Piatok, 03. júl 2020
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

Šport

 • Popri katastrofálnych chorobách, ktoré obchádzajú v tejto dobe Európu si špeciálnu odnož niektorej z nich vyklonovali aj podaktorí futbalisti uličnej ligy. Má podobu blúdenia, pretože až tri celky nenašli cestu ku svojim súperom a na záverečné vystúpenia v skupinách ligového pohára - GRANITO Cupu, jednoducho nenastúpili.
  27.3.2001
  0
 • Záverečnými súbojmi v skupinách sa uzatvorí už najbližší víkend prvá fáza GRANITO Cupu v malom futbale. Hráči jednotlivých družstiev tak učinia rozhodujúci krok smerom ku štvrťfinále, alebo ku vynútenej predĺženej prestávke. V skupine A je už istým postupujúcim FK Atak Mideo, na ktorý čakajú posledné Korytnačky.
  19.3.2001
  0
 • Posledným halovým podujatím pred jarnými odvetami v malom futbale bol premiérový ročník Atak Cupu 2001. Systémom štart - cieľ si prvenstvo na tomto podujatí vybojoval usporiadajúci celok FK Atak Mideo.
  13.3.2001
  0
 • Dvanásty ročník halového turnaja OFZ sa stal korisťou futbalistov z Krivian. Aj keď najlepšie ho mali rozohraný borci z Nižnej Šebastovej, záver nezvládli a patrí im druhá priečka.
  5.3.2001
  0
 • Tak ako napovedá titulok, záver zimnej prestávky v malom futbale sa neodvratne blíži. Na koniec halovej sezóny sú pre fanúšikov tohto populárneho športu prichystané dve interesantné konfrontácie.
  26.2.2001
  0
 • Presne štyridsaťpäť dní ostáva do okamihu, keď sa rozkrúti jarný kolotoč stretnutí uličnej ligy v malom futbale. Ako je už športovej verejnosti známe, jarná časť začne 24. marca 2001 premiérovo GRANITO Cupom (ligovým pohárom).
  6.2.2001
  0
 • Ďalším podujatím pokračoval 12. ročník halového turnaja vo futbale, ktorý organizuje Oblastný futbalový zväz Prešov. Tentoraz si v skupine C zmerali sily tímy z uličnej ligy malého futbalu, doplnené o celok Vojska.
  30.1.2001
  0
 • V našom treťom zastavení sa za jesennou časťou súťaží v malom futbale si pod štatistický drobnohľad vezmeme ligový pohár - GRANITO Cup. Výsledky z neho sú ešte pomerne čerstvé, záverečné kolo sa odohralo posledný novembrový víkend, a jarná časť súťaží odštartuje práve ligovým pohárom. Družstvá, ktoré v GRANITO Cupe štartujú bez ohľadu na ligovú príslušnosť vo vyžrebovaných skupinách, celkovo dosiahli 499 gólov...
  22.1.2001
  0
 • Až na malé výnimky, v podstate celý zápas čo do vývoja skóre, režírovali prešovské hádzanárky. Lenže ani družstvo zo Žitného ostrova sa len tak prvoligových bodov nemienilo vzdať.
  15.1.2001
  0
 • Desať dní po tom ako futbalisti marssuperligového Tatrana Prešov zahájili zimnú prípravu, zohrali v rámci nej druhý prípravný zápas. Minulý utorok vyhrali nad treťoligovou Odevou Lipany 4:3. Túto sobotu ich súperom bol taktiež treťoligista, ale v stretnutí s Michalovcami hŕstka zimou skrehnutých divákov okolo "mlatového" ihriska na Sídlisku III v Prešove sa podobnej gólovej úrody nedočkala.
  15.1.2001
  0
 • Podobne ako v najvyššej súťaži malého futbalu v Prešove, v Pohári primátora, aj v GRANTO lige sa potvrdil paradox, že na prvenstvo nie vždy stačí najlepšie strieľať. Presvedčil sa o tom okrem MFK Tatra Temexu predovšetkým Elmont Flox.
  15.1.2001
  0
 • S neomylnou istotou suveréna si na II. ročníku Safi Cupu počínal celok MARTINA, ktorý ani raz neprehral a zaslúžene mu patrí prvá priečka. Na druhej s jedinou prehrou na svojom konte skončilo MSI a bronz vybojoval FK Atak Mideo. Šokujúce posledné miesto bez jediného bodu pripadlo jesennému vicemajstrovi MFK Tatra Temexu.
  9.1.2001
  0
 • Už sa zdalo, že keď v utorok 2. januára odleteli prešovskí futbaloví odchovanci Peter Hlinka a Vladimír Bednár do rakúskeho Sturmu Graz, ich zotrvanie, či vlastne angažovanie do tímu účastníka Ligy šampiónov je hotovou vecou.
  8.1.2001
  0
 • Predchádzajúce dva prvoligové duely týchto súperov v tejto sezóne skončili rovnako 10:1 v prospech Prešovčanov. Aj piatkovom súboji bol jednoznačným favoritom Farmakol.
  8.1.2001
  0
 • Iba pred nedávnom sme vás informovali o Tatra Temex Cupe 2000 v malom futbale, v ktorom si zmeralo sily šesť popredných prešovských celkov a už je na rade ďalší podnik halovej sezóny. Temex Cup 2000 sa do histórie zapísal ako posledné podujatie uplynulého tisícročia v malom futbale a bezprostredne po ňom sa o slovo hlási premiérový turnaj práve sa začínajúceho roka.
  2.1.2001
  0
 • Nech to znie akokoľvek paradoxne, MFK Tatra Temex má po jeseni najlepší útok, skóroval 56 - krát, i obranu, inkasoval iba 28 - krát, napriek tomu nevedie tabuľku Pohára primátora v malom futbale.
  26.12.2000
  0
 • Prestávka medzi jesennou a jarnou časťou oboch líg v malom futbale je vítanou príležitosťou na spestrenie prípravy formou halových turnajov.
  18.12.2000
  0
 • Druhé obhliadnutie sa za jeseňou v malom futbale patrí GRANITO lige. Rozdelenie uličnej ligy spred troch rokov na dve prinieslo svoje ovocie, súťaž sa zdramatizovala a o postupové priečky sa zvádza tuhý boj. Novinkou tohto ročníka je premenovanie druhej ligy na GRANITO ligu a doposiaľ najvyšší počet účastníkov v jej doterajšej histórii.
  11.12.2000
  0
 • V našom prvom zastavení sa za nedávno skončenou jesennou časťou sezóny 2000/2001 v malom futbale sa zameriame na prekvapujúce momenty a oživenie, ktoré priniesol predovšetkým nečakaný polčasový kráľ Dubník team. Pred dvomi rokmi neznámy pojem na prešovskom futbalovom nebi, vystrelil smerom k najvyšším priečkam ako raketa.
  6.12.2000
  0
 • Záverečným kolom GRANITO Cupu vyvrcholila prvá polovica sezóny 2000/2001v malom futbale. Niektoré postupové miesta zaručujúce jarné štvrťfinálové súboje už poznajú svojich držiteľov, o zostávajúce sa mužstvá pobijú v prvom jarnom kole, ktoré je zároveň záverečným v skupinách. A skupina priniesla hneď dva prekvapujúce výsledky.
  29.11.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.