Nedeľa, 23. február 2020
Meniny má Roman, Romana | zajtra Matej

Šport

 • Športoví strelci prešovského Kombat Klubu Kondor Miroslav Sim, Štefan Janda, Zigmund Doboš, Ján Rusin a Michal Kopčík sa v minulých dňoch vrátili z medzinárodných majstrovstiev Spojených štátov amerických v kombat streľbe v meste Barry v štáte Illinois. Pätica prešovských strelcov sa v konkurencii vyše 500 pretekárov z 22 krajín sveta sa nestratila.
  19.10.2000
  0
 • Pretekári Športovej školy gymnastiky Poly - Trade Prešov štartovali na medzinárodnom gymnastickom podujatí o Pohár riaditeľa domu mládeže v Katoviciach.
  19.10.2000
  0
 • V štrnástej minúte prvoligového hokejového stretnutia Farmakol Prešov - MsHK Žilina hľadisko prešovského zimného štadióna prvý raz zaburácalo.
  18.10.2000
  0
 • V januári 2001 sa v rekreačnom stredisku Lysá uskutoční tretí ročník akcie Snowboard Fest. Oproti predchádzajúcim dvom ročníkom však na Snowboard Feste III nastane výrazná zmena.
  18.10.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Za slnečného počasia a solídneho záujmu divákov sa na futbalovom štadióne vo Veľkom Šariši uskutočnil futbalový duel medzi prešovskými novinármi a politikmi zo strany Smer.
  18.10.2000
  Autor: Michal Frank
  0
 • Krátko po polnoci z pondelka na utorok sa vrátil zo stáže v Tunisku futbalista marssuperligového Tatrana Prešov Anton Šoltís. Keď pred týždňom do tejto exotickej krajiny odchádzal, tvrdil nám, že o Tunisku a tamojšom futbale nevie absolútne nič. Čo nám poviete teraz, pár hodín po prílete domov?
  17.10.2000
  0
 • Ako prvému celku v doterajšom priebehu GRANITO ligy v malom futbale, sa Pulpu podarilo uchmatnúť bod vedúcemu Palmeirasu. Nováčik mal dokonca na dosah body dva, lenže skúsenejšiemu súperovi patril záverečný finiš a zrodila sa tak remíza 5:5.
  16.10.2000
  0
 • Úvodnými duelmi kvalifikácie mužskej dvojhry odštartuje vo štvrtok o 18. hodine v Mestskej hale v Prešove 7. ročník medzinárodných majstrovstiev Slovenska v bedmintone Slovak International 2000, zaradený do kalendára Európskeho bedmintonového okruhu (EBU Circuit).
  11.10.2000
  0
 • Napriek tomu, že obidve ligy majú za sebou ďalšie kolo v poradí, minulý súboj MFK Tatra Temex - Dubník team, v ktorom sa rozhodovalo o vedúcom celku Pohára primátora, mal po nejasnom priebehu dohru pred Radou PAKMF. Tá po komplikovanom rokovaní rozhodla, že pôvodný výsledok 1:2 ostáva v platnosti, a že hráč Tatra Temexu J. Lejko bude potrestaný zákazom činnosti podľa Hracieho poriadku.
  11.10.2000
  0
 • Neslávne sa skončil očakávaný duel o priebežné vedúce miesto v Pohári primátora medzi MFC Tatra Temex a Dubník teamom. Oba kolektívy boli zrejme zmotivované viac ako bolo treba a v druhom polčase za stavu 1:2 došlo k inzultácii, ktorá bude mať dohru pred Radou PAKMF.
  3.10.2000
  0
 • Prvoligová súťaž hádzanárov má v sobotu na programe nepochybne jeden zo šlágrov jesennej časti. V Bardejove sa stretnú tretí s druhým - domáci MVHC s hosťujúcim MHK Tatran Prešov.
  29.9.2000
  0
 • Suverén minuloročnej druhej ligy a nováčik Pohára primátora Safi Centrál konečne zabodovala. V priamom súboji o odovzdávku zostupového Čierneho Petra s celkom U Greka nezaváhala a víťazstvom 5:2 sa odlepila zo dna ligovej tabuľky.
  29.9.2000
  0
 • Cena Slovenskej republiky a Alpe - Adria Cup rýchlostných motocyklov vyvrcholili minulý víkend poslednými pretekami sezóny na hričovskom letisku pri Žiline. V triede Open (Stocksport + SBK) štartoval i nováčik tohtoročného slovenského i európskeho seriálu Ján Mikulák z JM Racing Teamu Prešov.
  27.9.2000
  0
 • Prvoligová súťaž hádzanárov mala na programe stretnutia 4. kola. Nepochybne jedným z ťahákov bolo východniarske derby prešovského Tatrana a rezervy 1. MHK Košice. Napriek tomu, že zelenobieli sa zahrávali s ohňom, dokázali aj v tomto dueli zvíťaziť a v tabuľke im patrí bez straty bodu druhá priečka za Michalovcami.
  26.9.2000
  0
 • Hádzanársky ženský prvoligový líder mal na pôde do soboty predposledného Prešova namále.
  26.9.2000
  0
 • Dunaújaváros - Počas víkendu sa pripravovali volejbalisti VK PU Prešov pred štartom extraligy u našich južných susedov. Zúčastnili sa turnaja Duna cup 2000 v Dunaújvárosi, kde konfrontovali svoje sily so silnými maďarskými celkami.
  26.9.2000
  0
 • Prvoligová hokejová premiéra v novej sezóne mala slušnú športovú úroveň. Niežeby to bol zápas aký diváci na prešovskom zimnom štadióne nevideli, to nie. Na začiatok sezóny (3. kolo pozn. red.) mal však solídnu úroveň.
  20.9.2000
  0
 • Nepríjemného šoku sa dočkali novinári pred prvým stretnutím prvoligových hokejistov Farmakolu Prešov v tejto sezóne na domácom štadióne v utorok s béčkom Zvolena. Ako zvyčajne, s patričným časovým predstihom sme si i tentoraz pripravovali zostavy tímov, skrátka venovali sa obvyklému predzápasovému rituálu a navyše stačili dohodnúť jeden rozhovor na hokejovú tému.
  20.9.2000
  0
 • Aj keď sa podobný titulok hodí viac na divoký západ, v GRANITO lige malého futbalu to Palmeirasu skutočne "sype". Tento krát vo víkendovom dvojkole "zostrelili" doposiaľ vedúci M-N Z.I.P. 4:3 a Noem ešte presvedčivejšie 6:1. Znamená to, že sú jediným mužstvom s plným bodovým ziskom a že im patrí po zásluhe prvá priečka v tabuľke. M-N Z.I.P. nezabodoval ani vo svojom druhom vystúpení a podľahol Patexu 4:7.
  20.9.2000
  0
 • Už v piatok večer nastúpili prešovskí hádzanári v 3. kole prvoligovej súťaže v Stupave proti domácemu celku, ktorý zatiaľ v súťaži nebodoval. Nepodarilo sa mu to ani do tretice, lebo v "tatranderby" boli lepší východniari, ktorí bez straty bodu spolu s Michalovcami vedú tabuľku, na druhé miesto ich určilo zatiaľ o dva góly horšie skóre.
  18.9.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.