhej ligy na GRANITO ligu a doposiaľ najvyšší počet účastníkov v jej doterajšej histórii.
  11.12.2000
  0
 • V našom prvom zastavení sa za nedávno skončenou jesennou časťou sezóny 2000/2001 v malom futbale sa zameriame na prekvapujúce momenty a oživenie, ktoré priniesol predovšetkým nečakaný polčasový kráľ Dubník team. Pred dvomi rokmi neznámy pojem na prešovskom futbalovom nebi, vystrelil smerom k najvyšším priečkam ako raketa.
  6.12.2000
  0
 • Záverečným kolom GRANITO Cupu vyvrcholila prvá polovica sezóny 2000/2001v malom futbale. Niektoré postupové miesta zaručujúce jarné štvrťfinálové súboje už poznajú svojich držiteľov, o zostávajúce sa mužstvá pobijú v prvom jarnom kole, ktoré je zároveň záverečným v skupinách. A skupina priniesla hneď dva prekvapujúce výsledky.
  29.11.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.